Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Pielęgnacja twarzy
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 33, 34, 35 ... 56, 57, 58  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Marianna
kandydat
kandydat


Dołączył: 11 Paź 2016
Posty: 35

PostWysłany: Wto 9 Kwi 2019, 19:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepsza pielęgnacja twarzy tylko w DERMATOLOG KRAKOW Rewelacyjne efekty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wang
maniak
maniak


Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 1412

PostWysłany: Wto 16 Kwi 2019, 10:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobre kosmetyki codziennego użytku to podstawa. Polecam więc zainteresować się produktami od Enilome, mi bardzo pasuje ten żel do mycia twarzy: https://www.doz.pl/apteka/p125540-Enilome_Healthy_Beauty_Dermosensilo_zel_do_mycia_twarzy_100_ml. Jestem bardzo zadowolona.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
skuwka
bywalec
bywalec


Dołączył: 18 Sty 2018
Posty: 224

PostWysłany: Sro 8 Maj 2019, 9:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Można dopasować kosmetyki do swojej cery i jest to właściwie podstawa, by dobrze o nią dbać. Jest ich mnóstwo w sklepach, ale raczej warto wybierać naturalne kosmetyki z dobrym składem. Wypróbowałam żel do kąpieli 7 ziół HB i używam go już od dłuższego czasu. Ładnie pachnie i wygładza skórę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Solution
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 18 Kwi 2018
Posty: 728

PostWysłany: Pią 10 Maj 2019, 16:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakoś niespecjalnie w te wszystkie cud kremy wierzę. Wydałam już na nie masę pieniędzy i nie widzę poprawy. Zastanawiam się nad zabiegiem z medycyny estetycznej https://denisclinic.pl/oferta/medycyna-estetyczna/ Tutaj przynajmniej poprawa jest natychmiastowa. Nie chciałabym robić u siebie jakiś drastycznych zmian, raczej delikatnie, by było ładniej i bez zmarszczek, ale bez efektu WOW!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sardynka90
gaduła
gaduła


Dołączył: 15 Gru 2018
Posty: 487

PostWysłany: Nie 19 Maj 2019, 21:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poczytajcie sobie fajne porady ekspertów, przed ślubem na pewno się przyda http://www.neutrogena.com.pl/bad-piekna/pielegnacja-twarzy/ ja o cerę zaczęłam dbać dużo wcześniej, bo przed samym ślubem ciężko coś poradzić, no chyba że jakieś inwazyjne zabiegi. Warto pomyśleć o tym za wczasu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
doti
gaduła
gaduła


Dołączył: 11 Wrz 2017
Posty: 380

PostWysłany: Wto 21 Maj 2019, 5:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czy widziałyście te nowe kremy z eveline z serii natural beauty foods ale ja jestem zakochana w tym kremie nawilżającym ( niebieskie opakowanie). Moja mocno przesuszona do tej pory skóra twarzy w końcu jest dobrze nawilżona! Krem przeznaczony do każdego rodzaju cery i kosztuje ( W rossmanie) niecałe 2 dyszki uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Julitka26
kandydat
kandydat


Dołączył: 27 Sty 2019
Posty: 62

PostWysłany: Sro 22 Maj 2019, 22:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdyby ktoś szukał dobrego specjalisty od usuwania blizn potrądzikowych to polecam wam Klinikę Krajewski - aktualnie jestem po serii zabiegów i sama nie mogę uwierzyć w to, że moja skóra jest idealnie gładka uśmiech
_________________
Pasjonatka wszystkiego co związane z modą i urodą
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
westeroswinterfell
maniak
maniak


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1178

PostWysłany: Pią 24 Maj 2019, 19:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli szukacie ciekawego zabiegu medycyny estetycznej to zachęcam was do zapoznania sięz ofertą: https://klinikamlodosci.com/zabieg/medshape/, gdzie zabiegi redukują drobne zmarszki na twarzy, ujędrniają cerę i poprawiają kondycję skóry, więc uważam, że gra naprawdę warta świeczki. Najlepsze jest jednak to, że po pierwszym zabiegu widać, że obwód ciała się zmniejszył o 2 centrymetry! Przysięgam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Transformers
bywalec
bywalec


Dołączył: 30 Kwi 2017
Posty: 223

PostWysłany: Sob 8 Cze 2019, 16:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio z moją cerą zaczęło się dziać coś mega dziwnego. Jakieś plamy i wypryski zaczęły mi wyskakiwać. :/ Musiałam pójść do dermatologa w Toruniu więc poszłam do https://cmeik.pl/oferta/dermatologia/ i na szczęście moja twarz wróciła do normalności tuż przed weselem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Luizka56
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Sie 2019
Posty: 131

PostWysłany: Nie 25 Sie 2019, 16:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja regularnie odwiedzam Klinikę Krajewski, po usunięciu przebarwień moja cera jest pod stałą opieką dr.Krajewskiego i to chyba najlepsze co mogę dla niej zrobić uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 33, 34, 35 ... 56, 57, 58  Następny
Strona 34 z 58

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group