Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Jak zorganizować wesele, żeby było idealne?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kaninka
kandydat
kandydat


Dołączył: 03 Wrz 2018
Posty: 52

PostWysłany: Sro 19 Cze 2019, 12:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno z pompą, czyli hucznie uśmiech Moja znajoma jak zrobiła wesele w Osadzie Augustów, to chyba pół warszawy wiedziało, ponadto, personel naprawdę się popisał i pomógł postroić salę, znaleźć dobrego fotografa i odpowiednio ustawić stoły aby wszyscy się zmieścili uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Weronika321
początkujący
początkujący


Dołączył: 01 Gru 2018
Posty: 4

PostWysłany: Wto 25 Cze 2019, 21:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety ale niektórych rzeczy nie da się przewidzieć. Możesz za to wybrać odpowiednią salę catering, fotografa. W okolicach trójmiasta polecam wynająć ten dworek na wesele: http://www.rajskagora.pl/wesela Bardzo ładna, duża sala. Polecam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
natalka25
początkujący
początkujący


Dołączył: 27 Cze 2019
Posty: 7

PostWysłany: Czw 27 Cze 2019, 16:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój ślub z początku planowałam sama, jednak po namyśle zdecydowałam się na pomoc profesjonalnego wedding planera Pracowni Artis i przyznam, ze efekty przerosły moje oczekiwania, było CUDNIE
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gabryskka
gaduła
gaduła


Dołączył: 26 Maj 2016
Posty: 375

PostWysłany: Nie 30 Cze 2019, 21:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Idealnie nigdy nie będzie - tak mi się wydaje, zawsze się znajdzie ktoś niezadowolony. Ale podstawa to dobra organizacja i sprawdzanie uslugodawców. Jak usłyszałam jak tą parę wystawiono w dniu wesela https://whereisjuli.com/slub-na-zanzibarze-dorota-katende-vanilla-house/ to się zdziwiłam że mozna w ogóle tak bardzo wstydu nie mieć
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Besta111
początkujący
początkujący


Dołączył: 30 Cze 2019
Posty: 1
Skąd: Kraków

PostWysłany: Nie 30 Cze 2019, 22:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam. Chciałbym się was zapytać, gdzie najlepiej zorganizować wesle w okolicach Krakowa? Z góry dzieki za pomysły. Pozdrawiam was i miłego dnia zycze.
_________________
ćwiczenie mięśni kegla
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Judy52
kandydat
kandydat


Dołączył: 02 Lip 2019
Posty: 32

PostWysłany: Wto 9 Lip 2019, 9:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wpadłam na szalony pomysł i chciałam mieć ślub w lesie <3 niestety nie wyszło, więc przystroiłam salę weselną choinkami ze sklepu choinki sztuczne jak żywe wyszło magicznie! lol
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
berka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 28 Lut 2016
Posty: 663

PostWysłany: Wto 16 Lip 2019, 9:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam pokaz fajerwerków:
https://www.pirosklep.pl/36-pokaz-sztucznych-ogni-na-weselu

Ale nie z ekipą bo na pewno Was mocno skoszą ale samodzielnie zamówcie sobie fajerwerki. Będzie o wiele taniej i na miejscu na pewno znajdzie się osoba, która zechce się w taki sposób pobawić....

No i polecam zastanowić się nad tym czy możecie puszczać fajerweki na miejscu swojego wesela.na pewno będzie to możliwe jeśli wesele jest organizowane w budynku na przedmieściach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kajtek102
kandydat
kandydat


Dołączył: 08 Lip 2019
Posty: 51

PostWysłany: Wto 16 Lip 2019, 14:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Postaraj się o wyjątkowe miejsce Very Happy. Ostatnio popularne są wesela na zewnątrz, więc może właśnie wesele w plenerze warszawa? Na pewno byłby niezapomniany klimat. Rzuć okiem tutaj: https://www.warsawpoloclub.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Trixie
początkujący
początkujący


Dołączył: 26 Sie 2019
Posty: 8

PostWysłany: Pon 26 Sie 2019, 14:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pamiętam, że w trakcie moich przygotowań do ślubu nic nie marzyło mi się bardziej niż delikatna, stylowa girlanda świetlna... niestety, nie przeszedł pomysł - a szkoda smutny dziś bym się na 100% zdecydowała.
_________________
Gadżety weselne to moja specjalność - zapraszam do zadawania pytań! uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group