Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Organizować samemu czy zatrudnić firmę?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kamilakusek
początkujący
początkujący


Dołączył: 20 Kwi 2019
Posty: 3
Skąd: Wedding Planner Kraków

PostWysłany: Sob 20 Kwi 2019, 18:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja w swoim wedding planner team się absolutenie rozkochałam. Profesjonalni, dokładni i czasowi!
_________________
Wedding Planner Kraków w którym się zakochaliśmy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kage22
początkujący
początkujący


Dołączył: 21 Kwi 2019
Posty: 1
Skąd: Kraków

PostWysłany: Nie 21 Kwi 2019, 19:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam, mam pytanie dotyczące przepisow BHP. Niezbyt orientuje się w przepisach związanymi z tym tematem. Gdzie można zasięgnąć profesjonalnej porady w tej kwestii? Bo przyznam szczerze, że sam temat mnie męczy i chciałbym się kogoś poradzić w tej sprawie. Będę wdzięczny za sprawdzone rady. Pozdrawiam
_________________
bhp-falanga.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kapustkowa
bywalec
bywalec


Dołączył: 02 Lut 2018
Posty: 216

PostWysłany: Czw 9 Maj 2019, 19:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli czujemy się na siłach to myślę że spokojnie można samemu wszystko ogarnąć. Ja nie wiem szczerze co bym zrobiła, w końcu ten dzień powinien być wyjątkowy i każdy chce by wszystko wypadło najlepiej jak to możliwe, by każdy był zadowolony no i zostały niesamowite wspomnienia. Elementem który jest obowiązkowy to muszą być balony, konfetti i spora ilość serpentyn. Sama jakiś czas temu szukałam sklepu z nimi, żeby za jednym razem zakupić to udało mi się trafić na https://godanparty.pl/ i z czego byłam bardzo zadowolona
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Frania25
maniak
maniak


Dołączył: 25 Sie 2018
Posty: 1298

PostWysłany: Sro 15 Maj 2019, 19:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest wiele szkoleń do których potrzebujesz zewnętrznych firm, na przykład szkolenia BHP wearto by przeprowadziła https://www.seka.pl/uslugi/szkolenia-i-uprawnienia-zawodowe/kurs-bhp/ znają się na tym najlepiej i na pewno nie będziesz żałować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gabryskka
gaduła
gaduła


Dołączył: 26 Maj 2016
Posty: 375

PostWysłany: Wto 4 Cze 2019, 7:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba droga zabawa taka nie, ile to kosztuje? my wybieraliśmy wszystko sami uśmiech zobaczcie sobie http://wroblowka.com.pl/ w Bielsku - my bylismy tam na weselu ostatnio u przyjaciol. Swietne jedzenie, a okolica robila mega efekt uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dajana
początkujący
początkujący


Dołączył: 26 Gru 2018
Posty: 9

PostWysłany: Pią 7 Cze 2019, 11:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czasem powierzanie pracy komuś innemu może się źle skończyć. Tak jak na przykład dla tej pary https://whereisjuli.com/slub-na-zanzibarze-dorota-katende-vanilla-house/ Może kojarzycie historię, bardzo im współczuje a podobno nie tylko oni zostali tak potraktowani
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
vonleeds
początkujący
początkujący


Dołączył: 11 Cze 2019
Posty: 3

PostWysłany: Wto 11 Cze 2019, 1:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym organizował samemu i wybrał akcesoria na imprezy tematyczne . Nigdy nie widziałem ciekawszych gadżetów. Sprawdzi się przy czymś takim.
_________________
Czasem się śmiejemy, bo nie mamy już siły na płacz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ews-34
początkujący
początkujący


Dołączył: 16 Maj 2019
Posty: 4

PostWysłany: Czw 13 Cze 2019, 15:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja szukam wedding plannera, gdyż chcę być spokojna że wszystko będzie dopięte na ostatni guzik, a mój wielki dzień będzie wyjatkowy i mniej stresujący. Słyszałąm o Pracowni Artis ktoś zna? korzystał?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
natalka25
początkujący
początkujący


Dołączył: 27 Cze 2019
Posty: 7

PostWysłany: Czw 27 Cze 2019, 16:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zastanawiałam się nad samodzielną organizacją ślubu i wesela, jednak nawał obowiązków i brak czasu sprawiły, że postawiłam na fachowców i nie żałuję. Dziewczyny z Pracowni Artis z Krakowa wykonały kawał niezwykłej pracy - wcale nie drogo, a dodatkowo sprawiły, że mój dzień był wyjatkowy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Eloe
kandydat
kandydat


Dołączył: 01 Lip 2019
Posty: 65

PostWysłany: Pon 8 Lip 2019, 13:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja swoje wesele organizowałam sama, chciałam żeby to było takie moje. jedyne co powierzyłam firmie, to był catering weselny kraków. nie pożałowałam bo jedzenie było dobre
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32  Następny
Strona 28 z 32

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group