Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

wycieczki do londynu

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
barto776
maniak
maniak


Dołączył: 23 Lis 2017
Posty: 1255

PostWysłany: Pon 8 Lip 2019, 17:27    Temat postu: wycieczki do londynu Odpowiedz z cytatem

Jeśli chcecie się wybrać na ciekawą wyciezkę do Włoch to zapraszam na strone wycieczki szkolne Włochy . Ja wybralam się znimi na wycieczkę po północy Włoch. Niezapomniane wrażenia mam po zwiedzaniu Wenecji. Odwiedziliśmy również Mediolan. Architektura jest cudowna. Bardzo się cieszę że skorzystałam z oferty też firmy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rozmak
kandydat
kandydat


Dołączył: 14 Mar 2019
Posty: 67

PostWysłany: Wto 9 Lip 2019, 10:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To dlaczego w tytule są wycieczki do Londynu...?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gibran4
gaduła
gaduła


Dołączył: 03 Paź 2018
Posty: 425

PostWysłany: Sob 21 Gru 2019, 13:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wycieczka do Londynu może być bardzo tania:) Wiadomo, że miasto nie jest tanie, ale za to bilety do Londynu można ogarnąć w bardzo niskiej cenie. Znalazłam na stronie https://skarzyski.eu/rozmaitosci/tanie-loty-z-polski-5-najtanszych-kierunkow/ opisane jedne z tańszych kierunków lotniczych i Londyn też tam się znalazł. Fajnie jak macie kogoś znajomego w Londynie, kogoś kto was przenocuje, wtedy na pewno znacznie ograniczycie koszty podróży w to miejsce. Ja to na szczęście nie mam z tym problemu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
emard.tatum
początkujący
początkujący


Dołączył: 27 Gru 2019
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 27 Gru 2019, 13:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na taką wycieczkę na pewno chciałabym się wybrać z przewodnikiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group