Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Magazyn i spedycja w Dublinie
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pokój kobiet
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dyzio69
bywalec
bywalec


Dołączył: 18 Sty 2019
Posty: 245

PostWysłany: Pon 10 Cze 2019, 12:21    Temat postu: Magazyn i spedycja w Dublinie Odpowiedz z cytatem

Witajcie. Jeszcze przed ślubem udało mi się założyć firmę i dzięki pomocy obecnej już żony, bardzo dobrze nią zarządzam. Dzięki czemu mam możliwość podjęcia współpracy z pewną jednostką w Dublinie. Problem polega na tym, że muszę nająć magazyn i zorganizować jakoś spedycję. A ja nie mam w tym żadnego doświadczenia. Może mi Państwo w tym pomogą, pisząc co wiecie o tego rodzaju usługach? Z góry dzięki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kamilka75
bywalec
bywalec


Dołączył: 13 Lut 2018
Posty: 232

PostWysłany: Pią 14 Cze 2019, 12:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Choćbym nie wiem, jak chciała Ci napisać, ile to kosztuje, to nie mogę, bo cenniki firm są zwykle tajne pod tym względem i dowiedzieć się możesz kosztów, jedynie pisząc, czy telefonując. Napisać mogę jedynie, że z powodzeniem w sieci znajdziesz firmy oferujące takie właśnie działania. A żeby wybrać dobrą, to najlepiej na wielu stronach opinie poczytać, albo wprost poprosić kogoś o rekomendację.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gibran4
gaduła
gaduła


Dołączył: 03 Paź 2018
Posty: 425

PostWysłany: Sro 19 Cze 2019, 11:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Całkiem ciekawa opcja. Jeżeli macie swoje magazyny to powinniście także zainteresować się ofertą od firmy http://futurelogistics.pl Wiadomo że w każdym magazynie trzeba zadbać o kompleksowe jego wyposażenie. W Future Logistics znajdziecie solidne meble, regały, a także i spory wybór urządzeń magazynowych
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
yours
bywalec
bywalec


Dołączył: 13 Maj 2019
Posty: 144

PostWysłany: Sro 19 Cze 2019, 16:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tymi firmami w sieci to ja jednak bym uważała, bo to jednak nie jest sprawdzone. Kolega tutaj pisał o wyposażeniu, ale wydaje mi się, że pani wyżej szuka firmy, która ma wszystko to znaczy magazyn, wyposażenie i pracowników. Szukanie półśrodków nic jej nie ta. A może coś lokalnie się znajdzie, patrzyłaś? Niestety nikogo ci polecić nie umiem, a nawet bym nie chciała żeby potem nie było na mnie. To jednak ważna sprawa i byle kogo wynajmować nie możesz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
elabarbara
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Lut 2017
Posty: 251

PostWysłany: Sro 26 Cze 2019, 17:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro się tak obawiacie, że przy najmowanej spedycji i magazynie za granicą możecie zostać oszukani, to proponuję przyjrzeć się firmie Speedpack https://www.speedpack.com.pl/ . Nie są to nowi kontrahenci na rynku, a już sprawdzona przez wielu ludzi firma, właśnie zajmująca się mniej więcej tym, na czym wam pośrednio zależy. Głównie jest to firma kurierska, ale spedycje międzynarodową i magazyn mogą dla Was poprowadzić i mają w tym doświadczenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Joanne
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 12 Kwi 2017
Posty: 573
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pią 12 Lip 2019, 6:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o magazyn to warto go dobrze wyposażyć. Polecam do tego sklep Skladuj24.pl, gdzie można znaleźć dosłownie wszystko co niezbędne i to w bardzo dobrych cenach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Krisiti90
bywalec
bywalec


Dołączył: 02 Lis 2017
Posty: 163

PostWysłany: Pon 15 Lip 2019, 19:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prowadzicie swoje magazyny? W takich przypadkach konieczną kwestią będzie postawienie na sprawdzone usługi transportowe. W tym takie firmy jak http://astonpartner.pl na pewno świetnie wam pomogą. Tu możecie liczyć na bezpieczny i terminowy transport miedzynarodowy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
niepoprawny
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 19 Paź 2016
Posty: 900

PostWysłany: Nie 29 Wrz 2019, 20:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli poszukiwałbyś firmy, która te maszyny mogłaby dla Ciebie przetransportować, proponowałbym Ci skontaktować się z https://www.oksel.pl/uslugi-hds wyspecjalizowanej między innymi w transporcie HDS.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
victoria
bywalec
bywalec


Dołączył: 07 Lis 2018
Posty: 119

PostWysłany: Wto 22 Paź 2019, 9:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jeśli mielibyście kupić jakieś Widlaki to które byście wybrali?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
holly77
kandydat
kandydat


Dołączył: 13 Maj 2019
Posty: 92

PostWysłany: Pią 13 Gru 2019, 21:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o rozwiązania profesjonalne to najlepiej o ogrodzenie zgłosić się do firmy jaką jest https://www.mati-met.eu/oferta/panele-ogrodzeniowe nie znajdziesz naprawdę nic lepszego niż oferta tej firmy na panele ogrodzeniowe które skutecznie zabezpieczą twoje mienie przed nieproszonymi goścmi. Polecam się zainteresować jak najszybciej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pokój kobiet Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group