Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Sale bankietowe/weselne w Lublinie - co polecacie?
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Miejsce przyjęcia weselnego
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
donata90
kandydat
kandydat


Dołączył: 13 Gru 2012
Posty: 12

PostWysłany: Sro 19 Paź 2016, 9:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A kiedy w ogóle ślub? Chyba nie wspominałaś a to w sumie taka kluczowa kwestia uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
muszkkka
kandydat
kandydat


Dołączył: 21 Lis 2012
Posty: 22

PostWysłany: Czw 20 Paź 2016, 8:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dopiero we wrześniu 2018 no ale sama wiesz jak to jest z tymi salami. Nie mogę się już w każdym razie doczekać no ale jest przynajmniej trochę czasu na cała organizacje uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
donata90
kandydat
kandydat


Dołączył: 13 Gru 2012
Posty: 12

PostWysłany: Czw 10 Lis 2016, 15:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ciekawi mnie jeszcze jedna rzecz. Mieliście jakieś konkretne menu do wyboru? Ilość dań itp?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
muszkkka
kandydat
kandydat


Dołączył: 21 Lis 2012
Posty: 22

PostWysłany: Czw 24 Lis 2016, 10:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz co, są tak generalnie 4 pakiety od mniejszej do większej ilości dań. Menu proponuje restauracja ale w cenie imprezy mamy degustację wszystkich dań dla 4 osób więc już niedługo będę wiedzieć co i jak uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolineek
kandydat
kandydat


Dołączył: 05 Paź 2017
Posty: 12

PostWysłany: Czw 5 Paź 2017, 10:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

muszkkka napisał:
Wiesz co, są tak generalnie 4 pakiety od mniejszej do większej ilości dań. Menu proponuje restauracja ale w cenie imprezy mamy degustację wszystkich dań dla 4 osób więc już niedługo będę wiedzieć co i jak uśmiech


Proszę zdać relacje. bo ciekawi mnie to troszkę uśmiech
_________________
Serdecznie polecam Suknie ślubne będzin phpBB! Najlepszy wybór na śląsku
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Akropol.Lublin
kandydat
kandydat


Dołączył: 30 Mar 2018
Posty: 10

PostWysłany: Pią 30 Mar 2018, 17:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akurat tak się składa, że jeżeli chodzi o klimatyczne i ciekawe miejsce, salę na wesele w Lublinie to polecam zerknąć do hotelu Akropol uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lucinda
kandydat
kandydat


Dołączył: 17 Paź 2016
Posty: 25

PostWysłany: Sro 25 Lip 2018, 9:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno wolne terminy na przyjęcia w lipcowe piątki w 2019 r. zostały w hotelu http://www.inbetween-hotel.pl/ . Ja byłam tam na weselu koleżanki z pracy więc mogę się wypowiedzieć Very Happy Sala bardzo duża, dobrze nagłośniona, z pięknym/ dekoracyjnym sufitem, mieniącym się kolorami. Robi efekt uśmiech Jedzenie smaczne i elegancko podane - szykuje je Szef Kuchni hotelowej restauracji. Generalnie cztery gwiazdki mówią same za siebie uśmiech Mi się bardzo podobała taka oprawa wesela. Też Wam podrzucam, bo może właśnie skorzystacie uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sikorka
bywalec
bywalec


Dołączył: 27 Gru 2010
Posty: 196

PostWysłany: Pon 10 Gru 2018, 11:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja w Lublinie nie byłam, ale dość blisko bo w Zamościu na weselu u kuzynki w takiej sali http://salaimprezokolicznosciowych.pl/ . Słuchajcie bajka! piękny wystrój, klimat, też było wyjście na ogródek gdzie można było sobie posiedzieć i porozmawiać z dawno niewidzianą rodziną. Jakbyście szukali w tej okolicy dobrego lokalu to ten szczerze polecam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lamie
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 01 Sie 2018
Posty: 555

PostWysłany: Sro 12 Cze 2019, 23:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie salą weselną w Lublinie, w której warto zorganizować wesele jest http://www.victorialublin.pl/. Przepiękne wnętrze, wspaniała kuchnia i profesjonalna obsługa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wang
maniak
maniak


Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 1412

PostWysłany: Pią 30 Sie 2019, 10:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może po prostu restauracja? Ostatnio trafiliśmy do świetnej restauracji w Lublinie, nazywa się Kuchnia Otwarta i można się z nią bliżej zapoznać tu: https://kuchniaotwarta.com/ . Moim zdaniem to jedna z najlepszych restauracji w Lublinie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Miejsce przyjęcia weselnego Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group