Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Pielęgnacja twarzy
Idź do strony 1, 2, 3 ... 56, 57, 58  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
becia
gaduła
gaduła


Dołączył: 01 Kwi 2008
Posty: 352
Skąd: Poznań

PostWysłany: Czw 8 Maj 2008, 18:49    Temat postu: Pielęgnacja twarzy Odpowiedz z cytatem

Jakie macie pomysły na pielęgnację twarzy przed ślubem? Wiadomo, że chcemy w tym dniu wyglądać olśniewająco, ale przed nami cała noc zabawy. Co zrobić, żeby nie wyglądać na strasznie zmęczoną po 3 godz wesela Question Question Question
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magdaberbec
maniak
maniak


Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 1772
Skąd: Krasnystaw

PostWysłany: Sob 10 Maj 2008, 20:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja myślę że na pewno przydadzą się chusteczki matujące
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maya
kandydat
kandydat


Dołączył: 14 Maj 2008
Posty: 55

PostWysłany: Sro 14 Maj 2008, 8:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witajcie ,
to zalezy równiez od przygotowania całej twarzy wczesniej -maseczki relaksujaco nawilzajace - to pomoze makijazowi trzymac sie dlugo
2 sprawdzona makijazystka -ja juz mialam probny makijza wykorzystany na weslele swojej siostry trzymal sie do bialego rana a twarz byla tak porcelanowa ze nie bylo sladu potu ani zmeczenia uśmiech
przy mojej cerze (tlusta ze sklonnoscia do badziewia ) dobrze spisuja sie terapia kwasami + peeling kapitavicyjny czy jakos tak -makijaz po tej terapii wyglada bardzo naturalnie -wiec mimo dodatkowego wydatku polecam
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
becia
gaduła
gaduła


Dołączył: 01 Kwi 2008
Posty: 352
Skąd: Poznań

PostWysłany: Sro 14 Maj 2008, 18:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zapewne chodzi o peeling kawitacyjny uśmiech To jest oczyszczanie twarzy ultradźwiękami. Ja byłam na tym ostatnio u kosmetyczki, ale rezultat mnie nie zadowolił, może kiepską kosmetyczkę wybrałam Confused
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maya
kandydat
kandydat


Dołączył: 14 Maj 2008
Posty: 55

PostWysłany: Czw 15 Maj 2008, 9:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kkosmetyczka to raz a dwa to trzeba zrobic jednak 2-3 razy dla efektu
i tak masz racje standartowo pomylilma nazwy ja tak mam:)
ja polaczylam ten peeling z leczeniem kwasami efekt byl juz po2 zxabiegu a teraz jestem po 5 i szczerze mowie ze nie poznaje swojej buzi
jest tak jak ma byc nawet pory sie zmniejszyly
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
becia
gaduła
gaduła


Dołączył: 01 Kwi 2008
Posty: 352
Skąd: Poznań

PostWysłany: Czw 15 Maj 2008, 21:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To jednak zmienię kosmetyczkę, bo ta powiedziała, że dopiero po wakacjach mam przyjść... A po tym jednym zabiegu, to naprawdę żadnych efektów nie zauważyłam. Może doradzi mi jakieś fajne zabiegi, bo mam cerę suchą i delikatną, wiec kwasy raczej nie bardzo.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maya
kandydat
kandydat


Dołączył: 14 Maj 2008
Posty: 55

PostWysłany: Pią 16 Maj 2008, 7:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no przy takiej cerze zdecydowanie nie
na pewno jakies nawilzanie albo cos ww tym stylu
moge podpytac mojej naprawde fajna kobietka i bardzo zaangazowana w to co robi
mnie ostzregala od razu zebym sie nei rozczarowala ze efekt bedzie potem ze po pierwszym zabiegu moze byc nawet gorzej
a co do tego typu zabiegow mojej tesciopwej zrobiono za mocny taki peeling i miala jakby zdarta skore - wygladala jakby ja pokrzywy poparzyly uśmiech biedulka -kombinowala jak tu nei przyjechac na obiad zareczynowy do nas :)no ale sie przemogla -w koncu znali sie juz z moimi rodzicami uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magdaberbec
maniak
maniak


Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 1772
Skąd: Krasnystaw

PostWysłany: Pią 16 Maj 2008, 9:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na jak długo wcześniej przed ślubem myślicie że trzeba zająć się zabiegami u kosmetyczki? a na ciałko też coś robiłyście czy tylko twarz?
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maya
kandydat
kandydat


Dołączył: 14 Maj 2008
Posty: 55

PostWysłany: Pią 16 Maj 2008, 12:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mysle ze to zalezy od stanu twojej skory i reszty ja na basen i saune chodze od stycznia
kosmetyczke od marca
ale moja cera jest podla i mimo regularnego oczyszczania i tak wymaga duzej pracy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
becia
gaduła
gaduła


Dołączył: 01 Kwi 2008
Posty: 352
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pią 16 Maj 2008, 18:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

maya a z poznania lub okolicy nie jesteś, to może poleciłabyś swoją kosmetyczkę uśmiech Ja z wszelkich ćwiczeń skłonna jestem jedynie zapisać sie na kurs tańca, podwójna korzyść będzie lol Bo jakieś inne to cieżko mnie namówić Confused
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 56, 57, 58  Następny
Strona 1 z 58

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group