Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

fryzjer
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pokój kobiet
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mela66
początkujący
początkujący


Dołączył: 26 Wrz 2018
Posty: 2

PostWysłany: Sro 17 Paź 2018, 19:30    Temat postu: fryzjer Odpowiedz z cytatem

Hej. Potrzebuję fryzjera z polecenia, bo do tej pory miałam bardzo złe doświadczenia z wszelkimi zakładami fryzjerskimi. Chce, aby fryzjer Olsztyn zajął się wreszcie profesjonalnie moimi włosami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wang
maniak
maniak


Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 1412

PostWysłany: Nie 4 Lis 2018, 9:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Olsztynie niestety nikogo takiego nie znam ale mogę śmiało polecić salon urody warszawa, do którego regularnie uczęszczam. Oprócz usług fryzjerskich decyduję się zawsze u nich dodatkowo na manicure i pedicure. Wychodzę zadowolona uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
niepoprawny
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 19 Paź 2016
Posty: 900

PostWysłany: Pią 14 Gru 2018, 8:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli będziecie szukać peruk naturalnych, to ten namiar jest bardzo dobry https://perukikrakow.pl/peruki-naturalne-krakow/ Firma posiada bardzo dużo pozytywnych opinii na swój temat, jest często polecana, a wszystkie peruki są wysokie jakości. Dużym plusem jest atrakcyjna cenowo oferta oraz duży wybór różnego rodzaju modeli. Polecam sprawdzić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adamila021
bywalec
bywalec


Dołączył: 15 Mar 2017
Posty: 142

PostWysłany: Wto 8 Sty 2019, 18:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ktoś z was może myślał nad otworzeniem własnego gabinetu fryzjerskiego? Według mnie jest to całkiem fajny pomysł na biznes. Przy pomocy firmy https://kazaro.pl na pewno będzie to dużo łatwiejsze do ogarnięcia. Proponuja oni bardzo duży wybór sprzętu do gabinetów kosmetycznych i fryzjerskich.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
buziak_06
kandydat
kandydat


Dołączył: 08 Sty 2019
Posty: 10

PostWysłany: Sro 9 Sty 2019, 11:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj tak naprawdę ciężko trafić na dobrego fryzjera. Mnie to zajęło dużo czasu. Zdążyłam się kilka razy sparzyć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
klarka12
maniak
maniak


Dołączył: 15 Maj 2018
Posty: 1011

PostWysłany: Wto 19 Lut 2019, 14:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadza się, ciężko trafić na dobrego fryzjera. Chociaż uważam, ze kobiety pod tym względem mają dużo łatwiej, niż mężczyźni. Na szczęście w ostatnim czasie powstało sporo barber shopów, gdzie dbają o mężczyzn. Ja mogę wam polecić salon https://blackbeard.com.pl/ w Warszawie uśmiech Dbają nie tylko o wlosy, ale też o brodę i zarost uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Julitka26
kandydat
kandydat


Dołączył: 27 Sty 2019
Posty: 62

PostWysłany: Pon 15 Kwi 2019, 3:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj tak zgadzam się z wami kochane, ja również bardzo często lepiej wyglądałam przed wizytą u fryzjera niż po... Crying or Very sad za kilka tygodni mam wesele będę świadkową i poszukuję dobrego salonu, który przeprowadzi mi małą metamorfozę, czy może któraś z was korzystała z usług salonu In Harmony? Słyszałam o nich wiele dobrego, widziałam również efekty prac fryzjerów i powiem, że wygląda to bardzo zachęcająco, podobnie z resztą jak oferta salonu....
_________________
Pasjonatka wszystkiego co związane z modą i urodą
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rozmak
kandydat
kandydat


Dołączył: 14 Mar 2019
Posty: 67

PostWysłany: Pon 15 Kwi 2019, 15:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć dziewczyny,
może któraś z was poleca jakiś salon lub fryzjera z okolic Katowic? Potrzebuję kogoś, kto za stosunkowo niewielkie pieniądze, zrobi mi ładną fryzurkę na wesele przyjaciółki? (mam długie włosy)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lubowa
bywalec
bywalec


Dołączył: 07 Kwi 2019
Posty: 108

PostWysłany: Pon 8 Lip 2019, 15:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Warszawie to polecam Magię Blondu http://magiablondu.pl/ pracują tam super panie, byłam u pani Sylwii.Warto było jechać przez pół miasta, bo efekt mi się bardzo podoba, wystarczy zajrzeć na ich fb, tam jest dużo zdjęć fryzur.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Coldi
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Sie 2015
Posty: 290

PostWysłany: Nie 24 Lis 2019, 11:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli szukasz odpowiednich kosmetyków do pielęgnacji to zerknij sobie tu https://barbersupply.pl/firm-pol-1560406299-Easy-Tattoo.html masz super wyposażony sklep w którym kupisz chyba wszystko do pielęgnacji włosów czy brody a także całą masę akcesoriów.
Koniecznie sobie sprawdź co by Ci się przydało.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pokój kobiet Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group