Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Prywatny serwer wirtualny
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kiziamizia
kandydat
kandydat


Dołączył: 20 Lut 2017
Posty: 75
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 17 Paź 2017, 22:04    Temat postu: Prywatny serwer wirtualny Odpowiedz z cytatem

Witam! Potrzebuję wykupić usługę VPS , może poradzicie mi gdzie maja najlepszą ofertę ? Czytałam że warto wybrać www.arubacloud.pl, co możecie powiedzieć w tym temacie ? Korzystaliście ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ygrek
początkujący
początkujący


Dołączył: 26 Paź 2017
Posty: 5
Skąd: Olsztyn

PostWysłany: Pią 3 Lis 2017, 19:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja się zgadzam całkowicie z moim poprzednikiem. Nic dodać, nic ująć uśmiech
_________________
Nie ma potrzeby bać się rzeczywistości. Wystarczy ją przyjąć do wiadomości i popłakać kilka dni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kornelka33
gaduła
gaduła


Dołączył: 25 Lis 2017
Posty: 270

PostWysłany: Pon 28 Sty 2019, 20:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiziamizia ja o tej firmie nie słyszałam więc nie powiem Ci nic o nich ale na pewno mogę doradzić Ci serwer, na którym sklep ma mój mąż. Też wybrał VPS, ponieważ dedykowany nie był mu potrzebny. Miał też ograniczony budżet. Serwer VPS kupił od https://www.cal.pl/vps, bo mamy już tam hosting i ich oferta najbardziej nam odpowiadała. Jesteśmy zadowoleni szczególnie mój mąż bo ja się nie znam tak fachowo jak on uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
veronea
kandydat
kandydat


Dołączył: 05 Lut 2018
Posty: 99

PostWysłany: Nie 16 Cze 2019, 16:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo dobre tanie serwery dedykowane można zamówić z https://www.sprintdatacenter.pl/najtansze-serwery-dedykowane. Jedna z niewielu firm, która ma dobry support jak i dobre ceny, to właśnie sdc. Mój brat ma dużo usług u nich i bardzo sobie ich chwali.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
niepoprawny
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 19 Paź 2016
Posty: 900

PostWysłany: Sob 13 Lip 2019, 15:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No ja serwer mam wykupiony w nazwa.pl, razem z domeną mojej strony i certyfikatem SSL. Jak do tej pory wszystko działa dobrze, jestem zadowolony. Niedawno przeszedłem na ich program partnerski i to bardzo fajna opcja którą polecam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
landryneczka
bywalec
bywalec


Dołączył: 09 Lut 2019
Posty: 144

PostWysłany: Pon 30 Wrz 2019, 10:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja sie srednio znam ale mąż wybral wlasnie nazwe i sobie chwali wiec pewnie cos w tym jest.. no i sa na rynku ponad 20 lat
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jagodanka
gaduła
gaduła


Dołączył: 22 Mar 2019
Posty: 284

PostWysłany: Pią 25 Paź 2019, 20:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja tez przenosilam domene do nazwy, zdecydowanie sobie chwale, jakos uslug na wysokim poziomie, obsluga klienta tez super
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oliwwia1991
kandydat
kandydat


Dołączył: 14 Lip 2021
Posty: 18

PostWysłany: Wto 24 Sie 2021, 20:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam zajrzeć na ranking: https://www.rankingvps.pl/ uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adeks43
gaduła
gaduła


Dołączył: 06 Lut 2022
Posty: 394

PostWysłany: Czw 14 Kwi 2022, 12:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A to ciekawe uśmiech

Ostatnio zmieniony przez Adeks43 dnia Sob 4 Cze 2022, 9:25, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lodzinka
kandydat
kandydat


Dołączył: 10 Kwi 2022
Posty: 25

PostWysłany: Wto 19 Kwi 2022, 18:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeśli szukacie hostingu, który nie jest zbyt drogi to polecam https://www.forpsi.pl/webhosting/easy/ raczej taniej się już nie da, bo za rok macie 12 złotych więc złotówka za miesiąc. My korzystamy z takich hostingów w przypadku stron z artykułami. Wszystko działa bez zarzutu a wsparcie techniczne jest bardzo sprawne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group