Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Opaska uciskowa na kolano
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rozza
bywalec
bywalec


Dołączył: 07 Kwi 2016
Posty: 246

PostWysłany: Pią 30 Lis 2018, 7:02    Temat postu: Opaska uciskowa na kolano Odpowiedz z cytatem

Witam, jaka jest najlepsza opaska uciskowa na kolano? No to tak: doznałam kontuzji kolana pare lat temu i chciałabym jakoś chronic kolano
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
morwinka
bywalec
bywalec


Dołączył: 08 Mar 2016
Posty: 151

PostWysłany: Pią 30 Lis 2018, 8:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Problem w tym że nie wiadomo co jest z twoim kolanem. Warto byłoby to prześwietlić tak aby nie narobić sobie problemów. Idź do internisty i rejestruj sie do ortopedy. Ewentualnie prywatnie jesli nie chcesz czekać długo na wizytę. Jak pójdziesz za późno to możesz nawet skończyć z usztywnioną nogą w kolanie.

W przypadku kontucji może pomóc opaska kompresyjna która ochrania nogę:
https://www.os1st.pl/kompresja-strefowa

Aczkolwiek tak jak pisałam musi być skonsultowana ze specjalista.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tommmi67
początkujący
początkujący


Dołączył: 18 Gru 2018
Posty: 5

PostWysłany: Sro 19 Gru 2018, 15:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poszperajcie w Internecie w tej sprawie. Na pewno się coś znajdzie.
_________________
To nieszczęście, że tak mały odstęp dzieli czas, gdy jesteśmy zbyt młodzi, od czasu, gdy jesteśmy zbyt starzy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jacaszkowna
kandydat
kandydat


Dołączył: 16 Paź 2018
Posty: 27

PostWysłany: Pią 21 Gru 2018, 16:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli to ma być opaska tylko dla ochrony i kontuzja już nie daje ci się we znaki i została wyleczona pod okiem lekarza, to po taką opaskę możesz pójśc do sklepu z wyrobami medycznymi uśmiech tam najcześciej pracują fizjoterapeucji, albo chociaż ludzie, co od lat siedza w branży i dobrze doradzą.
Ja kiedyś na tańcach (serio) wybiłam rzepkę, gips i ortopeda już dawno za mną i własnie w takim sklepie kupiłam sobie elastyczną opaskę, tak dla świętego spokoju, nie noszę jej zawsze, ale np na długie wycieczki, narty, rower już ją zakładam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kaszabarabasza
bywalec
bywalec


Dołączył: 28 Lis 2017
Posty: 214
Skąd: Lubin

PostWysłany: Sob 29 Gru 2018, 12:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Możesz próbować chronić kolano, ale czasami wystarczy źle stanąć i cała kontuzja powraca. Wydaje mi się że lepiej mogłaby się sprawdzić rehabilitacja Warszawa no i w ogóle sama konsultacja u ortopedy byłaby najlepsza. Do tego warto jeść/pić kolagen.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wang
maniak
maniak


Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 1412

PostWysłany: Sro 9 Sty 2019, 12:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam Tobie zajrzeć na stronę https://www.movuto.pl/. Znajdziesz tam zarówno kursy dla rehabilitantów, jak i różne akcesoria w zakładce "sklep". Myślę, że bez problemu kupisz u nich to, czego potrzebujesz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KowalskaA
kandydat
kandydat


Dołączył: 01 Maj 2018
Posty: 64

PostWysłany: Sob 23 Lut 2019, 9:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A myślałeś żeby przejść się z problemem do ortopedy? Na pewno nie wyleczona kontuzja będzie bardzo nieprzyjemna w skutkach na przyszłość i może się odnawiać. Tu postawiłabym na na pomoc od http://inmedico.pl i ich poradni ortopedycznej. Takich nawet mniejszych kontuzji nie warto lekceważyć
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
walentynka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 11 Lut 2016
Posty: 737

PostWysłany: Pon 20 Maj 2019, 7:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Orteo mają też bardzo duży wybór różnych akcesoriów do rehabilitacji. Warto zajrzeć na ich stronę i się z nimi zapoznać. Można u nich znaleźć między innymi różnego rodzaju ortezy: https://www.orteo.pl/ortezy-kostki-i-stopy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
omel33
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 12 Paź 2017
Posty: 629

PostWysłany: Nie 2 Cze 2019, 21:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja niestety mam trochę większy problem z kolenam i będzie mi potrzebna na nie jakaś dobra orteza. Może ktoś z was orientuje się w jakim dobrym sklepie medycznym w Łodzi można kupić dobrej jakości ortezy NFZ? Będę wam wdzięczny za pomoc i informacje
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adzik
początkujący
początkujący


Dołączył: 03 Cze 2019
Posty: 7

PostWysłany: Pon 3 Cze 2019, 9:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Koniecznie zbadaj kolano - lekarz może dużo Ci nie powie, ale prawdopodobnie zleci prześwietlenie i może na nim coś wyjdzie. Z takimi kontuzjami lepiej nie ryzykować, bo leczenie kolana jest długotrwałe i może być bardzo problematyczne. Zadbaj o dobrą dietę, delikatne ćwiczenia stawu (ale nie przeciążaj go), możesz też korzystać z suplementów na poprawę stanu poduszki stawowej. Jak sama miałam problemy (z kostką), korzystałam z opasek uciskowych przeciwbólowych. to coś takiego - https://www.seni24.pl/opaska-stawu-kolanowego-kojaca-bol-veera-silver_263-474
dobrze uciska i rzeczywiście niweluje ból. Ale można też wspomagać się maściami wszelkiego rodzaju uśmiech.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group