Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Własny biznes
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 18, 19, 20  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
noya
bywalec
bywalec


Dołączył: 17 Lis 2017
Posty: 150

PostWysłany: Wto 7 Maj 2019, 7:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

arvena napisał:
A jak premiujecie swoich pracowników? Dajecie karnety na fitness, siłkę? U nas są pakiety medyczne do medicover teraz zamiast karnetów i powiem że to o wiele lepsze rozwiązanie bo z tego częściej korzystam niż z siłki



Tak, u mnie też pracodawca nam takie pakiety wykupił bo teraz jeśli chcesz być konkurencyjnym pracodawcą na rynku pracy musisz zadbać o takie benefity. Pracownicy je bardzo doceniają.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Krisiti90
bywalec
bywalec


Dołączył: 02 Lis 2017
Posty: 163

PostWysłany: Czw 9 Maj 2019, 20:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myśleliście może o własnym gabinecie kosmetycznym? Według mnie powinien być to super pomysł na biznes, oczywiście dla kobiet oczko Co do tego to oferta od firmy https://kazaro.pl na pewno powinna was zainteresować. Znajdziecie tu bardzo duży wybór mebli i innego wyposażenia do salonów kosmetycznych i fryzjerskich
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Emkaolka0
kandydat
kandydat


Dołączył: 29 Paź 2017
Posty: 73

PostWysłany: Pią 10 Maj 2019, 19:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sprawdzcie sobie też propozycje od http://futurelogistics.pl Jeżeli macie magazyny to powinniście zainteresować się ich ofertą. Proponują tu wszystko co bedzie niezbędne właśnie to wyposażenia magazynów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
BeciaKorpo
początkujący
początkujący


Dołączył: 15 Maj 2019
Posty: 4

PostWysłany: Sro 15 Maj 2019, 9:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jak zajmujecie się swoją księgowością w firmie? Bo ja zlecam to zewnętrznemu biurowi rachunkowi - dla mnie jest to dużo wygodniejsze i bardziej opłacalne uśmiech Zleciłam im także kadry i płace Poznań - wykonują to lepiej, niż ja kiedykolwiek bym się za to zabrała Embarassed
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gaduła
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Maj 2017
Posty: 237

PostWysłany: Wto 21 Maj 2019, 1:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No wszystkie wasze pomysły są bardzo fajne, aż ciężko jest wybrać z tak długiej listy. Tylko, że trzeba pamiętać że pomysł to nie wszystko. Potrzebne są pieniądze oczywiście, ale też po otwarciu biznesu potrzebna jest pomoc księgowa, a czasami nawet i prawna. Ja obecnie co jakiś czas konsultuję różne sprawy z kancelarią adwokacką Wojas Pawlak i dzięki temu unikam wielu błędów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Transformers
bywalec
bywalec


Dołączył: 30 Kwi 2017
Posty: 223

PostWysłany: Sob 8 Cze 2019, 11:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli macie firmę, która zajmuje się opracowywaniem nowych receptur i produktów, które wychodzą na rynek handlowy, to może sprawdźcie sobie stronę www.profilgroup.com/pl/opakowania-typu-doypack gdzie firma oferuje pakowanie różnych produktów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
veronea
kandydat
kandydat


Dołączył: 05 Lut 2018
Posty: 99

PostWysłany: Nie 16 Cze 2019, 16:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy Waszym zdaniem warto inwestować w doradztwo kadrowe Warszawa? Czasem mam wrażenie, że w firmie mojego ojca sprawy kadrowe są mocno zmarginalizowane i kadrowa tak naprawdę nic tam nie robi. Znajomi korzystali kiedyś z http://www.vattax.pl/ i byli bardzo zadowoleni. Może tę firmę bym im poleciła?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Frania25
maniak
maniak


Dołączył: 25 Sie 2018
Posty: 1297

PostWysłany: Nie 16 Cze 2019, 17:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o biznes to na pewno każdy z was potrzebuje opakowań do swoich produktów. Polecam zapoznać się z ofertą http://roma-folie.pl/ która oferuje usługi pakowania oraz maszyny do pakowania. Głownie oferuje pakowanie foliowe ale ma też pozostałe rodzaje więc warto z nimi współpracować. Polecam zapoznać się i wybrać coś do swoich potrzeb.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mezis212
początkujący
początkujący


Dołączył: 27 Cze 2019
Posty: 7

PostWysłany: Czw 27 Cze 2019, 9:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam was. Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad pieczątkami dla firmy, ale nie wiem skąd je zamówić. Fakt faktem znalazłem jedną firmę https://pewnylokal.pl/ ale nie wiem co o niej sądzić, więc szukam opinii na jej temat. Czy możecie pomóc w temacie? Z góry dzieki wam za pomoc. Pozdrawiam i miłego dnia życze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gaduła
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Maj 2017
Posty: 237

PostWysłany: Pon 1 Lip 2019, 19:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy myślicie że jeśli zaoferuje swoim pracownikom pakiety medyczne Allianz, to się ucieszą i chętniej będą przychodzić do pracy? Bardzo mi zależy na tym by ich zmotywować. uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 18, 19, 20  Następny
Strona 3 z 20

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group