Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Jaki dobry lekarz od powiększania biustu

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jagnam
gaduła
gaduła


Dołączył: 23 Lut 2016
Posty: 461

PostWysłany: Nie 19 Maj 2019, 9:58    Temat postu: Jaki dobry lekarz od powiększania biustu Odpowiedz z cytatem

Szukam chirurga plastycznego od powiększania biustu. Miasto nie ma dla mnie znaczenia, musi mieć jednak doświadczenie.

Kogo takiego możecie mi polecić?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Kuchel
kandydat
kandydat


Dołączył: 14 Kwi 2019
Posty: 92

PostWysłany: Sro 22 Maj 2019, 12:18    Temat postu: Re: Jaki dobry lekarz od powiększania biustu Odpowiedz z cytatem

jagnam napisał:
Szukam chirurga plastycznego od powiększania biustu. Miasto nie ma dla mnie znaczenia, musi mieć jednak doświadczenie.

Kogo takiego możecie mi polecić?


Miałam takie samo podejście. Nie miala dla mnie tak dużęgo znaczenia cena, co doświadczenie lekarza w ktorego ręce się oddawałam. Wolałam dopłacić trochę więcej ale zdecydować sie na kogoś kto ma doświadczenie oraz wykona zabieg dobrze oraz bez ryzyka powikłań.

Powiększałam piersi u doktor Raczkowskiej:
https://www.raczkowska.pl/powiekszanie-piersi/

Wiele osób jedzie na zabiegi do Czech bo ponoć taniej, ale sama raczej bym sie na to nie zdecydowała. Jeśli byłyby jakieś komplikacje to byłyby trudności z dochodzeniem swoich racji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kamala
początkujący
początkujący


Dołączył: 09 Wrz 2016
Posty: 4

PostWysłany: Sro 23 Paź 2019, 3:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sama chciałabym wiedzieć jaki lekarz jest dobry a najlepiej najlepszy w wykonywaniu operacji powiększania piersi. Do niedawna w ogóle nie interesowałam się tym tematem, nie oglądałam programów o operacjach plastycznych, nie czytałam artykułów, nie przeglądałam ofert. Wszystko zmieniło się, gdy zaszłam w ciąże i moje piersi zmieniły się po porodzie. Nie będę się oszukiwać, że uda mi się poprawić ich wygląd przy pomocy kosmetyków. Zdecydowałam się na operacje powiększania piersi, ale jeszcze nie wiem w jakiej klinice ją wykonam. Jak na razie rozważam klinikę, której strona znajduje się tu www.euroklinika.com.pl . Jak myślicie warto?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
doti
gaduła
gaduła


Dołączył: 11 Wrz 2017
Posty: 380

PostWysłany: Czw 24 Paź 2019, 10:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może dr Szczyt ? Jeden z najlepszych specjalistów od chirurgii plastycznej w Polsce uśmiech Ja przed zabiegiem chyba ze 100 razy oglądałam ten filmik z jego udziałem https://www.youtube.com/watch?v=WmbiSf4rL9Y&t=1009s. Warto obejrzeć bo można się sporo dowiedzieć a tym samym lepiej przygotować do operacji uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fifika
kandydat
kandydat


Dołączył: 13 Lut 2019
Posty: 41

PostWysłany: Wto 5 Lis 2019, 13:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

m i operację robił dr Jasiński we Wrocławiu i też tak jak doti polecam mentory, lepszych jakościowo na rynku nie znajdziecie. Nie dość, ze dostaje sie na nie dożywotnią gwarancję to jeszcze zabiegi są bezpieczne i pozbawione jakichkolwiek powikłań.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dagmasia
bywalec
bywalec


Dołączył: 05 Maj 2017
Posty: 206

PostWysłany: Czw 29 Cze 2023, 23:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To może dr Żukowska z Łodzi? Jest bardzo doświadczonym chirurgiem plastycznym, który specjalizuje się w różnych zabiegach. Jest dobrze zorientowana w powiększaniu piersi czy podnoszeniu piersi. Jej pacjenci mają duże zaufanie do jej zdolności do wykonywania zabiegów na najwyższym poziomie. Jest znana z dbałości o szczegóły oraz ciepłego i troskliwego podejścia do pacjenta.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kamyczek25
bywalec
bywalec


Dołączył: 14 Paź 2018
Posty: 145

PostWysłany: Sob 1 Lip 2023, 13:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dr Żukowska z Łodzi, ja u niej powiekszałam piersi i jestem bardzo zadowolona z efektów, naturalnie oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Halciaa
kandydat
kandydat


Dołączył: 25 Lip 2023
Posty: 21

PostWysłany: Wto 25 Lip 2023, 20:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak ma być dobry chirurg plastyczny polecam dr Dorotę Żukowska przyjmuje w łódzkiej klinice Dermed
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Junsa
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 04 Paź 2021
Posty: 857

PostWysłany: Pon 11 Wrz 2023, 12:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem bezapelacyjnie dr Anna Olender https://drolender.pl która jest specjalistką właśnie od piersi. Jej klinika jest niedaleko Katowic, w pięknej miejscowości letniskowej, Żarki Letnisko.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group