Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Gdzie kupujecie buty dla dzieci?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze dzieciaczki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
morwinka
bywalec
bywalec


Dołączył: 08 Mar 2016
Posty: 151

PostWysłany: Czw 25 Kwi 2019, 11:46    Temat postu: Gdzie kupujecie buty dla dzieci? Odpowiedz z cytatem

Zawsze kupowałam w ccc ale w tym roku wywindowali ceny na dziewczęce buciki. Szukam czegoś przejściowego na wiosne......
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Papryczkaa
bywalec
bywalec


Dołączył: 13 Mar 2019
Posty: 164

PostWysłany: Czw 25 Kwi 2019, 13:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj sama nie pamiętam kiedy kupowałam juz w sklepach stacjonarnych. Zwykle dla wygody kupuję w sklepach online, nie muszę przynajmniej ciagać dzieciaków po sklepach i nie męczę siebie oraz ich. Zerknij sobie do tego sklepu:
https://e-butydladzieci.pl

W sklepie maja bardzo duzy wybór porządnych butów dla dzieci od dobrych producentów. Polecam patrzeć się nie tylko na to w jakiej cenie są buty ale na to jak są wykonane. Buty czy kapcie, w których maluch uczy się chodzić powinny sięgać za kostkę i dobrze stabilizować nogę. Podeszwa natomiast musi być stosunkowo sztywna i odpowiednio wyprofilowana.
_________________
Przyszła panna młoda uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
landryneczka
bywalec
bywalec


Dołączył: 09 Lut 2019
Posty: 144

PostWysłany: Sro 29 Maj 2019, 22:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak buty to zawsze stacjonarnie bo musi miec przymiarke. ale juz np ciuchy czesto na necie zamawiam. na https://mybaze.com/pl/inspiracje-sukienki-dla-dziewczynek-wizytowe-wojcik jest wiele fajnych wiec jak macie corki to koniecznie rzuccie okiem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kamia23
bywalec
bywalec


Dołączył: 14 Sie 2018
Posty: 120

PostWysłany: Czw 19 Mar 2020, 19:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co powiecie na takie botki https://butymodne.pl/botki-dla-dzieci-c148137.html ? Wszystkie modele są odpowiednio wyprofilowane, zdrowe dla stópki dziecka. Znanych producentów jak Bartek, American Club czy Ren But. I sporo promocji można teraz znaleźć. Na moją córcie przecenione o ponad połowę znalazłam buciki. Jeszcze miesiąc spokojnie pochodzi. A potem na jesień znowu wyciągniemy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
porcelanowa
gaduła
gaduła


Dołączył: 09 Lut 2016
Posty: 277

PostWysłany: Pon 23 Mar 2020, 10:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wolę kupować buty od producentów. Nie przepadam za obuwiem z sieciówek. Świetne modele obuwia dla dzieci i dorosłych ma w ofercie polski producent, firma Wojtyłko. Zapoznacie się z nimi bliżej na stronie http://www.wojtylko.pl/.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
paulinabb
bywalec
bywalec


Dołączył: 27 Maj 2019
Posty: 185

PostWysłany: Sro 21 Kwi 2021, 14:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio przekonałam się do marki Mayoral, dzięki ofercie promocyjnej w sklepie internetowym Smykoland. Znajdziecie u nich odzież i obuwie dla dzieci wspomnianej marki Mayoral w bardzo przystępnych cenach. Sprawdźcie to Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rozza
bywalec
bywalec


Dołączył: 07 Kwi 2016
Posty: 246

PostWysłany: Pon 21 Cze 2021, 5:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja również ostatnio zrobiłam spore zakupy w sklepie internetowym Suzana i jestem zadowolona. Mimo, że buty były w bardzo okazyjnych cenach nie mam praktycznie nic do zarzucenia w sprawie jakości. Raczej w żadnym sklepie nie udałoby mi się niczego upolować w tej cenie, no chyba, że w jakiejś wielkiej wyprzedaży a tam takie okazje są praktycznie zawsze.
Wysyłka również ok - butki przyszły szybko, miałam je już w 3 dni u siebie.

https://beasmetics.pl/styl/4-pomysly-na-ciekawe-stylizacje-z-trampkami/

No i polecam zerknąć sobie tutaj. Kilka pomysłów na stylizacje z trampkami dla mamy i dla dziecka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze dzieciaczki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group