Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Dziewczyny, co z nazwiskiem?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 62, 63, 64  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Na nowej drodze życia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
gosia-1606
gaduła
gaduła


Dołączył: 09 Paź 2009
Posty: 471
Skąd: ok. Gdańska (Kaszuby)

PostWysłany: Pią 16 Paź 2009, 13:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja się cały czas zastanawiałam nad zmianą nazwiska i ciagle mówiłam ze zostaję przy swoim a moj R. tez po prostu przejmie moje nazwisko. Jadnak ze względu na pewne ookoliczności postanowiliśmy miec razem jednak jego nazwisko. Zreszta zobaczymy co wyjdzie jak pojdziemy do USC.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malwinka89
kandydat
kandydat


Dołączył: 28 Sie 2008
Posty: 27
Skąd: kalisz

PostWysłany: Wto 20 Paź 2009, 13:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja przyjęłam nazwisko męża co prawda pisze jeszcze swoje jak sie zapmne ale to juz rzadziej uśmiech powodzenia dziewczyny
_________________
Malwinka 89

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Lila
gaduła
gaduła


Dołączył: 20 Paź 2009
Posty: 271

PostWysłany: Wto 20 Paź 2009, 15:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie nazwisko przyszłego męża Very Happy Co prawda dłuższe, ale o wiele bardziej mi się podoba. No i mój narzeczony już od dnia zaręczyn zaczął na mnie wołać Pani O. oczko (tzn. z jego nazwiskiem uśmiech )
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sadie
guru
guru


Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 3308
Skąd: Liversedge

PostWysłany: Wto 20 Paź 2009, 15:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja jeszcze zmiany nie czuje bo dokumenty wciaz na stare nazwisko mam. Pewnie jak je zmienie to bardziej sobie ten fakt uswiadomie.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Angelsita
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 03 Cze 2009
Posty: 734
Skąd: Pomorze- Lębork

PostWysłany: Wto 20 Paź 2009, 15:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też zdecydowanie biorę nazwisko po mężu....i już się nawet przyzwyczaiłam do tego nazwiska i do bycia żoną...często nazywamy siebie żono, mężusiu i jest świetnie uśmiech
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Magdusia
bywalec
bywalec


Dołączył: 13 Lis 2008
Posty: 181
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Sro 21 Paź 2009, 9:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja będę miała 2 nazwiska. Zostawiam swoje i dodaję sobie po Mężu. Jakoś nie mogę sobie wyobrazić, że miałabym tylko nazwisko po Mężu. A On jak najbardziej to akceptuje. Więc dwa, a co uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Joasia
kandydat
kandydat


Dołączył: 30 Lis 2008
Posty: 78
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 22 Paź 2009, 12:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Magdusia napisał:
A ja będę miała 2 nazwiska. Zostawiam swoje i dodaję sobie po Mężu. Jakoś nie mogę sobie wyobrazić, że miałabym tylko nazwisko po Mężu. A On jak najbardziej to akceptuje. Więc dwa, a co uśmiech


Podobnie jak ty chciałam mieć dwa nazwiska bo nie chciałam "gubić" panieńskiego. Bardzo długo się zastanawiałam i nawet jak załatwialiśmy dokumenty z urzędu to byłam zdecydowana na dwa ale jak przyszło do podpisu jakie nazwisko wybieram to z lekkim wahaniem wpisałam nazwisko męża. Nie żałuję że tak zrobiłam i nie będę nigdy żałowała. A nazwisko panieńskie będzie zawsze mi "towarzyszyło".
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Słoneczko
kandydat
kandydat


Dołączył: 20 Sie 2009
Posty: 54
Skąd: Częstochowa

PostWysłany: Czw 22 Paź 2009, 18:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja będę miała dwa oczko Jakoś nie brzmi mi moje imię od razu z nazwiskiem przyszłego męża oczko jednak już w połączeniu z moim brzmi fajnie oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Magdusia
bywalec
bywalec


Dołączył: 13 Lis 2008
Posty: 181
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Czw 22 Paź 2009, 20:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słoneczko napisał:
Ja będę miała dwa oczko Jakoś nie brzmi mi moje imię od razu z nazwiskiem przyszłego męża oczko jednak już w połączeniu z moim brzmi fajnie oczko


U mnie jest podobnie uśmiech

Poza tym uważam, że jakbym zrezygnowała z nazwiska to tak jakbym "zapominała" o dotychczasowym życiu. A tak nowe życie - nowy człon w nazwisku uśmiech W końcu małżeństwo to połączenie uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magda2000
kandydat
kandydat


Dołączył: 12 Sie 2008
Posty: 22
Skąd: mazowieckie

PostWysłany: Pon 26 Paź 2009, 21:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja przyjęłam nazwisko męża. Gdybym zdecydowała się na dwa nazwiska mój podpis byłby baaardzo długi. Dziś odebrałam dowód z nowym nazwiskiem i oficjalnie już jestem panią K. uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Na nowej drodze życia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 62, 63, 64  Następny
Strona 16 z 64

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group