Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

oświetlenie

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
stylizacje
początkujący
początkujący


Dołączył: 18 Lut 2019
Posty: 2

PostWysłany: Nie 9 Cze 2019, 17:44    Temat postu: oświetlenie Odpowiedz z cytatem

Hej. Mój znajomy chce wymienić oświetlenie u siebie w pracy. POszukuje dobrej firmy, która zapewni mu trwałe i oszczędne oświetlenie. dużo pozytywnych opinii ma http://nowaled.pl/ więc też skorzystam z tej oferty

Ostatnio zmieniony przez stylizacje dnia Czw 4 Lip 2019, 15:51, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
westeroswinterfell
maniak
maniak


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1179

PostWysłany: Pią 14 Cze 2019, 11:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakich lamp szukacie albo jakie wam się najbardziej podobają? W sumie ciężko mi opisać, natomiast jeżeli chodzi o natężenie i barwę światła to bardzo lubię jasny blask, sama nie wiem dlaczego Very Happy. Znajoma poleciła mi super stronkę: https://sklep.elektrospark.pl/lampy-tradycyjne,7784.html na której jest ogromny wybór, więc zachęcam was do sprawdzenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kapustkowa
bywalec
bywalec


Dołączył: 02 Lut 2018
Posty: 216

PostWysłany: Czw 22 Sie 2019, 8:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mamy w pracy zastosowane oświetlenie led, także jeśli będziesz potrzebowała pomocy Ty lub ktośz Twoich znajomych to możesz wejść na http://www.lighting.philips.pl/edukacja/nowoczesne-oswietlenie/edukacja-i-trendy/poznaj-typy-zarowek-led-i-ich-gwintow gdzie można sporo rzeczy się dowiedzieć na temat samego oświetlenia ale też i rodzajów żarówek, a jest ich naprawdę sporo
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
domi.nika
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Sty 2019
Posty: 113

PostWysłany: Pią 23 Sie 2019, 13:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam kupować oświetlenie na stronie www.tomix.pl, na stronie znajdziecie lampy sufitowe, kinkiety, lampy wiszące do kuchni
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aniela1
bywalec
bywalec


Dołączył: 26 Wrz 2018
Posty: 164

PostWysłany: Sob 21 Wrz 2019, 16:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Doskonałej jakości energooszczędne oświetlenie lub LED można zamówić w tym sklepie szykownydom.com . Gdy urządzałam niedawno swoje biuro, to właśnie u nich zaopatrywałam się w lampy. Nie tylko zależało mi na takim sufitowym, ale również na każde stanowisko pracy. Trzeba pamiętać podczas wyboru lamp, że światło nie może być ani zbyt ciemne, ani za jasne. Szczególnie teraz będzie to ważne, gdy zbliża się pora jesienno-zimowa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group