Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Okolice Wrocławia - Pałac Brzezina proszę o opinie

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Miejsce przyjęcia weselnego
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kasiunia
kandydat
kandydat


Dołączył: 16 Lut 2015
Posty: 51

PostWysłany: Czw 19 Lut 2015, 12:15    Temat postu: Okolice Wrocławia - Pałac Brzezina proszę o opinie Odpowiedz z cytatem

No więc już chyba gdzieś wspominałam, że marzy mi się wesele w takim jednym miejscu wesoły no i tym miejscem jest Pałac Brzezina!! To w końcu pałac a ja chcę się czuć jak księżniczka, no co, tego jednego dnia wolno wesoły)

Jeszcze nie wiem co sądzi mój Kochany o tym bo nie rozmawiałam z nim o tym , ale najpierw chciałabym wiedzieć co Wy sądzicie!!

Jeśli tam byliście to piszcie jak się podobało uśmiech a jak nie to chociaż po tym ocencie:

W środku jest mniej więcj tak:


A tu macie stronę: http://www.palacbrzezina.pl/

To dla mnie bardzo ważne!!
Popr.pisownię- księżniczko-pisz poprawnie /mod/
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marciarena
kandydat
kandydat


Dołączył: 12 Mar 2015
Posty: 46

PostWysłany: Czw 12 Mar 2015, 11:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja w Brzezinach miałam wesele 2 lata temu prawie (w maju będziemy mieli z mężem rocznicę i już wiemy, że będziemy ją świętowali podczas romantycznej kolacji w tym pałacu właśnie)
Do dziś mam żywe, piękne wspomnienia z tego dnia!
Beżowa Corvetta, którą jechaliśmy do ślubu, a która jest udostępniana przez Pałac, Oranżeria otwierająca się na ogród dodawała niesamowitego romantyzmu;)
No cudownie! szkoda, że nie planuję jeszcze jednego wesela, ale na Pewno jest to miejsce jak najbardziej godne polecenia.
Przyznam szczerze (nie to, że to było moje wesele) ale było to najlepiej zorganziowane (ogromne podziękowania dla managera i całej obsługi!wykrzyknik) na jakim miałam okazję byćoczko
Jedzenie dokladnie takie jak ustalałam z kucharzem! Przepyszne i przepięknie podane!uśmiech
Naprawdę nie ma się nad czym zastanawiać ! Brzeziny to bardzo dobry wybór! Gorąco polecam

popr pisownię/mod/


Ostatnio zmieniony przez marciarena dnia Wto 31 Mar 2015, 21:42, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasiunia
kandydat
kandydat


Dołączył: 16 Lut 2015
Posty: 51

PostWysłany: Wto 17 Mar 2015, 21:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki Ci bardzo za info:)uśmiechuśmiech
Tak się cały czas nie mogę zdecydować!uśmiechuśmiechuśmiech
Pawełek się zgodził na pałac i nawet pomysł mu się chyba podoba;)
no ale im więcej szukam na forum, tym mniej wiem:(smutnysmutny.
spodobał mi się też zamek Topacz. No i mam problem;( Brzezina czy Topacz.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
BuduarGirl
kandydat
kandydat


Dołączył: 10 Paź 2014
Posty: 31

PostWysłany: Wto 17 Mar 2015, 22:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W ,,Topaczu'' znajoma miała weselę. Można pochwalić jedzenie, kontakt z panią manager też był dobry, elastycznie zmieniała menu itp. pytanie jak duże wesele robisz. Bo najpiękniejsza jest sala balowa-ale trzeba mieć min 100 gości.
Niestety w obu przypadkach ostudzić może tylko cena menu. Marciarena- zazdroszczę! Musiało być pięknie:)
_________________
Kawa, kartony i wesele:) Czyli jak się urządzić i nie zwariować

Moje STD uśmiech Jeden krok bliżej Wielkiego Dnia
http://buduargirl.blogspot.com/2014/11/realizacja-save-date.html#more
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
marciarena
kandydat
kandydat


Dołączył: 12 Mar 2015
Posty: 46

PostWysłany: Wto 31 Mar 2015, 21:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Było cudownie:), aż się łza w oku zakręciła na wspomnienie:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasiunia
kandydat
kandydat


Dołączył: 16 Lut 2015
Posty: 51

PostWysłany: Pią 10 Kwi 2015, 11:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

BuduarGirl planujemy wesele na 120 osób, ale to jeszcze nie jest zamknięta lista uśmiech
W Pałacu Brzezina też są różne sale, na większe i mniejsze przyjęcia. My raczej skłaniamy się w kierunku większej sali uśmiech Chcemy zaprosić na nasze święto wielu przyjaciół. I rodzinę mamy oboje dość liczną uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marciarena
kandydat
kandydat


Dołączył: 12 Mar 2015
Posty: 46

PostWysłany: Pią 10 Kwi 2015, 12:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ty, BuduarGirl już po czy dopiero przed ślubem? Jakie miejsce wybrałaś na tę uroczystość?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kk001
kandydat
kandydat


Dołączył: 10 Cze 2018
Posty: 24

PostWysłany: Sro 24 Kwi 2019, 16:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A skąd jesteś? Jeśli z dolnego śląska, to sala bankietowa wrocław będzie fajnym pomysłem. Jako sąsiadka widzę często jak są tam wesela. Masz tam obok hotel więc nie będziesz mieć problemu z przenocowaniem gości
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
renia21
bywalec
bywalec


Dołączył: 21 Maj 2017
Posty: 188
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob 22 Cze 2019, 21:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety ale z Wrocławskich takich naprawde na poziomie sal to moge polecic jedynie tę http://glamour-wroclaw.pl/wesela/ Robilam imprezy w roznych miejscach, ale za kazdym razem cos nawalało. W Glamour mielismy juz sale z obsliga na imprezach 4 razy. Za kazdym razem ten sam poziom obslugi i bardzo smaczne z nowoczesnym twistem - manu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Miejsce przyjęcia weselnego Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group