Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Szkolenia warte uwagi
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jelczman
początkujący
początkujący


Dołączył: 04 Cze 2019
Posty: 5

PostWysłany: Wto 4 Cze 2019, 8:35    Temat postu: ass Odpowiedz z cytatem

Bardzo ciekawe informacje podrzuciłeś. Zapoznam się z tym bliżej na pewno.
_________________
On jest martwy! Nie życzę sobie martwych na moim cmentarzu!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gaduła
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Maj 2017
Posty: 238

PostWysłany: Czw 6 Cze 2019, 5:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każdy sposób na podniesienie kwalifikacji jest dobry. Edukacja jest bardzo ważna, nawet po szkole średniej czy studiach. Są dostępne rózne kursy jak np. instruktor fitness kurs z których uważam, że warto skorzystać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Eloe
kandydat
kandydat


Dołączył: 01 Lip 2019
Posty: 65

PostWysłany: Wto 16 Lip 2019, 9:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moim zdaniem super pomysłem na szkolenie, nawet dla swojego rozwoju, jest szkolenie z zarządzania projektami
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sikorka
bywalec
bywalec


Dołączył: 27 Gru 2010
Posty: 196

PostWysłany: Wto 6 Sie 2019, 22:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o kosmetyczne szkolenia to warto pomyśleć o kursie ze stylizacji paznokci. W Szczecinie mogę polecić bardzo dobrą instruktorkę panią Paulinę Piórkowską-Rąpałę, ma świetne opinie i osobiście też polecam bo uważam, że potrafi przekazać wiedzę oraz dużo nauczyć
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Coldi
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Sie 2015
Posty: 290

PostWysłany: Wto 13 Sie 2019, 8:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A myślałaś o tym aby spróbować pójść na kurs języka angielskiego?
Zerknij sobie tu [url=https://speakingo.com/nauka-angielskiego-dla-poczatkujacych/nauka angielskiego dla początkujących[/url]
i koniecznie sobie poczytaj o tym więcej.
Ja generalnie w taki sposób się uczę i jestem zadowolona z efektów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Eloe
kandydat
kandydat


Dołączył: 01 Lip 2019
Posty: 65

PostWysłany: Pią 23 Sie 2019, 10:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej,a wie ktoś gdzie można iść na dobre szkolenia stomatologiczne kraków? Skończyłam właśnie studia i chcę poszerzyć swoją wiedzę. A takie kursy stomatologiczne wydają mi się dobrym pomysłem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wang
maniak
maniak


Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 1412

PostWysłany: Pon 26 Sie 2019, 10:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo ciekawą opcją jest też szkoła policealna, która daje nam zawód. Dzięki takiej możliwości dużo łatwiej znaleźć pracę. Zapoznajcie się koniecznie z kierunkami na stronie https://www.kursor.edu.pl/studium-policealne/.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
izzygnr
bywalec
bywalec


Dołączył: 10 Kwi 2019
Posty: 175

PostWysłany: Czw 17 Paź 2019, 16:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też ostatnio szukałam szkoleń by podnieść swoje kwalifikacje. Znajoma poleciła mi firmę Altkom Akademia, która oferuje bardzo fajne szkolenia informatyczne. Można tam się wiele nauczyć, a same szkolenia odbywają się w wielu większych miastach w Polsce takich jak Warszawa czy Wrocław. Zaciekawiło mnie bardzo ich szkolenie z Excela. Tu macie to lepiej opisane https://www.altkomakademia.pl/kategorie-szkolen/narzedzia-analityczne-i-raportowe/ .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gibran4
gaduła
gaduła


Dołączył: 03 Paź 2018
Posty: 425

PostWysłany: Pon 13 Sty 2020, 11:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak już poświęcacie swój czas, pieniądze, to wiadomo, że trzeba wybierać tylko te warte uwagi szkolenia. Najlepiej według mnie podążać za swoimi pasjami i próbować pracować w zawodzie, który wam się marzy. Ja znalazłam tak firmę HoReCa Academy Poland która proponuje sporo szkoleń z gastronomii. Na ich stronie http://www.horart.com/ znajdziecie ofertę na szkolenia manager gastronomi, czy tez hotelu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
walentynka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 11 Lut 2016
Posty: 737

PostWysłany: Czw 16 Sty 2020, 12:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może kursy z zakresu fizjoterapii? Uważam, że jeśli ktoś interesuje się tym tematem to może się nad tym poważnie zastanowić. Takie kursy organizuje firma Movuto: https://www.movuto.pl/. Na pewno będziecie z nich zadowoleni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 3 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group