Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Wstawienie licówek w Krakowie

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Papryczkaa
bywalec
bywalec


Dołączył: 13 Mar 2019
Posty: 164

PostWysłany: Czw 13 Cze 2019, 7:10    Temat postu: Wstawienie licówek w Krakowie Odpowiedz z cytatem

Gdzie mogę wstawić w Krakowie licówki? Mam bardzo brzydkie i żołte zeby i chciałabym na ślubie wyglądać dobrze
_________________
Przyszła panna młoda uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kuchel
kandydat
kandydat


Dołączył: 14 Kwi 2019
Posty: 92

PostWysłany: Czw 13 Cze 2019, 8:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Licówki nie są tanie. Nie powiem Ci ile dokładnie bys zapłaciła ponieważ bardzo wiele zależy od rodzaju materiału, z którego są wykonane.
Możesz sobie o nich poczytać tutaj: https://studiose.med.pl/licowki-porcelanowe/ - zakładałam je w tej klinice w Krakowie ( mieści się na Batorego).
Z tym,że ja musiałam.... Zęby były nie dość że krzywe to jeszcze miały duże przebarwienia powstałe z mojej winy. Papierosy, kawa. Nie działały żadne środki wybielające. A że miałam pieniadze to postanowiłam sprawić sobie taki prezent. Nie żałuję ponieważ efekt jest świetny.
Tobie jednak jeśli masz ładne zeby może wystarczyłoby jedynie wybielanie? Też jest ponoć skuteczne. Oraz tańsze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Emkaolka0
kandydat
kandydat


Dołączył: 29 Paź 2017
Posty: 73

PostWysłany: Sob 22 Cze 2019, 8:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno znacznie to może poprawić wasz wygląd. Wiadomo, że piękny uśmiech jest bardzo ważny i wiele osób chce o taki zadbać. Sprawdźcie może tu sobie ofertę od http://kuzminscystomatologia.pl/oferta/stomatologia-estetyczna/ jeżeli szukacie pomocy z licówkami. Mają bardzo bogatą ofertę na stomatologie estetyczną - na pewno wam pomogą z różnymi problemami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group