Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Rehabilitacja kraków
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Papryczkaa
bywalec
bywalec


Dołączył: 13 Mar 2019
Posty: 164

PostWysłany: Pią 24 Maj 2019, 14:04    Temat postu: Rehabilitacja kraków Odpowiedz z cytatem

Witam,

Mam do przeprowadzenia serie zabiegow
- pole magnetyczne
- krioterapia czesciowa
- kinezyterapia

Gdzie wykonać?
_________________
Przyszła panna młoda uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jerzyka
kandydat
kandydat


Dołączył: 26 Maj 2019
Posty: 64

PostWysłany: Czw 30 Maj 2019, 7:14    Temat postu: Re: Rehabilitacja kraków Odpowiedz z cytatem

Papryczkaa napisał:
Witam,

Mam do przeprowadzenia serie zabiegow
- pole magnetyczne
- krioterapia czesciowa
- kinezyterapia

Gdzie wykonać?


Nie wiem czy masz skierowanie czy nie ale jeśli chciałabyś wybrać sie na te zabiegi w ramach narodowego funduszu zdrowia to musisz się nastawić na konieczność dłuższego oczekiwania bo nasza polska służba zdrowia nie jest niestety w dobrej kondycji....

Proponowałabym zapisać się na wizytę tutaj:
https://fizjoter.pro

Jest to prywatne centrum rehabilitacji ale w ofercie mają wszystkie rodzaje zabiegów jakie obecnie są przypisywane przez lekarzy rehabiltantów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
omel33
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 12 Paź 2017
Posty: 618

PostWysłany: Pią 21 Cze 2019, 11:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli ktoś z was szuka profesjonalnej rehabilitacji w Krakowie, polecam wam sprawdzić terminy wizyt w tej klinice http://rehapro.com.pl . Moim zdaniem na prawdę znają się tutaj na rehabilitacji i jak najbardziej warto się do nich zapisać
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
triso22
początkujący
początkujący


Dołączył: 22 Cze 2019
Posty: 1
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sob 22 Cze 2019, 21:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam was. Moja babcia doznała niedawno ciężkiego wypadku, ale sęk w tym, że nie stać mnie na rehabilitację. Czy znacie może firmę, która zajmuje się wynajmem łózek rehabilitacyjnych? z góry dzięki za pomoc. POzdrawiam
_________________
łóżko rehabilitacyjne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Armi212
początkujący
początkujący


Dołączył: 25 Cze 2019
Posty: 1
Skąd: Kraków

PostWysłany: Wto 25 Cze 2019, 0:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć. Czy znacie może dobrego fizjoterapeuty w okolicach Krakowa? Gdyż od jakiegoś czasu mam problemy ze stawami. Byłbym wdzięczny za jakieś opinie bądź rekomendacje. Pozdrawiam
_________________
http://www.rehamobile.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Juleńka
bywalec
bywalec


Dołączył: 28 Wrz 2019
Posty: 158

PostWysłany: Nie 6 Paź 2019, 20:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tego co wiem to profesjonalną opiekę nad osobami starszymi i wymagającymi pomocy zapewnia Dom Seniora pod Topolami [URL="https://podtopolami.eu"]https://podtopolami.eu[/URL] Świadczą usługi polegające na opiece, karmieniu, zmianie opatrunków, podawaniu leków, pomocy w higienie osobistej, sprzątaniu, gotowaniu, robieniu zakupów, pielęgnacji osób chorych i niepełnosprawnych, przewożeniu do lekarza czy rehabilitację. Co wiecej panuje tam rodzinna atmosfera- moja ciocia ktora tam przebywa jest bardzo zadowolona
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sylwia4012
gaduła
gaduła


Dołączył: 26 Sty 2014
Posty: 296

PostWysłany: Pon 18 Lis 2019, 20:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Przyjaźni, w domu seniora Goldental jest wyspecjalizowane centrum rehabilitacji, możesz pytać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malina1
kandydat
kandydat


Dołączył: 15 Paź 2017
Posty: 56

PostWysłany: Czw 21 Lis 2019, 20:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słyszałam sporo dobrego o Goldental, znajomi mają w tym domu seniora babcie. Seniorka jest zachwycona i bardzo szczęśliwa, zatem o czym to świadczy? Że ten dom to ludzie z pasją, miłością i zaangażowaniem w niesienie pomocy tym, którzy sami zwykle sobie nie radzą..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Miroslaw2221
bywalec
bywalec


Dołączył: 17 Lip 2019
Posty: 109

PostWysłany: Czw 19 Mar 2020, 14:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zobaczcie sami na łódź rehabilitacja oferują oni szereg zabiegów i konsultacji rehabilitacyjnych, które mogą okazać się bardzo pomocne w walce z problemami narządu ruchu. Zobaczcie na ich strone a przekonacie się że warto. Pracują tam najlepsi specjaliści.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
natkawal76
kandydat
kandydat


Dołączył: 20 Paź 2016
Posty: 18

PostWysłany: Sro 29 Lip 2020, 12:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może ktoś z was korzystał z wypożyczalni sprzętu rehabilitacyjnego. Moja znajoma miała wypadek, po którym musiała mieć kupiony specjalistyczny sprzęt aby mogła być w domu. Po wejściu na strony internetowe firm okazało się, że ceny są bardzo wysokie, dlatego zdecydowaliśmy się skorzysta z wypożyczenia fizjoterapeuta dziecięcy Rzeszów . Polecam wszystkim takie rozwiązanie. Naprawdę warto, a ceny o wiele niższe.

Ostatnio zmieniony przez natkawal76 dnia Czw 4 Lut 2021, 11:25, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group