Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

SARM

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pokój kobiet
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
yours
bywalec
bywalec


Dołączył: 13 Maj 2019
Posty: 144

PostWysłany: Pon 13 Maj 2019, 15:12    Temat postu: SARM Odpowiedz z cytatem

Czy skrót SARM coś Wam, moje kochane panny młode, mówi? Kilka tygodni temu zetknęłam się z tymi produktami w czasie poszukiwania dietetyka "przedślubnego" i zainteresowałam się nimi. Mają rzekomo spalać tłuszcz i jednocześnie zawierają składniki pomagające w budowie tkanki mięśniowej, która powinna stanowić naszą prawdziwą wagę. Chciałabym porozmawiać o nich, o tym co słyszałyście, o Waszych doświadczeniach.. Możemy?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kamilka75
bywalec
bywalec


Dołączył: 13 Lut 2018
Posty: 232

PostWysłany: Pią 17 Maj 2019, 7:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest dokładnie tak, jak mówisz. Sarm właśnie budują tkankę mięśniową i wspierają człowieka w walce z dodatkowymi kilogramami. Nie są one również sterydami, chociaż podobnie do nich działają. Kulturyści i osoby aktywne fizycznie, by zbudować "rzeźbę", właśnie je stosują. Jest tak dlatego, że w przeciwieństwie do sterydów, są legalne i nie mają skutków ubocznych, takich jak trądzik czy zmiany w libido. Nie są to jednak produkty naturalne . Jesteś pewna, że chcesz je stosować?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gabryskka
gaduła
gaduła


Dołączył: 26 Maj 2016
Posty: 375

PostWysłany: Pią 17 Maj 2019, 22:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja przed ślubem chodziłam na taką liposukcję laserową - https://klinikamiracki.pl/lipolife-3g/ Chyba większośc kobiet chce w tym dniu wyglądać idealnie uśmiech ale ogólnie te zabiegi super się sprawdziły, nawet powiem szczerze że efekty były lepsze niż zakładałam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
elabarbara
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Lut 2017
Posty: 251

PostWysłany: Czw 23 Maj 2019, 16:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie również zainteresowały te produkty, bo chciałabym schudnąć przed ślubem cywilnym. Tylko jak ma się do nich efekt jojo? Czy kiedy przestanę się odchudzać i je stosować, waga szybciej wróci? Nie mówię zaraz, że wrócę w pełni do tych "złych" nawyków, ale na pewno coś tam będę podjadać ze smażonego i słodkiego. To zagadnienie mnie ciekawi i fajnie byłoby, gdyby ktoś mi coś o tym powiedział..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dyzio69
bywalec
bywalec


Dołączył: 18 Sty 2019
Posty: 245

PostWysłany: Wto 28 Maj 2019, 9:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No, to skoro jesteście tak zdecydowani wypróbować spalacze tłuszczu, to może porozmawiajmy o miejscach, w których je kupimy. Punktów podobnych do tego http://wxnlabs.com/ jest w sieci mnóstwo. Trudno jest więc laikowi rozeznać się w temacie, gdzie ma, a gdzie nie ma kupować. Chętnie posłucham Waszych porad, bo jak spojrzałam na listę produktów, to aż się zjeżyłam. Nie umiem tego sama za nic ogarnąć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lenkaa
guru
guru


Dołączył: 15 Kwi 2021
Posty: 3518

PostWysłany: Wto 30 Maj 2023, 20:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W tym temacie na pewno zainteresuje cie oferta sarm, peptydów i suplementów oferowanych przez https://peptides.net.pl/ Sklep peptydy dba nie tylko o dostarczanie wysokiej jakości produktów ale również o przekazanie o nich najważniejszych informacji. Zaglądając do nich nie tylko znajdziecie coś odpowiedniego dla siebie ale zaskoczycie się korzystnymi cenami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pokój kobiet Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group