Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Moja żona pije
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Shacker
kandydat
kandydat


Dołączył: 14 Sty 2014
Posty: 24

PostWysłany: Czw 14 Maj 2015, 12:00    Temat postu: Moja żona pije Odpowiedz z cytatem

Moja żona jest alkoholiczą. Wiele osób mówi, że ten problem dosięga tylko facetów. Totalne bzdury! Kobieta, którą kocham ponad wszystko stacza się na samo dno. A dlaczego? Straciła pracę, po prostu wyrzucili ją, bo zaczęła zaniedbywać obowiązki, olewać wszystko. Załamała się, zamiast wziąć się w garsc po prostu wolała utopic smutki w alkoholu. Proszę, niech tylko nikt mnie nie ocenia, że ignorowałem to, bo już dawno bym coś zrobił, ale byłem na miesięcznej delegacji zagranicą i niestety nie widywałem jej, więc robiła co chciała. Kiedy wróciłem do domu i zobaczyłem syf w nim przeraziłem się. Tak się zestresowałem, że nadal nie wiem co zrobic i nie potrafię ochłonąc. Wiem, że tutaj potrzeba jest pomoc specjalistów, ale jak się za to wziąć, to nie mam pojęcia. Każda podpowiedź się przyda.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
VVioletta
początkujący
początkujący


Dołączył: 02 Gru 2013
Posty: 3

PostWysłany: Pią 15 Maj 2015, 9:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

~Shacker jak nic musisz wziąć sprawy w swoje ręce. Nie ma szans, żeby żona bez Twojej pomocy i pomocy terapeuty odbiła się z dna. Najlepszym wyjściem będzie jakiś ośrodek dla uzależnionych. Ja ze swojej strony polecam:
AGNUS Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnień i Współuzależnienia
ul. Biskupińska 9h
60-416 Poznań
telefon: 533 221 555
e-mail: kontakt@agnusterapia.pl
http://agnusterapia.pl/kontakt

Mają tam naprawdę doskonałą kadrę specjalistów i zapewniają anonimowość. Twoja żona będzie w dobrych rękach. Pamiętaj, jeśli nic nie zrobisz to czas nie będzie dla Ciebie łaskawy!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
adaadzik
początkujący
początkujący


Dołączył: 26 Maj 2015
Posty: 1

PostWysłany: Wto 26 Maj 2015, 10:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

i musisz działać szybko, najważniejsze że chcesz jej pomóc ona musi to zrozumieć bo jak będą tylko pretensje w jej stronę to się zaprze i nic z tego nie będzie
_________________
kosmetyki online
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sandflower
kandydat
kandydat


Dołączył: 02 Lip 2015
Posty: 13

PostWysłany: Czw 2 Lip 2015, 22:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znam podobny problem z autopsji (rodzina) i wiem, że naprawdę ciężko wyjść z alkoholizmu. To straszna choroba. Leczenie, odwyki, nawet ubezwłasnowolnienie dają niewiele albo nic. Alkoholik musi sam chcieć z tego wyjść i sam walczyć, a my mu możemy tylko w tym pomóc.

_________________
Długopisy reklamowe - hit czy kit?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
madzialena_s
początkujący
początkujący


Dołączył: 09 Sty 2019
Posty: 5

PostWysłany: Sro 9 Sty 2019, 14:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W tym przypadku najważniejsza jest pomoc specjalisty. Bez tego nic się nie zaradzi.
_________________
esentire.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewula 72
kandydat
kandydat


Dołączył: 02 Wrz 2018
Posty: 68

PostWysłany: Sro 6 Mar 2019, 18:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To prawda jedynie pomoc coś zdziała. Moja znajoma leczyła się z alkoholizmu w ośrodku Medox http://medox.org.pl/ . Bardzo dobrych lekarzy tam mają i skuteczne metody leczenia. Skoro osoba która była na odwyku mówi tak po czasie tam spędzonym, to musi tak być.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mewa72
początkujący
początkujący


Dołączył: 25 Maj 2019
Posty: 1

PostWysłany: Sob 25 Maj 2019, 17:46    Temat postu: Re: Moja żona pije Odpowiedz z cytatem

Shacker napisał:
Moja żona jest alkoholiczą. Wiele osób mówi, że ten problem dosięga tylko facetów. Totalne bzdury! Kobieta, którą kocham ponad wszystko stacza się na samo dno. A dlaczego? Straciła pracę, po prostu wyrzucili ją, bo zaczęła zaniedbywać obowiązki, olewać wszystko. Załamała się, zamiast wziąć się w garsc po prostu wolała utopic smutki w alkoholu. Proszę, niech tylko nikt mnie nie ocenia, że ignorowałem to, bo już dawno bym coś zrobił, ale byłem na miesięcznej delegacji zagranicą i niestety nie widywałem jej, więc robiła co chciała. Kiedy wróciłem do domu i zobaczyłem syf w nim przeraziłem się. Tak się zestresowałem, że nadal nie wiem co zrobic i nie potrafię ochłonąc. Wiem, że tutaj potrzeba jest pomoc specjalistów, ale jak się za to wziąć, to nie mam pojęcia. Każda podpowiedź się przyda.


Czeka cię ciężkie zadanie ,żona musi zrozumieć że musi się leczyć bez tego nic jej nie pomożesz.Nawet gdybyś na głowie stawał.
_________________
http://fotografiasikora.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Juleńka
bywalec
bywalec


Dołączył: 28 Wrz 2019
Posty: 158

PostWysłany: Czw 30 Sty 2020, 0:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety alkoholizm nie wyniszcza tylko samego alkoholika ale również najbliższe osoby z jego srodowiska. Wybór odpowiedniego osrodka jest niezwykle wazny w zwalczaniu nalogu. Tutaj godną polecenia jest prywatna klinika Medox http://medox.org.pl/ - mają wieloletnie doswiadczenie w zwalczaniu nalogow
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
polakowalska
kandydat
kandydat


Dołączył: 31 Paź 2019
Posty: 39

PostWysłany: Pią 31 Sty 2020, 11:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam wypróbować terapia małżeńska kraków. Pomoc przyda się nie tylko jej jako uzależnionej od alkoholu, ale też wam razem, bo pewnie znacząco wpływa to na wasz związek. Znajoma była w podobnej sytuacji i skorzystała z url=https://psychoterapia-horyzonty.pl/]dobry psycholog kraków[/url] i nie żałuje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
walentynka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 11 Lut 2016
Posty: 737

PostWysłany: Czw 30 Kwi 2020, 8:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Twoja żona musi sama chcieć przestać pić, do niczego jej przecież nie zmusisz. Możesz zaproponować jej terapię uzależnień - poczytaj o tym na stronie https://psycholog-ms.pl/terapia-uzaleznien/. Obecnie można skorzystać z takiej terapii online.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group