Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Duszności i kaszel
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kuchel
kandydat
kandydat


Dołączył: 14 Kwi 2019
Posty: 92

PostWysłany: Nie 14 Kwi 2019, 10:00    Temat postu: Duszności i kaszel Odpowiedz z cytatem

Od jakiegoś czasu odczuwam często duszności i kaszel

Do jakiego lekarza udac się z tym problemem?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
berka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 28 Lut 2016
Posty: 663

PostWysłany: Pią 19 Kwi 2019, 14:53    Temat postu: Re: Duszności i kaszel Odpowiedz z cytatem

Kuchel napisał:
Od jakiegoś czasu odczuwam często duszności i kaszel

Do jakiego lekarza udac się z tym problemem?


Kochana nie wiem na co Ty tutaj czekasz. Powinnaś wybrać się na wizytę do lekarza oraz na już!
http://www.ddwlkp.pl/wiadomosci/pulmonolog-%E2%80%93-kiedy-warto-sie-do-niego-zapisac/8993

Kaszel oraz duszności są powodem dla którego warto byłoby zapisać się do pulmunologa. Lekarz rodzinny może wystawić Ci skierowanie na wizytę ale polecam nie nastawiać się tutaj na jakieś dobre terminy bo często na wizytę trzeba dłuuuugo poczekać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Katra
kandydat
kandydat


Dołączył: 11 Lip 2018
Posty: 43

PostWysłany: Nie 5 Maj 2019, 21:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na początek możesz udać się do lekarza rodzinnego. Być może ten poleci ci sięgnąć po Muconatural complete lub inny syrop tego typu. Mam nadzieję, że wkrótce wrócisz do pełni sił.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Erele692
początkujący
początkujący


Dołączył: 02 Maj 2019
Posty: 5

PostWysłany: Pon 6 Maj 2019, 7:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niczego się tutaj nie dowiesz. Każdy ma swoją własną opinię na ten temat.
_________________
Przyjaźń. Wymaga zawieszenia instynktu, który przede wszystkim każe nam dbać o własne dobro.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kornelka33
gaduła
gaduła


Dołączył: 25 Lis 2017
Posty: 270

PostWysłany: Sro 22 Maj 2019, 17:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem jak duszności i kaszel długo nie przechodzą to powinieneś zgłosić się czym prędzej do pulmonologa. Nie wiadomo co Ci tak na prawdę dolega, a pulmonolog przebada Cię i sprawdzi co jest powodem pogorszenia Twojego stanu zdrowia i przepisze odpowiednie lekarstwa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Juleńka
bywalec
bywalec


Dołączył: 28 Wrz 2019
Posty: 158

PostWysłany: Nie 6 Paź 2019, 20:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiem Wam ze szczegolnie trudno dbac o zdrowie tak jak nalezy w starszym wieku. Doskonale wiem jak trudna moze byc opieka nad seniorem - moja mama juz zaawansowany stopien Alzheimera i nie potrafilam sie nia wlasciwie zaopiekowac. Jednak pomoc otrzymalysmy w Domu Seniora Pod Topolami w Piotrkowie Kujawskim https://podtopolami.eu Mama jest juz tam od kilku miesiecy pod calodobową opieką i bardzo dobrze sie tu czuje. Ja rowniez jestem juz spokojniejsza takze warto znac miejsca ktore rzeczywiscie dbaja o nasze zdrowie i bliskich
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wersob9
początkujący
początkujący


Dołączył: 10 Paź 2019
Posty: 5

PostWysłany: Czw 10 Paź 2019, 16:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto zaglądać do takich wątków. Bardzo mi on pomógł.
_________________
Śmierć jest przerażająca, ale stanowi część natury.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lubowa
bywalec
bywalec


Dołączył: 07 Kwi 2019
Posty: 108

PostWysłany: Pią 13 Gru 2019, 20:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kaszel suchy to może być spowodowany drapaniem w gardle, moje dziecko tak ma, jak gardło podrażnione to od razu kaszel się pojawia, kupuję mu na gardło apicold 1+ z propolisem i prawoślazem, szybko łagodzi ból.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
densy
gaduła
gaduła


Dołączył: 05 Lis 2018
Posty: 484

PostWysłany: Pon 13 Sty 2020, 21:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie ostatnio bardzo kaszel męczył to poszukałam w sieci informacji na ten temat, co robić, jaki może być powód itd. Na https://pelafenlek.pl/kaszel-czego-jest-objawem-poznaj-przyczyny-i-metody-radzenia-sobie-z-kaszlem/ masz to opisane dobrze więc na pewno wam też się przyda
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Juleńka
bywalec
bywalec


Dołączył: 28 Wrz 2019
Posty: 158

PostWysłany: Pon 20 Sty 2020, 14:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Super że taki temat powstał na forum. Ja jednak mam spory problem z dziadkiem - czesto choruje i źle znosi przeziebienia czy lekką gorączkę. Niestety nie moge byc przy nim caly czas bo w ciagu dnia pracuje. Moze tak wybrac opiekę dzienną w domu seniora lub całodobową? Zastanawiam się obecnie nad tym Pod Topolami w Piotrkowie Kujawskim https://podtopolami.eu bo to stosunkowo blisko ode mnei z domu. Może ktoś słyszał o tym miejscu juz?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group