Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

ZAPROSZENIA ŚLUBNE - WYKONANE SAMODZIELNIE
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 120, 121, 122  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Dekoracje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sylwia_sylwia87
kandydat
kandydat


Dołączył: 29 Wrz 2014
Posty: 65
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 13 Paź 2014, 8:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też zamierzam zrobić zaproszenia samodzielnie. Uwielbiam takie manualne dłubanie uśmiech Już nie mogę się doczekać, ale muszę czekać do Nowego Roku, żeby zaklepać termin w USC.
Troszkę obawiam się tego, że może mi nie wyjść klejenie, ale sama nie wiem jeszcze w jakiej formie będą zaproszenia, być może klejenie nie będzie problematyczne. Mam kuzynkę na architekturze, zaoferowała swoją pomoc w razie kłopotów uśmiech
Podobają mi się bardzo skromne zaproszenia, klasyka, prostota. Bez kokardek, cudów na kiju. Może jakaś malutka cyrkonia dla ozdoby, lub inna minimalna pierdółka.
Wyznaję zasadę- im mniej tym więcej uśmiech
Zainwestuję w dobry papier, dziurkacze i nożyczki mam różne (moja córka ma uśmiech )
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Czokaniaszak
kandydat
kandydat


Dołączył: 17 Lut 2017
Posty: 37

PostWysłany: Sro 26 Cze 2019, 8:55    Temat postu: Stempel ślubny Odpowiedz z cytatem

Odkopię trochę temat uśmiech
Chciałabym sama robić zaproszenia i zastanawiam się gdzie umieścić na nich stempel ślubny - https://stempleks.pl/produkt/drewniany-stempel-slubny/ - ostatni wzór. Może być na okładkę np?
Chętnie zobaczę wasze zaproszenia z takimi stemplami oczko uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
triada
początkujący
początkujący


Dołączył: 28 Cze 2019
Posty: 1

PostWysłany: Pią 28 Cze 2019, 10:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nasza firma oferuje wydruki bardzo dobrej jakości na papierze o doskonałej gramaturgii. Oferta jest bardzo szeroka od wydruków wielkoformatowych poprzez proste wydruki potrzebna na cele uczelnianie itp. Więcej informacji na stronie: http://www.drukarnia-triada.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM MSN Messenger
Eloe
kandydat
kandydat


Dołączył: 01 Lip 2019
Posty: 65

PostWysłany: Wto 9 Lip 2019, 10:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest taka fajna dziewczyna, moja znajoma, która samodzielnie wykonuje kartki okolicznościowe na zamówienie i pewnie jej powierzę zaproszenia do zrobienie. zrobi mi je ktoś bliski, więc to dla mnie ważne. o ma nawet swoją stronke, zerknijcie http://www.bujnowlosa.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
matkon
kandydat
kandydat


Dołączył: 01 Lip 2019
Posty: 29

PostWysłany: Pią 12 Lip 2019, 13:50    Temat postu: zaproszenia Odpowiedz z cytatem

Podziwiam wykonanie samodzielne zaproszeń. Właśnie jestem na tym samym etapie i nie wiem skąd zamówić... Znalazłam tę stronę https://papeterra.pl/ - wszystko ładnie wygląda ale czy ktoś może mógłby się podzielić opinią?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Eloe
kandydat
kandydat


Dołączył: 01 Lip 2019
Posty: 65

PostWysłany: Wto 16 Lip 2019, 14:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak ktoś robi sobie wymyślne zaproszenia ślubne samodzielnie, np ja tak robiłam, to polecam sklep gdzie mają w ofercie koperty nietypowe, nie denerwowaliśmy się, że nie ma w co zapakować zaproszeń Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rule1
początkujący
początkujący


Dołączył: 23 Lip 2019
Posty: 4

PostWysłany: Wto 23 Lip 2019, 19:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam was. Zastanawiałem się nad samodzielnym wykonaniem moich zaproszeń. Chciałbym je ozdobić modnymi stemplami. Co możecie mi powiedzieć o https://wizytowki-pieczatki.pl/2019/01/21/czym-sa-suche-stemple/ ? O jakich kolorach stemplach myślicie? Ja rozważam złote Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
TomBud50
kandydat
kandydat


Dołączył: 22 Mar 2021
Posty: 51

PostWysłany: Pon 19 Lip 2021, 11:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miałam dobrą drukarkę i chciałam oszczędzić, żeby samodzielnie zrobić zaproszenia. Na tonerlublin.pl zapytałam o tusz do drukarki i dobrali mi odpowiedni produkt, dzięki czemu zaproszenia wyszły mi naprawdę nieźle i do tego oszczędziłam sporo pieniędzy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anika93
początkujący
początkujący


Dołączył: 24 Lis 2021
Posty: 4
Skąd: Trójmiasto

PostWysłany: Sro 24 Lis 2021, 23:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak z ciekawosci - ile czasu Wam na to zleciało? Muszę zrobić około 100 zaproszeń i trochę mnie to przeraża Surprised
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kaśkaa23
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 17 Sie 2020
Posty: 701

PostWysłany: Wto 30 Lis 2021, 8:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem to jednak bardzo indywidualna rzecz. Chodzi w końcu o to, byście byli w stanie przygotować się w taki sposób do tego wyjątkowego dnia, by zapamiętać go na całe życie. Na stronie https://artma-zaproszenia.pl/kategoria/dodatki-weselne/wieszaki-slubne/ macie sporo cennych wskazówek, które mogłyby okazać się dla Was miłym wsparciem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Dekoracje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 120, 121, 122  Następny
Strona 121 z 122

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group