Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Meble i dodatki
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Melmis
kandydat
kandydat


Dołączył: 01 Maj 2018
Posty: 33

PostWysłany: Wto 18 Cze 2019, 13:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja teraz zabieram się za moją łazienkę. Ta już od wielu lat już wymaga remontu. Zobaczcie tu sobie może propozycje od https://krzemien.com.pl Ja znalazłam tu bardzo duży wybór armatury łazienkowej. Na pewno spodobają się wam ich produkty do łazienek.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
veronea
kandydat
kandydat


Dołączył: 05 Lut 2018
Posty: 99

PostWysłany: Nie 23 Cze 2019, 19:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dużo bardzo fajnych i stylowych dodatków znajdziesz na https://sklep.kim24.pl/. My z pomocą tego sklepu sporo ciekawych dodatków kupiliśmy i jesteśmy bardzo zadowoleni. Na początku zaskoczyła nas liczba tych dodatków, które pasowały do naszego stylu, dzięki czemu udało się nam stworzyć niepowtarzalne wnętrze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sabinaserce
początkujący
początkujący


Dołączył: 12 Maj 2019
Posty: 4

PostWysłany: Nie 30 Cze 2019, 18:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja polecam lóżko domek marki oliveo. Zakupiłam w kolorze białym z połyskiem i idealnie pasuje do mebli z ikea.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Nerio111
początkujący
początkujący


Dołączył: 30 Cze 2019
Posty: 1
Skąd: Kraków

PostWysłany: Nie 30 Cze 2019, 22:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam szukam od jakiegoś czasu flowerboksów. Zbliża się dla mnie i mojej żony specjalna rocznica, więc szukam czegoś dla niej i chciałbym żeby to było coś specjalnego. Z góry dziękuję wam za pomoc. pozdrawiam i miłego dnia życze.
_________________
flower boxy


Ostatnio zmieniony przez Nerio111 dnia Pon 1 Lip 2019, 13:56, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Julitka26
kandydat
kandydat


Dołączył: 27 Sty 2019
Posty: 62

PostWysłany: Pon 1 Lip 2019, 1:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zdecydowałam się na zakup mebli na wymiar (wykonała je dla mnie firma Meble Janas). Zależało mi na tym by wolna przestrzeń w kuchni i łazience została naprawdę dobrze zagospodarowana i się udało Very Happy Very Happy Very Happy meble są utrzymane w tonacji klasycznej i eleganckiej, świetne do minimalistycznych i nowoczesnych aranżacji
_________________
Pasjonatka wszystkiego co związane z modą i urodą
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Eloe
kandydat
kandydat


Dołączył: 01 Lip 2019
Posty: 65

PostWysłany: Wto 2 Lip 2019, 10:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak już jest rozmowa o wnętrzach, to ja np uznałam że urządzę swoje mieszkanie w stylu vintage. Dostałam od babci ogromny, kolorowy dywan z pięknymi wzorami. Był tylko trochę nieświeży.. Oddałam go do czyszczenia dywanów Kraków i mam designerski dywan jak nowy Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Judy52
kandydat
kandydat


Dołączył: 02 Lip 2019
Posty: 32

PostWysłany: Wto 2 Lip 2019, 12:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co z meblami na wymiar? W moim przypadku nie były o wiele droższe od tych z popularnych sieciówek uśmiech a efekt był niesamowity Very Happy usługi stolarskie Kielce przynajmniej wiem, że nikt nie ma sprzętu takiego jak ja oczko poza tym jest idealnie dopasowany^^

http://meble-decor.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
justynapolk
początkujący
początkujący


Dołączył: 03 Lip 2019
Posty: 1
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sro 3 Lip 2019, 13:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mojej córeczce zamówiłam łóżko na wymiar. Bardzo dobrze, że zdecydowałam się na to dzięki czemu nie straciło ono dużo na wartości i mogłam je sprzedać bez wielkiej utraty wartości.
_________________
https://pozyczkalux.pl/-Najszybciej dostępna pożyczka w pełni online!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karinajaros
kandydat
kandydat


Dołączył: 10 Wrz 2018
Posty: 17

PostWysłany: Pon 8 Lip 2019, 10:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiele też jest sklepów stacjonarnych z ciekawymi dodatkami, także warto pojeździć i poszukać. Ja zauważyłam, że w takich sklepach są fajne ceny i dobre oferty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
niepoprawny
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 19 Paź 2016
Posty: 900

PostWysłany: Wto 9 Lip 2019, 13:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No dobrze a jakie meble i dodatki mam zamówić na swój taras który właśnie urządzam? Co polecicie? Szukałem inspiracji w internecie i trafiłem na stronę https://gardenspace.pl/zabudowy-tarasow na której widzę że mają ładne pomysły, taka aranżacja by mi pasowała do mnie. Chyba zdecyduję się zamówić tam te meble.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Następny
Strona 6 z 11

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group