Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Kuchenne sprzęty i ich wykorzystanie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 21, 22, 23 ... 30, 31, 32  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Forumki w kuchni
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
klarka12
maniak
maniak


Dołączył: 15 Maj 2018
Posty: 1011

PostWysłany: Pią 15 Mar 2019, 20:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro już mowa o sprzętach AGD, to gdzie je najlepiej kupić? Ja myślałam o tym, aby wszystko zamówić na stronie https://www.neonet.pl/ , ponieważ wtedy będe miała dowóz za darmo uśmiech A wysyłka podobno jest ekspresowa, czytałam opinie klientów że już na drugi dzień po zamówieniu mieli swoje przesyłki w domu. Ktoś z was kupował już coś w Neonet i może wypowiedzieć się na temat tego sklepu?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gaduła
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Maj 2017
Posty: 237

PostWysłany: Sob 6 Kwi 2019, 19:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No a jak coś się zepsuje to wyrzucacie czy próbujecie zareklamować czy jednak kogoś prosicie o pomoc przy naprawie? Bo w moim grillu elektrycznym już grzałki przestały działać wiec po prostu zamówiłam odpowiednie ze sklepu http://sinkoplex.pl/ i można było po prostu wymienić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Karolina34
początkujący
początkujący


Dołączył: 24 Kwi 2019
Posty: 7

PostWysłany: Sro 24 Kwi 2019, 14:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rety, chyba się skuszę na ten grill elektryczny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
pitupitu
kandydat
kandydat


Dołączył: 15 Maj 2018
Posty: 86

PostWysłany: Sob 27 Kwi 2019, 11:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też ostatnio potrzebowaliśmy sporo rzeczy do kuchni i wiele z nich udało się znaleźć w sklepie internetowym https://europ24.pl/garnki/garnki_pojedyncze/zeliwne Porównywaliśmy ceny z innymi sklepami i wypadło to naprawdę korzystnie, dlatego większość zakupów zrobiliśmy właśnie tam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wafelka
bywalec
bywalec


Dołączył: 03 Sie 2018
Posty: 191

PostWysłany: Nie 12 Maj 2019, 13:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie najlepszy i najbardziej wszechstronny jaki mam to Thermomix. I naprawdę przy codziennym użytkowaniu bardzo ułatwia gotowanie uśmiech Warto się przejść na te ich prezentacje, ja tak poszłam na prezentację Thermomixa do Justyny Ciesiun w Kielcach i właśnie dzięki niej się przekonałam i kupiłam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lubowa
bywalec
bywalec


Dołączył: 07 Kwi 2019
Posty: 108

PostWysłany: Czw 4 Lip 2019, 14:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niedawno wymieniałam zmywarkę i jako nowy model wybrałam electrolux comfort lift, to jest taka z tym koszem dolnym podnoszonym w górę. Ekstra rzecz, bardzo ułatwia życie bo za lekkim pociągnięciem kosz wędruje w górę i można wygodnie rozładowywać naczynia czy pakować kolejną porcję do mycia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Selin21
początkujący
początkujący


Dołączył: 14 Lip 2019
Posty: 4
Skąd: Kraków

PostWysłany: Nie 14 Lip 2019, 15:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ile wydajecie na sprzęt do kuchni?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Eloe
kandydat
kandydat


Dołączył: 01 Lip 2019
Posty: 65

PostWysłany: Wto 16 Lip 2019, 8:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak już rozmawiamy o sprzętach domowych, to kurde zepsuła mi się pralka a nie kupowałam raczej najtańszych sprzętów... ma ktoś może do polecenia naprawa pralek kraków?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
elabarbara
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Lut 2017
Posty: 251

PostWysłany: Czw 18 Lip 2019, 6:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio przeglądałam neta i wpadł mi w oko jeden produkt - wolnoobrotowa wyciskarka do soków Juicers http://the-juicers.com/ . Planuje ją zakupić ponieważ, zamierzam zamienić sztuczne soki na naturalne, aby polepszyć swoje zdrowie dostarczając mu wartościowych witamin. Z tego co zauważyłam urządzenie jest naprawdę solidne i wysokiej jakości, a jego cena jest naprawdę korzystna- więc jak dla mnie super.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
berka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 28 Lut 2016
Posty: 663

PostWysłany: Czw 18 Lip 2019, 8:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam zastanowić się nad zamówieniem sprzętów w studio, które projektuje nam meble kuchenne.Po pierwsze można liczyć w tym przypadku na przedłużoną gwarancję na sprzety kuchenne. Po drugie sprzęty będą zamontowane za darmo, no i firmy takie mają dostęp do wielu specjalistycznych marek, ktore są montowane jedynie w meblach kuchennych.

Jeśli szukacie pomysłu na meble kuchenne, polecam zerknąć sobie tutaj:
http://fronty-skandynawskie.pl

Na stronie mozna przejrzeć sobie nowe modele frontów kuchennych:
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Forumki w kuchni Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 21, 22, 23 ... 30, 31, 32  Następny
Strona 22 z 32

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group