Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Badania
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 59, 60, 61 ... 69, 70, 71  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
joanna668
początkujący
początkujący


Dołączył: 07 Sty 2019
Posty: 4

PostWysłany: Pon 7 Sty 2019, 14:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie badania kontrolne to podstawa ! Każdy powinien dbać o siebie uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
skuwka
bywalec
bywalec


Dołączył: 18 Sty 2018
Posty: 224

PostWysłany: Pon 4 Lut 2019, 10:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trzeba sie badac i to regularnie. Wlasnie tutaj https://www.fitmedica.pl/echo-serca-echokardiogram/ w Warszawie na Bystrzyckiej zapiszemy sie na echo serca. Prywatnie szybko bedziemy miec zrobione takie badanie. Jak cos dzieje sie z sercem to warto to sprawdzic.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
klarka12
maniak
maniak


Dołączył: 15 Maj 2018
Posty: 1011

PostWysłany: Wto 12 Lut 2019, 9:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prawdę mówiąc, to wszystko zależy od waszych potrzeb i dolegliwości. Ja na przykład lada dzień wybieram się na prześwietlenie rentgenowskie w Łodzi do https://rentgenlodz.pl/ ze względu na ich nowy sprzęt i świetne podejście do pacjenta. Poza tym wykonują badania z wykorzystaniem różnych filtrów, ograniczają też naświetlane pole i dostosowują dawkę promieniowania do potrzeb pacjenta.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KowalskaA
kandydat
kandydat


Dołączył: 01 Maj 2018
Posty: 64

PostWysłany: Wto 19 Lut 2019, 18:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trudno tu się z wami nie zgodzić. Ja jak sama mam jakieś podejrzenia, cos złego dzieje się z moim organizmem to stawiam na wizytę u lekarzy. Także takie miejsca jak https://ziplaboratoria.pl czyli punkty pobrań będą bardzo pomocne w postawieniu odpowiedniej diagnozy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewula 72
kandydat
kandydat


Dołączył: 02 Wrz 2018
Posty: 68

PostWysłany: Sob 9 Mar 2019, 20:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie trzeba się badać. Ja też ostatnio częściej chodzę do lekarzy niż zwykle. Wzrok mi trochę szwankuje i muszę korzystać z wizyty u okulisty. Jest takie centrum w oleśnicy One Day Clinic . Bardzo przyjemna Pani doktor tam przyjmuje. Mają nowoczesny sprzęt. Leczą też zaćmę ,ale to w Ostrawie tam mają swoją Klinike okulistyczną. Można zabieg refundować z polskiego NFZ.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Frania25
maniak
maniak


Dołączył: 25 Sie 2018
Posty: 1297

PostWysłany: Sro 13 Mar 2019, 21:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie trzeba się badć regularnie i sami musimy o tym myśleć bo nikt tego za nas nie zrobi. W tym miejscu https://www.gabinetusg.com.pl/ można wykonać wiele badań usg. Przynajmniej najważniejsze narządy należałoby raz na rok sprawdzić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
elabarbara
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Lut 2017
Posty: 251

PostWysłany: Nie 12 Maj 2019, 11:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uważam że raz na pół roku warto sobie robić badania. ja zawsze chodzę , dzieci też. Ale nie zawsze jest tak jakbysmy chcieli. Moja córka ma skoliozę, nie sądziłam że ją to dopadnie. Nie wiedziałam do konca co to jest, jak się leczy zle znalazłam sporo informacji tutaj myslę że warto zapoznac sie z tematem i wcześniej wykrywac takie problemy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
holly77
kandydat
kandydat


Dołączył: 13 Maj 2019
Posty: 92

PostWysłany: Czw 30 Maj 2019, 20:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przede mną również badania takie jak mocz i morfologia, ostatnim razem moja hemoglobina nie podobała się lekarzowi pod względem ilości leukocytów. Mam nadzieje że sie poprawiło od ostatniej wizyty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
westeroswinterfell
maniak
maniak


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1177

PostWysłany: Sob 15 Cze 2019, 17:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie powinniśmy się badać regularnie, ze względu na fakt, iż wtedy mamy wieksze prawdopodobieństwo na to, że wykryjemy jakąś niefajną chorobę we wczesnym jej stadium. Tutaj: https://lekarzebezkolejki.pl/blog/dna-moczanowa-objawy-i-leczenie/w-369 możecie umówić się na wizytę do setek specjalistów, tak naprawdę nie czekając w żadnej kolejce.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Transformers
bywalec
bywalec


Dołączył: 30 Kwi 2017
Posty: 223

PostWysłany: Wto 9 Lip 2019, 7:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy wy korzystacie z oferty badań prenatalnych? Bo wiem, że nie każda kobieta w ciąży chce wykonywac takie badania. Ja jednak się skusiłam i jak najbardziej nie żałuję. Znalazłam świetną panią doktor, z najlepszym sprzętem w okolicy Częstochowy. Pani doktor Rozmus-Warcholińska bardzo fajnie przeprowadzała każde badania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 59, 60, 61 ... 69, 70, 71  Następny
Strona 60 z 71

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group