Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Monitoring
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pozostałe tematy rodzinne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kajtek102
kandydat
kandydat


Dołączył: 08 Lip 2019
Posty: 51

PostWysłany: Czw 11 Lip 2019, 13:21    Temat postu: Monitoring Odpowiedz z cytatem

Z obawy o moja rodzinę zastanawiam się nad założeniem monitoringu. Myślicie, że kamery ip to dobre rozwiązanie? Szukałem na tej stronie https://sklep-ecsystem.pl/, ale nie mogę się zdecydować

Ostatnio zmieniony przez kajtek102 dnia Pią 12 Lip 2019, 8:03, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Eloe
kandydat
kandydat


Dołączył: 01 Lip 2019
Posty: 65

PostWysłany: Czw 11 Lip 2019, 14:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też ostatnio jakoś boję się o rodzinę... Też moją pierwszą myślą był monitoring i zastanawiam się nad monitoring HD-CVI, ale myślę też nadmonitoring IPmoże już ktoś w swoim domu to zainstalował i się wypowie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wercia5
kandydat
kandydat


Dołączył: 01 Sie 2019
Posty: 55

PostWysłany: Sro 21 Sie 2019, 13:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zdecydowanie, po kupnie domu od razu zainwestowaliśmy w kamery, my kupowaliśmy w sklpie Wasserman https://www.wasserman.eu/pl/p/kamera-ip-foscam-fi9818w-wifi-hd-obrotowa-biala/9101 jest bardzo dobra, no i możn oglądać wszytsko ze swojego telefonu, bo ma wifi wmontowane.Na pewno poczujesz się z nią bezpieczniej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wang
maniak
maniak


Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 1412

PostWysłany: Sro 30 Gru 2020, 13:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem alarm i monitoring to podstawa - zarówno w domu, jak i w firmie. Warto więc rzucić okiem na monitoring dahua: https://b2b.dts-system.pl/ . Takie rozwiązanie jest idealne dla każdego gospodarstwa domowego oraz biznesu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
klocko.jonathon
początkujący
początkujący


Dołączył: 05 Sty 2021
Posty: 6
Skąd: Goleszów

PostWysłany: Wto 5 Sty 2021, 15:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W dzisiejszych czasach, kiedy wielu z nas często przebywa poza domem, a sąsiadów często nawet nie znamy, systemy alarmowe w domach, a nawet i mieszkaniach, stają się wręcz koniecznością. Alarm do firm https://alarmygoleszow.pl/ również zyskał wielu zwolenników.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kankonada
gaduła
gaduła


Dołączył: 13 Wrz 2017
Posty: 455

PostWysłany: Pią 8 Sty 2021, 8:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybór odpowiedniego monitoringu jest bardzo ważny, więc trzeba byłoby rozważyć kilka różnych opcji i zapoznać się z producentami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jagodanka
gaduła
gaduła


Dołączył: 22 Mar 2019
Posty: 284

PostWysłany: Sob 27 Lut 2021, 10:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

doskonale rozumiem takie obawy, my zamowilismy sobie zestaw do monitoringu z Lanberga, swietna jakosc, wszystko dziala bez zarzutu oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rolfson.cheyenne
początkujący
początkujący


Dołączył: 07 Mar 2021
Posty: 4
Skąd: Osielsko

PostWysłany: Nie 7 Mar 2021, 21:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja osobiście nie żałuje z założenia monitoringu wokół mojego domu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sardynka90
gaduła
gaduła


Dołączył: 15 Gru 2018
Posty: 487

PostWysłany: Pią 10 Gru 2021, 12:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest firma ochroniarska z Krakowa, która oferuje masę różnych usług, może oni coś doradzą? Sami sobie poczytajcie co oni oferują https://sold.com.pl/ Według mnie nic więcej nie potrzeba. Ja osobiście bym zainwestowała w monitoring.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
joelle.mohr
początkujący
początkujący


Dołączył: 13 Gru 2021
Posty: 4
Skąd: Częstochowa

PostWysłany: Pon 13 Gru 2021, 16:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jaki monitoring wybrać do domu jednorodzinnego?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pozostałe tematy rodzinne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group