Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Złoty pierścionek zaręczynowy?
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gaduła
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Maj 2017
Posty: 237

PostWysłany: Czw 20 Cze 2019, 19:37    Temat postu: Złoty pierścionek zaręczynowy? Odpowiedz z cytatem

Co myślicie? Moja dziewczyna nosi i złoto i srebro, więc nie wiem co wybrać, czy może jednak złoto właśnie..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kaszabarabasza
bywalec
bywalec


Dołączył: 28 Lis 2017
Posty: 213
Skąd: Lubin

PostWysłany: Pią 21 Cze 2019, 6:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Złoto ma zdecydowanie większą wartość już po kupnie, ale to też może zależy w takim razie od Twojego własnego wyobrażenia. uśmiech No i przeczytaj sobie ten wpis https://zielinskiart.pl/baza-wiedzy/biale-czy-zolte-zloto/ projektanta biżuterii, może Ci to pomoże. Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Arlettena
bywalec
bywalec


Dołączył: 21 Cze 2019
Posty: 230

PostWysłany: Pią 21 Cze 2019, 9:10    Temat postu: Re: Złoty pierścionek zaręczynowy? Odpowiedz z cytatem

Gaduła napisał:
Co myślicie? Moja dziewczyna nosi i złoto i srebro, więc nie wiem co wybrać, czy może jednak złoto właśnie..


Nie wiem czy odwazyłabym sie kupic na zaręczyny pierścionek wykonany ze srebra. Dziewczyna może pomysleć sobie, że oszczędzałeś i kupiłeś taki tylko dlatego, ze było Ci szkoda na pierścionek złoty.

Jeśli chcesz coś co nie jest typowo zółte to po prostu polecam białe złoto.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Transformers
bywalec
bywalec


Dołączył: 30 Kwi 2017
Posty: 223

PostWysłany: Pon 8 Lip 2019, 13:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem biżuteria ze złota jest naprawdę wspaniała i bardzo elegancka. Poza tym również jest znacznie więcej warta niz ta srebrna. oczko I świetnie się prezentuje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kip.schaefer
początkujący
początkujący


Dołączył: 11 Gru 2019
Posty: 4

PostWysłany: Sro 11 Gru 2019, 10:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto postawić na złoto.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
GdzieWeselepl
kandydat
kandydat


Dołączył: 02 Gru 2019
Posty: 40

PostWysłany: Pon 16 Gru 2019, 9:08    Temat postu: GdzieWesele.pl Odpowiedz z cytatem

Myślę że złoty pierścionek jest elegancki i pasujący do sytuacji
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anel19
bywalec
bywalec


Dołączył: 06 Paź 2018
Posty: 103

PostWysłany: Sob 21 Gru 2019, 12:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko jedno, ważne żeby był dany z miłości uśmiech https://www.apart.pl/bizuteria/kolekcje/pierscionki-zareczynowe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
weronikamel2
kandydat
kandydat


Dołączył: 16 Lip 2019
Posty: 21

PostWysłany: Sro 8 Sty 2020, 19:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie to bez sensu wydawać na złoty, a pozłacany wygląda także ładnie a jest 10 x tańszy
_________________
Zdobienia ślubne paznokci – Jakie paznokcie na ślub
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wwuckert
początkujący
początkujący


Dołączył: 13 Sty 2020
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 13 Sty 2020, 13:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co zrobić, gdy naprawdę nie lubię nosić pierścionków smutny?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bizuteriakumor
kandydat
kandydat


Dołączył: 22 Sty 2020
Posty: 11

PostWysłany: Pią 24 Sty 2020, 23:43    Temat postu: Jaki pierścionek zaręczynowy Odpowiedz z cytatem

Ja w odpowiedzi pójdę troszkę pod prąd - nie ma znaczenia.

Powyższe wypowiedzi mają sens ale ukierunkowane są przez własne oczekiwania. Pierścionek zaręczynowy musi się przede wszystkim podobać i spełniać wszystkie oczekiwania wizualne i estetyczne.

Jaka jest różnica między złotem a srebrem bo chyba to jest najważniejsze. Pominę tutaj różnice pomiędzy próbami złota.

Srebro ma swoje wady (ciemnieje lub żółknie pojawiają się plamy a nawet "brudzi skórę") które uwydatniają się z różnych powodów - zdrowotne, użytkowanie i inne. By zabezpieczyć srebro pokrywa się je "rodem" i w tedy przez dłuższy czas jest błyszczące i się nie zmienia pod wpływem działania czynników zewnętrznych.
Wadą srebra dla pierścionka zaręczynowego jest jego "miękkość" i podatność na odkształcenia, oczywiście zależy to od budowy pierścionka, ale znakomita większość modeli nie zdaje egzaminu jeśli nie są dobrze zaprojektowane.

Pierścionek złoty - tutaj jeśli jest kolor żółty nie ma wątpliwości - musi być tylko dobrze wykonany, jeśli będzie to kolor biały będzie na pewno rodowany o czym sprzedawca raczej nie powie (tak samo jak srebro) by był ciekawy wizualnie.

Dodam jeszcze że wybór ma znaczenie zawsze indywidualne:
- czy biżuteria będzie traktowana jako wieloletnia?
- czy srebro jest dobrym wyjściem ze względu na modele pierścionków zaręczynowych o dosyć smukłej budowie eksponujących głównie kamień centralny?

Jeśli będą pytania proszę pisać podpowiem
_________________
profesjonalista
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group