Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Warto regularnie chodzić na masaże?
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
welonowa89
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 01 Lis 2017
Posty: 589

PostWysłany: Nie 17 Lut 2019, 10:34    Temat postu: Warto regularnie chodzić na masaże? Odpowiedz z cytatem

Ktoś z was tak robi?
Zastanawiam się czy warto regularnie chodzić na masaże.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karina26
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 14 Maj 2018
Posty: 515

PostWysłany: Nie 17 Lut 2019, 15:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto.
Jeśli nie ma u ciebie żadnych przeciwwskazań to taki zabieg może przynieść wiele dobrego organizmowi.
Tutaj https://medicaspa.pl/nasza-oferta/masaze poczytaj sobie gdzie robią masaże na Ursynowie.
Generalnie jest to dobry zabieg nie tylko na kręgosłup czy bolące plecy.
Właściwie całe ciało na tym korzysta.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
veronea
kandydat
kandydat


Dołączył: 05 Lut 2018
Posty: 99

PostWysłany: Sob 23 Lut 2019, 17:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Masaże, owszem, jeżeli zezwoli na to lekarz oczko
U mnie potrzebne jest póki co leczenie kręgosłupa Warszawa, bo za bardzo doskwierają dolegliwości z nim związane. Mam już umówione leczenie w świetnej klinice, dzięki czemu myślę, że masaże będą mi przydatne jedynie relaksacyjne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gabryskka
gaduła
gaduła


Dołączył: 26 Maj 2016
Posty: 375

PostWysłany: Nie 26 Maj 2019, 13:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście że warto - dla relaksu i dobrego samopoczucia uśmiech ja chodzę aktualnie regularnie na masaż tantryczny - https://unitypoint.pl/ Dałam się namówić raz i bardzo mi się spodobało. Człowiek totalnie się odpręży i zrelaksuje w trakcie trwania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rozmak
kandydat
kandydat


Dołączył: 14 Mar 2019
Posty: 67

PostWysłany: Pią 7 Cze 2019, 19:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po masażu zawsze czujesz się trochę lepiej, więc jeśli cię stać na to, żeby chodzić regularnie, to czemu nie oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kapustkowa
bywalec
bywalec


Dołączył: 02 Lut 2018
Posty: 216

PostWysłany: Pon 9 Wrz 2019, 9:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnie, że warto. Zawsze trzeba robić wszystko żeby nasz organizm jak najlepiej funkcjonował i nie doskwierały nam po prostu bóle czy problemy z nim związane. Ja co prawda zdecydowałam się na terapię polem magnetycznym urzdzeniem Biomag i to w domu, ale jestem w pełni zadowolona z tego faktu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PaulaSzyd87
początkujący
początkujący


Dołączył: 02 Lip 2019
Posty: 3

PostWysłany: Wto 17 Wrz 2019, 12:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja chodzę regularnie i tylko dzięki temu jeszcze nie oszalałam z bólu pleców język Mam siedzący tryb pracy, więc muszę o nie dbać uśmiech
_________________
części zamienne do wózków widłowych
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
klarka12
maniak
maniak


Dołączył: 15 Maj 2018
Posty: 1011

PostWysłany: Sob 21 Gru 2019, 13:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pilates to doskonały sposób na profilaktykę oraz łagodzenie bólu kręgosłupa. Wykorzystuj każda wolną chwilę na ruch. Ciekawy artykuł na ten temat znajdziecie na stronie https://remedios-para-la-celulitis.xyz/pilates-ejercicios-y-efectos/ Mam nadzieję, że zainteresuje was równie mocno, jak mnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Joanne
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 12 Kwi 2017
Posty: 567
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sro 26 Sie 2020, 8:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie warto chodzić na masaże, gdyż mają bardzo dobry wpływ na nasz organizm. Jeśli chcemy wypróbować czegoś nowego, to warto spróbować masaż tantryczny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
slodkoslona
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 24 Sty 2016
Posty: 594

PostWysłany: Pią 18 Wrz 2020, 10:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli masz problemy z kręgosłupem to koniecznie zajrzyj do sklepu internetowego Orteo: https://www.orteo.pl/pilki-rehabilitacyjne/pneumatyczna-poduszka-do-siedzenia-i-cwiczen-pompka-zestaw-cwiczen-antpod. Znajdziesz tam między innymi takie akcesoria ortopedyczne jak tego typu poduszki do siedzenia. Polecam poczytać o nich więcej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group