Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Jakie są skuteczne sposoby na biegunkę
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pokój kobiet
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jerzyka
kandydat
kandydat


Dołączył: 26 Maj 2019
Posty: 64

PostWysłany: Pią 31 Maj 2019, 6:19    Temat postu: Jakie są skuteczne sposoby na biegunkę Odpowiedz z cytatem

Biegunka trzyma mnie od dobrych kilku dni. Jakie macie skuteczne środki na biegunkę?

Co moze pomóc?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kuchel
kandydat
kandydat


Dołączył: 14 Kwi 2019
Posty: 92

PostWysłany: Pią 31 Maj 2019, 12:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czasami warto jest wrócić do naturalnych starych sposobów bo pomagaja na przyklad czarne jagody. W dawnych domowych apteczkach zawsze znajdował się woreczek wypełniony suszonymi jagodami. Sporządzano z niego napar z 1 łyżeczki surowca na szklankę wody. Do herbatki można używać również liści czarnej jagody. Poza tym dobre działanie ma również węgiel aktywny.

W sytuacji jednak kiedy biegunka jest dość poważna polecam nifuroksazyd tabletki - na stronie możesz sobie poczytać o działaniu. Obecnie jest to jeden z mocniejszych środków.

No i jeśli będzie się dłużej utrzymywało to wybierz się do lekarza.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mangorem
bywalec
bywalec


Dołączył: 28 Lis 2016
Posty: 130

PostWysłany: Wto 4 Cze 2019, 23:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba olej lniany i z mięty pieprzowej, coś takiego. Tutaj http://longevitas.pl gdzieś kiedyś był artykuł o tym, dlaczego mamy biegunkę i własnie jak sobie pomóc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
klarka12
maniak
maniak


Dołączył: 15 Maj 2018
Posty: 1011

PostWysłany: Wto 2 Lip 2019, 10:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skąd ja znam ten problem? Wiesz co, ja dość często mam problem z biegunkami przez co przetestowałam wiele leków. Najlepiej działa u mnie ten https://www.e-zikoapteka.pl/enterol-250-mg-10-kapsulek.html Jest łatwo dostępny, bez problemu kupisz go w każdej aptece. No i cena nie jest wygórowana uśmiech Warto mieć ten produkt w domowej apteczce.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lubowa
bywalec
bywalec


Dołączył: 07 Kwi 2019
Posty: 108

PostWysłany: Czw 4 Lip 2019, 21:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mne najskuteczniejsze na takie dolegliwości flostrum, probiotyk szybko normuje pracę zolądka, przy biegunce gdy flora bakteryjna jest naruszona to bardzo wazne zby ją do równowagi przywrócić, dzieciom to w zasadzie tylko probiotyki można dawać. A w tym są aż 2 szczepy bakterii, te najlepiej przebadane i najbezpieczniejsze
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
adam987
bywalec
bywalec


Dołączył: 12 Cze 2012
Posty: 139

PostWysłany: Pią 2 Kwi 2021, 17:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

coś na zatrzymanie, może smecta?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arvena
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 10 Paź 2016
Posty: 614

PostWysłany: Wto 6 Kwi 2021, 7:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę że przyda się też probiotyk. Ja mam ProctoLact a to jest jedyny synbiotyk na polskim rynku wyselekcjonowany pod kątem prozdrowotnego działania w chorobach proktologicznych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kamia23
bywalec
bywalec


Dołączył: 14 Sie 2018
Posty: 120

PostWysłany: Sro 21 Kwi 2021, 8:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takiej biegunki nie można lekceważyć, szczególnie jak pojawia się po leczeniu antybiotykiem. Może zwiastować zakażenie Clostridioides difficile a ono wymaga celowanego leczenia. Warto wykonać badania z kału na obecność bakterii. Jeśli wynik okaże się pozytywny to polecam wejść na stronę https://human-biome.com/ i zapoznać się z informacjami na temat przeszczepień mikrobioty jelitowej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ynos89
kandydat
kandydat


Dołączył: 08 Gru 2017
Posty: 86

PostWysłany: Pią 3 Gru 2021, 10:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Owszem problemu nie można lekceważyć, trzeba dużo pić. Z tego, co dowiedziałam się, lepiej, żeby były to schłodzone napoje. Tak w ogóle to w tym momencie dotykamy zagadnienia flory bakteryjnej. Zresztą ma ona wpływ na cały organizm. Jeżeli bylibyście zainteresowani tematem, to od siebie mogę polecić ten https://www.acidolac.pl/brzuszek-i-jelita/wplyw-flory-bakteryjnej-na-funkcjonowanie-calego-organizmu artykuł. Temat ten został dokładnie poruszony. Warto sprawdzić, bo to zagadnienie dotyczy nas wszystkich.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nicce
kandydat
kandydat


Dołączył: 13 Paź 2017
Posty: 83

PostWysłany: Nie 19 Gru 2021, 16:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też zwróciłabym się w kierunku probiotyku. Biegunka może miec różne podłoze w tym może być wywołana nawet stresem. Dlatego dobrze jest zacząć od uregulowania pracy jelit. Sama stosuję już dłuższy czas sanprobi ibs. Jest tez o tyle bezpieczny, że mozna go podawać również dzieciakom.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pokój kobiet Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group