Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

woda z cytryna

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Plotki i porady doświadczonych mam
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jagodanka
gaduła
gaduła


Dołączył: 22 Mar 2019
Posty: 284

PostWysłany: Sob 25 Maj 2019, 20:48    Temat postu: woda z cytryna Odpowiedz z cytatem

kolezanka powiedziala mi ze to super na odchudzanie, to prawda? probowala ktoras?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
monika90
bywalec
bywalec


Dołączył: 03 Lip 2017
Posty: 209

PostWysłany: Pon 3 Cze 2019, 6:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz co sama się zastanawiałam ostatnio z koleżanką jak to wygląda i na https://www.darnatury.pl/blog/article/woda-z-cytryna znalazłyśmy taki artykuł który własnie poleca uśmiech ja już kilka dni pije i czuje się taka bardziej rześka z rana dzięki temu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Muminka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 20 Wrz 2018
Posty: 751

PostWysłany: Pią 12 Lip 2019, 19:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Owszem, picie wody- z cytryną czy bez- wspomaga odchudzanie, bo oczyszcza organizm, a jak niedługo przed posiłkiem wypijesz szklankę wody, złagodzi apetyt. Ważne jest jednak to aby woda byłą dobrej jakości. Ja zawsze kupuję mineralną, ale te gromadzące się w kuchni butelki...uciążliwa sprawa. Zastanawiam się więc nad zamówieniem dystrybutora. Z początku planowałam taki mechaniczny z butlą, jak się widuje w wielu firmach i przychodniach, ale w necie znalazłam bardziej nowoczesne, inaczej skonstruowane: http://aquamo.com.pl/dystrybutory_VIP_Bezbutlowe_Dystrybutory_z_Filtrem . Urządzenie serwuje wodę zimną, ciepłą, a nawet gazowaną. Co najważniejsze jednak czystą i zdrowąuśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Alikoo
początkujący
początkujący


Dołączył: 17 Lip 2019
Posty: 4
Skąd: Katowice

PostWysłany: Sro 17 Lip 2019, 14:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Woda z cytryną jak najbardziej pomaga w odchudzaniu. Zgadzam się, że te butelki są kłopotliwe. Też myślałam o zamówieniu bezbutlowego dystrybutora wody. Jednak zastanawia mnie jaka ta woda jest w smaku, czy bardzo różni się od tej ze sklepu? Na pewno sprawdzę ofertę przedmówcy, może macie jeszcze jakieś sprawdzone firmy? Ja znalazłam taką ofertę http://kk-dystrybucja.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kicia1999
kandydat
kandydat


Dołączył: 25 Cze 2019
Posty: 14

PostWysłany: Sro 21 Sie 2019, 12:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Naprawdę picie wody z cytryną wspomaga odchudzanie? Nigdy wcześniej o tym nie słyszałam. Do tej pory stosowałam Dietonus, poleciła mi go koleżanka, gdy przeczytałam o nim więcej https://slim-express.pl/dietonus-biorytmy-i-odchudzanie-wyszukany-sposob-na-zrzucenie-zbednych-kilogramow/ postanowiłam spróbować. I efekt jest, ale skoro są naturalne sposoby na pozbycie się kilku kilogramów muszę je wypróbować. Szkoda, że wcześniej o tym nie słyszałam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Attal1
początkujący
początkujący


Dołączył: 23 Sie 2019
Posty: 4
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pią 23 Sie 2019, 6:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szukam firmy, która zajmuje się rozwożeniem wody w butlach. Co mozecie mi powiedzieć na temat http://kk-dystrybucja.pl/woda-w-butlach-18-9l/ ? Czy ktoś z was korzystał z ich usług? Jeśli tak to byłbym wdzięczy za jakąś informacje zwrotną. Możecie przesłać inne firmy jeśli znacie. Pozdrawiam was i miłego dnia życzę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karinajaros
kandydat
kandydat


Dołączył: 10 Wrz 2018
Posty: 17

PostWysłany: Pią 23 Sie 2019, 10:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szczerze wątpię, że woda z cytryną jest jakimś magicznym sposobem na zrucenie zbędnych kilogramów. Chociaż wzbogacenie jej np. właśnie cytryną czy ziołami pomaga przyzwyczaić się do jej smaku i pić jej więcej niż dotychczas. I pić ją zamiast słodkich napojów i soków, które w nadmiarze też mogą szkodzić. A samo picie wody to już zdrowy nawyk, który w pewien przybliża nas do wymarzonej wagi uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
xlemke
początkujący
początkujący


Dołączył: 11 Lis 2019
Posty: 4
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pon 11 Lis 2019, 18:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podczas odchudzania woda jest bardzo istotna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AnMar
bywalec
bywalec


Dołączył: 10 Lut 2017
Posty: 165

PostWysłany: Wto 17 Gru 2019, 15:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tez o tym slyszalam ale u mnie nie dziala... za duzo cytryny powodowalo u mnie zgage smutny nie ma jednak tego zlego, mam wyciskarke wolnoobrotowa Midea wiec robie sobie soki do ktorych czasem dorzucam cytrusa Very Happy a na samo odchudzanie mam poprostu zdrowa diete i ruch
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Plotki i porady doświadczonych mam Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group