Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Buty na koturnie to dobry pomysł?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Karina26
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 14 Maj 2018
Posty: 515

PostWysłany: Pią 14 Cze 2019, 8:55    Temat postu: Buty na koturnie to dobry pomysł? Odpowiedz z cytatem

Szukam jakichś wygodniejszych alternatyw dla butów na obcasie.
Myślicie, że koturny się sprawdzą?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
welonowa89
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 01 Lis 2017
Posty: 589

PostWysłany: Pią 14 Cze 2019, 16:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno koturny są bardziej stabilne od zwykłych szpilek czy nawet obcasów.
Tutaj http://noevision.pl/dla_niej/koturny.html sobie zajrzyj.
Widziałam tam bardzo duży wybór takich butów.
Na bank trafisz na coś odpowiedniego dla siebie.
Poszperaj - może coś ze skóry się nada.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Frania25
maniak
maniak


Dołączył: 25 Sie 2018
Posty: 1297

PostWysłany: Pon 24 Cze 2019, 16:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie wygodne buty to creepersy. Znalazlam właśnie taka ofertę https://www.czasnabuty.pl/search.php?text=creepersy Mam zamiar skorzystać, bo ceny sa wyjątkowo niskie - promocyjne. Podobają mi się białe z ozdobnym brokatem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rozza
bywalec
bywalec


Dołączył: 07 Kwi 2016
Posty: 246

PostWysłany: Sro 25 Mar 2020, 12:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Koturny dla mnie osobiscie są o wiele wygodniejsze niż obcasy. O wiele wyższe koturny mogą być wręcz wygodniejsze niż niższe obcasy. Nosze na co dzień na wiosnę oraz lato. Jeśli planujesz sobie zamówić na dniach, zobacz sobie w sklepie Patofelek
https://pantofelek24.pl/pol_m_Obuwie-damskie_Koturny_Espadryle-na-koturnie-831.html

Widziałam tam ostatnio niezłe zniżki na buty. Zastanawiałam się czy nie zamówic sobie takich jak na zdjęciu poniżej. Mam ich wersje w kolorze niebieskim i pomimo wysokiej koturny są wygodne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group