Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Psycholog z Warszawy
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pokój kobiet
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rozza
bywalec
bywalec


Dołączył: 07 Kwi 2016
Posty: 246

PostWysłany: Sro 30 Maj 2018, 7:46    Temat postu: Psycholog z Warszawy Odpowiedz z cytatem

Witam. Szukam psychologa z Warszawy. Kogo polecicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
berka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 28 Lut 2016
Posty: 663

PostWysłany: Pią 1 Cze 2018, 6:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Napisz w jakiej sprawie jest Ci potrzebny psycholog. Bo kazdy specjalizuje się w czymś innym. NIekórzy w sprawach rodzinnych, niektórzy w terapii małżeńskiej, niektórzy w coachingu.
Polecam Strefę Myśli:
http://strefamysli.pl/
Poradnia znajduje się na Mokotowie. Terapeuci, którzy tam pracują posiadają wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu terapii indywidualnych, jak i terapii małżeńskich.
Na stronie napisane są ich referencje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wang
maniak
maniak


Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 1412

PostWysłany: Wto 5 Cze 2018, 9:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety w Warszawie nikogo nie znam ale za to mogę Ci polecić takie rozwiązanie jak psycholog łódź. Myślę, że to całkiem dobra opcja. Znajoma do niego chodzi i jest bardzo zadowolona z wizyt.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kamilka75
bywalec
bywalec


Dołączył: 13 Lut 2018
Posty: 232

PostWysłany: Pon 25 Cze 2018, 19:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam podobny problem ,z tym że szukam specjalistów z Rzeszowa. Troszkę tych centrów tutaj jest i nie chciałabym trafić do byle jakiego .Dręczy mnie depresja i z tym potrzebuję pomocy. Widziałam, że w ośrodku Terapia Centrum https://terapiacentrum.pl/depresja leczą tę przypadłość. Powinnam się zgłosić?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Melmis
kandydat
kandydat


Dołączył: 01 Maj 2018
Posty: 33

PostWysłany: Pon 30 Lip 2018, 15:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wielu specjalistów stacjonuje w Warszawie. Decydując się na konketną osobę warto chyba kierować się dobrymi opiniami, a ja te słyszałam o gabinetach od https://psychoterapiacotam.pl Te dwie placówki, stacjonujące na Targówku, oraz na Bemowie zatrudniają wielu specjalistów, zajmujących się przeróżnymi dziedzinami psychologii, więc pomogą wam w każdym dosłownie przypadku
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agus123
kandydat
kandydat


Dołączył: 03 Kwi 2017
Posty: 57

PostWysłany: Pon 8 Kwi 2019, 17:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W klinice Psychomedic w Łodzi mają świetnych psychiatrów, którzy mają super podejście do pacjenta i zawsze dbają o jego dobro - https://psychomedic.pl/psychiatra-lodz . Dodatkowo oferują swoim pacjentom wideokonsultacje przez Internet – można z nimi porozmawiać o swoich problemach siedząc wygodnie przed komputerem, jak dla mnie super sprawa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maddlen5
kandydat
kandydat


Dołączył: 12 Kwi 2019
Posty: 22
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 12 Kwi 2019, 10:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo mnie cieszy, że poszukujesz fachowej porady uśmiech Niestety w Warszawie mieszkam od niedawna i nie znam tutaj żadnego dobrego specjalistę ale na forum warszawskim uda Ci się kogoś znaleźć za co mocno trzymam kciuki! uśmiech
_________________
Marti i Ola, autorki bloga afrodyta.olsztyn.pl o realizowaniu własnych ślubnych pasji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mlodamama21x
początkujący
początkujący


Dołączył: 05 Lut 2019
Posty: 2

PostWysłany: Wto 16 Kwi 2019, 7:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie wiem jak w warszawie, ale psycholog lublin w Luxmedzie to naprawde dobry wybór. Moja siostra leczy się u nich na depresje, polecam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
walentynka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 11 Lut 2016
Posty: 737

PostWysłany: Czw 30 Maj 2019, 11:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko zależy od tego, jaki jest problem. W Warszawie na przykład przyjmuje świetny psycholog i seksuolog, pan Dominik Haak. Poczytajcie sobie o nim więcej na stronie https://dominikhaak.pl/o-mnie/.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
NataliaPokonajLek
początkujący
początkujący


Dołączył: 30 Sie 2019
Posty: 1

PostWysłany: Pią 30 Sie 2019, 19:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najpierw warto zastanowić się, jakiego rodzaju wsparcia potrzebujemy.
Czy chodzi o psychologa, psychoterapeutę czy psychiatrę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pokój kobiet Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group