Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

ból gardła

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kaninka
kandydat
kandydat


Dołączył: 03 Wrz 2018
Posty: 52

PostWysłany: Czw 30 Maj 2019, 20:33    Temat postu: ból gardła Odpowiedz z cytatem

Cześć czy ktoś z Was wie jak sobie poradzić uciążliwym bólem gardła, jakieś sposoby metody? nic mi nie pomaga, nie wiem co może być tego przyczyną
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zuzkazz25
początkujący
początkujący


Dołączył: 11 Sty 2019
Posty: 9

PostWysłany: Sro 5 Cze 2019, 13:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zazwyczaj sięgam po tabletki jak zaczyna mnie boleć gardło
_________________
esentire.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bird_girl
początkujący
początkujący


Dołączył: 05 Cze 2019
Posty: 5

PostWysłany: Czw 6 Cze 2019, 15:14    Temat postu: asa Odpowiedz z cytatem

Na innych forach widziałem pełno takich tematów. Szanuję wszystkie odpowiedni i sugestie.
_________________
Powinniśmy cieszyć się chwilą, póki trwa, a nie martwić, że kiedyś przeminie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kalarepa150
bywalec
bywalec


Dołączył: 17 Lip 2016
Posty: 101
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie 9 Cze 2019, 13:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

najgorsze sa problemy z gardłem, ja i moj maz, ciągle mamy z tym problem, prawdopodobnie to przez alergię, dość fajne są pastylki tantum natura, delikatne i bardzo kojąco, do tego stopnia, ze bole gardła dość szybko mijają https://tantumnatura.pl/poranny-bol-gardla-jakie-sa-jego-przyczyny-jak-sobie-z-nim-radzic/ a to głównie wszystko przez naturalne skladniki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
westeroswinterfell
maniak
maniak


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1177

PostWysłany: Sro 12 Cze 2019, 14:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli boli was gardło, to czym prędzej udajcie się do lekarza, ponieważ może być to objaw półpaśca. Leczenie półpaśca nie jest krótkotrwałe. Wysypka może utrzymywać się od 2 do 4 tygodni... dlatego ważne jest, aby jak najszybciej zdiagnozować taką chorobę, więc radzę szybko umówić wizytę u specjalisty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group