Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Jaki prezent dla dziecka?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Plotki i porady doświadczonych mam
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Izabella267
bywalec
bywalec


Dołączył: 17 Lip 2014
Posty: 109
Skąd: Katowice

PostWysłany: Pią 30 Lis 2018, 22:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo fajną opcją są maskotki, przytulanki czy pacynki. Ja uwielbiam sklep Kalimba.pl - wszystko jest ręcznie robione tu, w Polsce. Jakość wykonania jest naprawdę wysoka. Wszystkim zawsze w prezencie kupują ich zabaweczki i wszystkie dzieciaki są zawsze zachwycone uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
fiona45
bywalec
bywalec


Dołączył: 11 Wrz 2018
Posty: 161

PostWysłany: Sro 20 Mar 2019, 22:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może sprawdzą się klocki drewniane ? U mnie dzieci lubią właśnie takie zabawki. Są one trwałe, bezpieczne i wygodne do zabawy,można nimi bawić się ciągle i się na pewno nie znudzą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Krisiti90
bywalec
bywalec


Dołączył: 02 Lis 2017
Posty: 163

PostWysłany: Pią 22 Mar 2019, 8:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sumie fajny pomysł. Klocki to taka zabawka która pobawi się każde dziecko i na pewno bardzo szybko się nie znudzi uśmiech Co do zabawek to najlepiej kupować je przez internet, ja praktycznie tylko tak robie zakupy. Zajrzyjcie sobie dlatego na stronkę https://haribi.pl Mają tam bardzo duży wybór zabawek.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wintakephe
początkujący
początkujący


Dołączył: 27 Mar 2019
Posty: 1

PostWysłany: Sro 27 Mar 2019, 11:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Drewniane klocki są super dla dziecka w takim wieku, bardzo dobrze wpływają na jego rozwój motoryki. Dziecko poznaje również kształty, materiały, warto aby kocki miały też różne kolory, wtedy dziecko korzysta prawie ze wszystkich zmysłów, co super kształtuje jego rozwój. Fajnie, że jest tego duży wybór i ludzie są coraz bardziej świadomi, dodatkowo w sklepach internetowych jest teraz tak ogromny wybór, możemy sobie porównywać ceny i wybrać dla nas najodpowiedniejszą, dodatkowo zazwyczaj jest taniej niż w sklepach stacjonarnych lub można trafić na fajne promocje oraz kody rabatowe do takich sklepów. Dla takich maluchów fajne, kreatywne i super rozwijające są zabawki interaktywne, które kreatywnie wpływają na rozwój małego człowieka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
westeroswinterfell
maniak
maniak


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1177

PostWysłany: Wto 14 Maj 2019, 17:55    Temat postu: Prezent dla dziecka Odpowiedz z cytatem

Uważam, że świetnym pomysłem na prezent jest po prostu książka. Przez internet kupuję zabawki oraz książki dla moich małych łobuzów. Moje dzieciaczki jak pewnie wszystkie uwielbiają bajki. Całą rodziną jesteśmy fanami bajki animowanej: "W głowie się nie mieści". Ostatnio znalazłam bardzo fajne przedmioty do kupienia związane z tą animacją. Rzeczy dostępne tutaj: https://www.taniaksiazka.pl/seria/w-glowie-sie-nie-miesci. Co myślicie o takiej formie zabawki?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wishermil
początkujący
początkujący


Dołączył: 24 Maj 2019
Posty: 1

PostWysłany: Pią 24 Maj 2019, 12:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Naprawdę nikt nie zaproponował basenów ogrodowych? uśmiech Nie wiem na ile temat jest jeszcze aktualny, ale serdecznie polecam zakup. Idzie lato, a więc będzie można do woli korzystać. Połączyć to z prezentem komunijnym i przyjemne z pożytecznym.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sabinaserce
początkujący
początkujący


Dołączył: 12 Maj 2019
Posty: 4

PostWysłany: Nie 26 Maj 2019, 11:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja polecam lóżko domek marki oliveo. Sama kupiłam i jestem zadowolona. Cena, jakość i wolny czas, który dzięki temu mam uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Luizka56
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Sie 2019
Posty: 131

PostWysłany: Wto 17 Wrz 2019, 0:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja córcia wraz z koleżankami zbiera małe laleczki https://damizabawki.pl/product-pol-24074-Zapf-Baby-Born-Surprise-Lalka-Bobas-Niespodzianka.html, które piją z butelki i siusiają uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
porcelanowa
gaduła
gaduła


Dołączył: 09 Lut 2016
Posty: 277

PostWysłany: Czw 7 Lis 2019, 16:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli lubi gry komputerowe czy filmy, to może zainteresują go takie figurki https://pixel-shop.pl/funko-pop przedstawiające najbardziej rozpoznawalnych bohaterów. W sklepie pixel.pl znajdziesz postaci, które pochodzą z oryginalnej kolekcji i mogą stanowić gadżet idealnie nadający się na prezent. Warto zapoznać się z ich ofertą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sylwia4012
gaduła
gaduła


Dołączył: 26 Sty 2014
Posty: 296

PostWysłany: Pon 18 Lis 2019, 19:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla dziecka chyba kartka czy film od samego św. Mikołaja będzie najwspanialszym prezentem. Na www.listymikolaja.pl można zamówić spersonalizowane filmiki czy kartki, które zaskoczą maluchy i pozostaną na długo w ich pamięci.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Plotki i porady doświadczonych mam Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 4 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group