Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Wyposażenie kuchni
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pokój kobiet
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
elabarbara
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Lut 2017
Posty: 251

PostWysłany: Pon 13 Maj 2019, 7:14    Temat postu: Wyposażenie kuchni Odpowiedz z cytatem

Hej, planujemy z mężem kupić wyposażenie do kuchni w nowym mieszkaniu. Znacie może jakiś sklep internetowy z dobrymi zdjęciami, gdzie ze spokojem można wszystko kupić bez wychodzenia z domu? Czy waszym zdaniem urządzenia AGD powinno być jednej marki ? Poradzcie, czym wy się sugerowaliście jak urządzaliście swoją kuchnie, czego waszym zdaniem nie powinno zabraknąć. Wiadomo, jest dużo rzeczy ale nie wszystkie są aż tak niezbędne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kalusia
kandydat
kandydat


Dołączył: 05 Sty 2019
Posty: 20

PostWysłany: Sob 18 Maj 2019, 6:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Urządzenia elektryczne odgrywają bardzo ważną rolę w każdym mieszkaniu. To właśnie one pozwalają na przygotowanie posiłków o wiele szybciej i łatwiej. Coraz więcej osób decyduje się na zakup kuchenki mikrofalowej i myślę że też powinnaś o niej pamiętać.Z reguły wyposażenie kuchni w odpowiednie sprzęty rozpoczynamy od zakupu lodówki, w której będziemy przechowywać jedzenie, a także kuchenki i piekarnika, które posłużą nam do jego przyrządzenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
welonik
bywalec
bywalec


Dołączył: 21 Maj 2019
Posty: 191

PostWysłany: Wto 21 Maj 2019, 16:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszyscy skupiają się nad tym w jakie urządzenia wyposażyć kuchnię. Ale jak można gustownie i elegancko podać jakiś posiłek?najlepiej prezentowały by się na jakieś fajnej zastawie porcelanowej, a kawkę zawsze fajnie jest podać w filiżankach z pięknymi ozdobami. I to wszystko razem tworzy całe wyposażenie kuchni. Wiadomo każda z nas ma inny gust i inne wymagania ale zawsze warto spróbować, a porcelana zawsze będzie na topie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aniela1
bywalec
bywalec


Dołączył: 26 Wrz 2018
Posty: 164

PostWysłany: Sro 22 Maj 2019, 12:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak się ostatnio zastanawiałam, czego brakuje w wyposażeniu mojej kuchni i doszłam do wniosku, że gdy przyjdą goście, to nie mam w czym im podać kawy. Przecież w takich kubkach do codziennego użytku to nie wypada. Zajrzałam to tego sklepu internetowego https://urodastolu.pl/ i znalazłam po prostu coś pięknego. Dekorowany serwis Porcelana Krzysztof, który jest zdobiony bogatym ornamentem z dodatkiem złoceń. Muszę go po prostu mieć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Muminka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 20 Wrz 2018
Posty: 751

PostWysłany: Czw 22 Sie 2019, 11:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fakt, warto mieć w domu przynajmniej jeden elegancki serwis kawowy i obiadowy. Ja niby mam a nie do końca, bo parę naczyń się stłukło. Najwyższy czas więc aby kupić nowy. Bardzo spodobała mi się włoska porcelana, sami oceńcie: https://www.indelo.pl/serwisy-porcelanowe--cat-331 . Jest elegancka, stylowa. Nie wiem tylko czy wybrać bardziej nowoczesny zestaw czy ręcznie malowany, stylizowany na antyk.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mawi
bywalec
bywalec


Dołączył: 19 Sie 2018
Posty: 114

PostWysłany: Czw 22 Sie 2019, 21:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podstawowym wyposażeniem każdej kuchni jest sprzęt AGD. To dzięki niemu gotowanie powinno być przyjemne i bezpieczne. Ważne też by pasowało do wystroju kuchni. Jeżeli szukacie AGD wysokiej klasy w nowoczesnym designu to polecam sprzęt marki Solgaz http://solgaz.eu/ Jest perfekcyjny, a do tego od polskiego producenta.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
walentynka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 11 Lut 2016
Posty: 737

PostWysłany: Pon 30 Wrz 2019, 8:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przede wszystkim zdecyduj się na konkretną markę sprzętu. U mnie sprawdza się Electrolux, mam od nich całe wyposażenie. Szczególnie upodobałam sobie piekarnik uśmiech Z serii 800 PRO, który oprócz pieczenia potrafi też gotować na parze. Dla mnie to super opcja bo ja ciągle na diecie haha uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Margolcia33
maniak
maniak


Dołączył: 24 Paź 2018
Posty: 1258

PostWysłany: Wto 21 Mar 2023, 12:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest to oczywiście coś bardzo ważnego, ale ja chcę jeszcze powiedzieć, że także niezwykle ważną opcją jest fakt aby wiedzieć skąd de facto warto zamawiać karafki reklamowe. Z tego co udało mi się ustalić to na pewno w sklepie https://reklamowegadzety.pl/c/dzbanki-i-karafki-reklamowe takiego rodzaju rzeczy są dostępne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
niepoprawny
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 19 Paź 2016
Posty: 900

PostWysłany: Czw 23 Mar 2023, 12:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No w kuchni przede wszystkim trzeba też mieć jakieś fajne produkty spożywcze. Macie pomysł, co fajnego i nowego sobie przetestować? Nie ukrywam, że zainteresowała mnie taka propozycja, jak strona foodex24.pl. Można tam znaleźć różne produkty do jedzenia z Ukrainy. Wiele nowych smaków.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Solution
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 18 Kwi 2018
Posty: 728

PostWysłany: Wto 28 Mar 2023, 17:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chciałam zapytać, czy ktoś z Was korzysta może z akcesoriów do Thermomixa, między innymi z Cucinaora®. Widziałam tam u nich przystawkę steamTANK, która umożliwia odprowadzenie pary w miejsce, które sami wybierzemy, to bardzo praktyczne. Co myślicie o takich rozwiązaniach, czy ktoś z was już z tego korzysta?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pokój kobiet Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group