Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Przyjęcie weselne, Warszawa, gdzie warto?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Miejsce przyjęcia weselnego
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
niepoprawny
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 19 Paź 2016
Posty: 900

PostWysłany: Wto 19 Mar 2019, 17:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No słuchajcie ja byłem na weselu w hotelu http://hotellord.pl/ organizowanym przez moją znajomą i bawiłem się fajnie, obsługa była bardzo dobra. Jedzenie smakowało, sala była ładnie przystrojona, w pokojach mieliśmy wszystko czego można było potrzebować. No i ich SPA jest takie że warto odwiedzić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
GdzieWesele_Poleca
kandydat
kandydat


Dołączył: 19 Wrz 2017
Posty: 57

PostWysłany: Pią 17 Maj 2019, 9:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo serdecznie polecam sprawdzić wykrzyknik! https://www.gdziewesele.pl/warszawa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wiktoria Kot
początkujący
początkujący


Dołączył: 22 Maj 2019
Posty: 2

PostWysłany: Czw 23 Maj 2019, 10:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W takim temacie, najlepiej pomoże konsultanci ślubny.
Najlepsi znajdują się na stronie https://www.gdziewesele.pl/oprawa/konsultant-slubny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Domiczka
początkujący
początkujący


Dołączył: 08 Maj 2019
Posty: 7

PostWysłany: Pią 31 Maj 2019, 9:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moim zdaniem warto takie zadanie zlecić firmie, której organizacja imprez nie jest obca. Fajna agencja eventowa to Confetti Time.
_________________
Warto korzystać ze sprawdzonych rozwiązań jak program do fakturowania
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Rozmak
kandydat
kandydat


Dołączył: 14 Mar 2019
Posty: 67

PostWysłany: Pią 2 Sie 2019, 11:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja serdecznie polecam Lipowy Gościniec. Moja kuzynka robiła tam wesele, ja również zarezerwowałam u nich sale. Cudne miejsce!

A jeśli mamy tu już Młode Pary z Warszawy, to może ktoś podpowie mi gdzie wypożyczyć ładny, luksusowy samochód do ślubu? Czy http://wypozyczalnia-aut24.pl/wynajem-samochodow-warszawa/ to dobry pomysł?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pancynonka
początkujący
początkujący


Dołączył: 07 Sie 2019
Posty: 1

PostWysłany: Sro 7 Sie 2019, 12:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zabawę weselną organizowałam w mojej ulubionej restauracji serwującej naprawdę dobre jedzenie. Jelenia Góra może się niektórym wydawać małym i niepozorny miastem, ale prawda jest taka, że funkcjonuje tu naprawdę wiele doskonałych lokali, w tym moje ulubione bistro, któremu wierna jestem już od wielu, wielu lat.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wercia5
kandydat
kandydat


Dołączył: 01 Sie 2019
Posty: 55

PostWysłany: Wto 13 Sie 2019, 8:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja polecam wesele w plenerze warszawa myślałaś nad tym? Sama miałam kilka miesięcy temu i nie byłam jakoś nastawiona pozytywnie, ale było bajecznie, oczywiście trzeba mieć ładna pogodę, na szczęście mi się udało bo był o czerwiec akurat największe upały, plus jedzenie było wyśmienite
Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MarcinNielot
początkujący
początkujący


Dołączył: 09 Kwi 2019
Posty: 7

PostWysłany: Czw 15 Sie 2019, 16:08    Temat postu: Sala na wesele Odpowiedz z cytatem

Na tej stronie www skrywa się ciekawa i niezwykle ambitna alternatywa na wynajem sali na organizację niezapomnianego i jedynego w swoim rodzaju wesela. W końcu ślub zazwyczaj bierze się raz w życiu!
_________________
Music is my world!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasiuunia12
początkujący
początkujący


Dołączył: 21 Sie 2019
Posty: 1

PostWysłany: Sro 21 Sie 2019, 9:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja spokojnie mogę polecić na wesele to miejsce https://www.warsawpoloclub.pl/. Byłam tam na weselu mojego kuzyna i jestem pod dużym wrażeniem. Pięknie urządzony teren w około przepięknej sali bankietowej. Obsługa elegancka, sprawna i miła. Jedzenie - pychota. Impreza dopracowana w każdym szczególe. Było elegancko i klimatycznie jednym słowem cudowne wesele
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
irenkakalet
początkujący
początkujący


Dołączył: 26 Mar 2020
Posty: 1

PostWysłany: Czw 26 Mar 2020, 22:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo ładnie można urządzić wesele w Pałacu Lasotów. Samo miejsce idealnie nadaje się na takie imprezy.Jest też sporo ciekawych miejsc na sesję zdjęciową. Impreza była super. Pyszne, świeże i ładnie podane jedzenie. Obsługa bardzo dobra. Polecam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Miejsce przyjęcia weselnego Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 8 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group