Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

spis menu
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 66, 67, 68
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Menu weselne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
arvena
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 10 Paź 2016
Posty: 614

PostWysłany: Wto 19 Mar 2019, 10:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie, najważniejsze to znaczne i świeże jedzenie, nie żaden catering itp. podoba mi się kuchnia w Albizji w Lemanach, tam jeszcze pani Krysia potrafi doradzić co i jak a to też dużo daje i pomaga przy organizacji wesela
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pamela1204
początkujący
początkujący


Dołączył: 15 Maj 2019
Posty: 3
Skąd: Koszalin

PostWysłany: Sro 15 Maj 2019, 14:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiejski stół, najlepiej z własnymi wyrobami uśmiech
_________________
Strona pełna inspiracji oraz dekoracji
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
karinabolek
kandydat
kandydat


Dołączył: 07 Lut 2019
Posty: 23

PostWysłany: Czw 16 Maj 2019, 14:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do tej pory raz spotkałam się z menu na weselu, ale to tylko wtedy, kiedy wszystkie dania były serwowane per osoba, a nie na półmiskach. I to był bardzo fajny pomysł. Na pozostałych weselach było raczej tradycyjnie, czyli jedzenie właśnie na półmiskach i to raczej takie dania jak roladki z kurczaka, schabowe, kurczak panierowany, jakiś gulasz, bitki wołowe w sosie kurkowym itp. Ogólnie do tej pory nie trafiłam też na miejsce, gdzie jedzenie by było słabe, młodzi póki co dobrze wybierają miejsce pod kątem kuchni Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
krzysiek90
początkujący
początkujący


Dołączył: 23 Maj 2019
Posty: 3

PostWysłany: Czw 23 Maj 2019, 19:13    Temat postu: Wesele z menu Odpowiedz z cytatem

Też byłem na podobnym weselu z menu, dobre rozwiązanie, bo mniej żywności się marnuje uśmiech
_________________
Szukasz alkoholu na wesele? Napisz do mnie uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
lenkaa
guru
guru


Dołączył: 15 Kwi 2021
Posty: 3497

PostWysłany: Czw 30 Wrz 2021, 19:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio sporo szukałem w Internecie informacji na ten temat, i udało się rozwiać wątpliwości. Już nie musisz błądzić i tracić czas na szukanie odpowiedzi na twoje pytania, bo zrobiłem to za Ciebie! Wystarczy że wejdziesz w tę stronę www a dowiesz się więcej ... https://bingraf.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lamie
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 01 Sie 2018
Posty: 555

PostWysłany: Pią 25 Mar 2022, 17:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Razem z mężem zdecydowaliśmy się jeszcze na stolik z różnymi alkoholami. Wszystkie alkohole zamawialiśmy tutaj https://taniahurtownia.pl/. Nie każdy jest fanem wódki, także taka różnorodność alkoholi na pewno pozytywnie zaskoczy gości. Nasi byli zachwyceni. Polecam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Menu weselne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 66, 67, 68
Strona 68 z 68

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group