Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

porod
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 39, 40, 41
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gaduła
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Maj 2017
Posty: 237

PostWysłany: Pon 1 Lip 2019, 10:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szkoda, że wcześniej nie wiedziałam o tym lekarstwie na mdłości. Mnie strasznie męczyły na początku ciąży. A co do porodu to mój na szczęście przebiegł bardzo pomyślnie, również nie trwało to długo. Wspierała mnie i odbierała moje dziecko pani doktor Barbara Blicharczyk, a wszystko działo się w szpitalu w Kołobrzegu. Na świat przyszedł piękny chłopczyk. uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kapustkowa
bywalec
bywalec


Dołączył: 02 Lut 2018
Posty: 216

PostWysłany: Nie 7 Lip 2019, 8:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie okres ciąży był taki do przeżycia, miałam czasem gorsze momenty a czasem lepsze. Ale najważniejsze jest to że wszystko dobrze się skończyło i jestem zdrowa z moim maluszkiem. Wiadomo, że po trzeba odpowiednio zadbać o swoje ciało https://tantumrosa.pl/polog-po-porodzie-czego-sie-spodziewac-jak-pielegnowac-cialo/ w końcu młoda mama też może być sexy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kajtek102
kandydat
kandydat


Dołączył: 08 Lip 2019
Posty: 51

PostWysłany: Wto 9 Lip 2019, 9:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy ktoś może polecić klinikę, gdzie można znaleźć dobrego masażystę? Czy warto skorzystać z masaż leczniczy kraków?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Joanne
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 12 Kwi 2017
Posty: 566
Skąd: Kraków

PostWysłany: Wto 20 Sie 2019, 11:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A korzystałyście ze szkół rodzenia? Według mnie to świetna sprawa a na stronie http://szkolarodzenia.rybnik.pl/ można znaleźć sporo informacji na temat sprawdzonej szkoły. Później podczas porodu jest o wiele łatwiej oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Attal1
początkujący
początkujący


Dołączył: 23 Sie 2019
Posty: 4
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pią 23 Sie 2019, 6:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też się zastanawiam nad skorzystaniem z takiej szkoły
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
westeroswinterfell
maniak
maniak


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1177

PostWysłany: Wto 10 Wrz 2019, 21:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Będąc w temacie porodu, jakie były wasze pierwsze objawy ciąży ? Wiele się o tym słyszy, ale raczej to kwestia czysto indywidualna i każda kobieta i każdy organizm przeżywa to inaczej. Podobno często wymieniane są zachcianki, jako objaw ciąży oraz niechęć do konkretnych produktów spożywczych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hohoszka
kandydat
kandydat


Dołączył: 22 Sie 2022
Posty: 54

PostWysłany: Pią 9 Wrz 2022, 7:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Będąc w temacie ciąży to ja w jej trakcie czytałam wiele artykułów dotyczących pielęgnacji i rozwoju niemowlaka. Wiele cennych informacji znalazłam na blogu https://www.mustela.pl/mustela-blog/drugi-miesiac-zycia-dziecka uśmiech Macie jakieś inne serwisy poświęcone tej tematyce?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gaduła
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Maj 2017
Posty: 237

PostWysłany: Nie 4 Cze 2023, 18:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mnóstwo kobiet ma problemy poporodowe m.in. z bliznami a jest mało lekarzy, którzy to ogarniają. Jednym z takich fachowców bez problemu jest dr Barbara Blicharczyk. Warto jej zaufać, bo naprawdę zna isę na rzeczy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Sania
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 26 Cze 2022
Posty: 661

PostWysłany: Sob 23 Wrz 2023, 17:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zapoznaj się z portalem Femiplace, gdzie znajdziesz innowacyjne podejście do treningu kobiet w okresie ciąży. Pelvifly to rozwiązanie, które wspiera zdrowie i sprawność przyszłych mam. Dzięki specjalistycznym wskazówkom i treningom dostępnym na tym portalu, możesz dbać o swoje ciało w trakcie ciąży w sposób bezpieczny i skuteczny. Sprawdź tutaj https://www.femiplace.com.pl/content/pelvifly-innowacja-w-treningu-kobiet jak ta metoda może pomóc Ci w trakcie tego wyjątkowego okresu w życiu każdej kobiety.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KarolciaM88
początkujący
początkujący


Dołączył: 29 Lis 2023
Posty: 1

PostWysłany: Sro 29 Lis 2023, 9:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja przez całą ciążę chodziłam do dobrego ginekologa w https://medfemina.pl/ Poradnia ginekologiczna Medfemina zapewniła świetną opiekę i specjalistów. Zawsze miła atmosfera uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 39, 40, 41
Strona 41 z 41

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group