Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Podróż z dzieckiem
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze dzieciaczki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Blondi
kandydat
kandydat


Dołączył: 22 Gru 2018
Posty: 59

PostWysłany: Sro 17 Kwi 2019, 20:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nigdy nie podróżowałam z niemowlakiem, jedynie raz czy dwa razy zdarzyło mi się jechać z moim synem taksówką. Ponieważ potrzebowałam wtedy też wózka, to ubierałam go w rożek dla noworodka, wkładałam do gondoli i przypinałam ją pasami w taksówce, a dół wózka lądował w bagażniku. Jakoś nie wyobrażam sobie lecieć samolotem z takim maleństwem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marysia99
bywalec
bywalec


Dołączył: 17 Wrz 2017
Posty: 143

PostWysłany: Wto 7 Maj 2019, 15:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak szukacie miejsca, gdzie możecie się wybrać z dziećmi na wycieczkę to polecam Bałtowski Kompleks Turystyczny. Tutaj https://juraparkbaltow.pl/ zerknijcie na atrakcje jakie mają. Myślę, że spokojnie można u nich bawić się cały weekend oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Frania25
maniak
maniak


Dołączył: 25 Sie 2018
Posty: 1297

PostWysłany: Nie 12 Maj 2019, 14:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest wiele ciekawych miejsc na wakacje i urlopy w naszym kraju, a dzięki stronom takim jak https://www.sunandsnow.pl/ mozesz bez najmniejszego problemu znaleźć odpowiednie apartamenty dla siebie w mieście które Cię interesuje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Baddy
początkujący
początkujący


Dołączył: 30 Maj 2019
Posty: 2
Skąd: Łódź

PostWysłany: Czw 30 Maj 2019, 17:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aby podróż dla dziecka jak i dla nas była komfortowa należy kupić odpowiedni fotelik. Długo zastanawiałam się jaki wybrać. Znalazłam te foteliki samochodowe 15-36kg. Znalazłam taki właśnie przedział bo dziecko jest już troszkę starsze. Warto postawić na tego producenta.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Solution
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 18 Kwi 2018
Posty: 728

PostWysłany: Nie 16 Cze 2019, 14:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każda podróż z dzieckiem to małe wyzwanie. Oczywiście w zależności od jego wieku. Ale z takim kilkulatkiem to już trzeba wszystko dobrze zaplanować. Spakować sie, jakby człowiek wyruszał na wojnę lol Trzeba też mieć wszystko obcykane, łącznie z adresami dentysty dla dzieci. Na przykład wybierając się do Torunia warto zapisać sobie kontakt do Centrum Stomatologii Citomed https://stomatologia.citomed.pl/ Nigdy nie wiadomo, kiedy naszą latorośl ząbek zaboli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karinajaros
kandydat
kandydat


Dołączył: 10 Wrz 2018
Posty: 17

PostWysłany: Pon 8 Lip 2019, 10:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obawiałam się pierwszych wakacji z dzieckiem, jednak jak się później okazało to zupełnie niepotrzebnie, ponieważ było super, a mała była bardzo grzeczna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
E-Mangas87
początkujący
początkujący


Dołączył: 08 Lip 2019
Posty: 2

PostWysłany: Pon 8 Lip 2019, 13:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja z takim małym dzieckiem pojechałabym gdzieś blisko, najlepiej do jakiegoś pensjonatu z cateringiem uśmiech Jeździłam do takiego w Rokietnicy, polecam: https://www.pensjonatmagnes.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gorczany.olga
początkujący
początkujący


Dołączył: 28 Lis 2019
Posty: 1
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Czw 28 Lis 2019, 10:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podróżowanie z dziećmi faktycznie nie należy do najprostszych. Najlepiej zapakować dużą walizkę z wszystkimi potrzebnymi rzeczami, aby być gotowym na każdą ewentualność.
_________________
walizki kabinowe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
anitkaka
kandydat
kandydat


Dołączył: 13 Lis 2020
Posty: 30
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pią 11 Gru 2020, 11:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jak podróżujemy z młodym to wybieram wycieczki z itaką, które oferują atrakcje dla dzieci uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
paulinabb
bywalec
bywalec


Dołączył: 27 Maj 2019
Posty: 185

PostWysłany: Sro 21 Kwi 2021, 14:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kochani, co myślicie o fotelikach samochodowych 0-36 kg? Ktoś z Was zdecydował się kupić taki fotelik dla swojego dziecka? Dajcie znać uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze dzieciaczki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 3 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group