Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

edukacyjne zabawki
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
barto776
maniak
maniak


Dołączył: 23 Lis 2017
Posty: 1255

PostWysłany: Pon 13 Maj 2019, 16:05    Temat postu: edukacyjne zabawki Odpowiedz z cytatem

Masz małe dziecko i pragniesz żeby rozwijało się jak najlepiej. Musisz go odpowiednio stymulować poprzez np. poprzez zakup zabawek edukacyjnych. Według mnie takie zabawki jak klocki czy układanki już od najmłodszych lat pomogą w rozwoju twojego dziecka. Edukacyjne zabawki dla dzieci – hit czy kit? tam są bardzo ciekawe gadżety.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
miska699
początkujący
początkujący


Dołączył: 10 Sty 2019
Posty: 9

PostWysłany: Czw 16 Maj 2019, 12:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takie zabawki najlepiej kupować w sieci. Można zaoszczędzić trochę pieniędzy.
_________________
malesmyki.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Frania25
maniak
maniak


Dołączył: 25 Sie 2018
Posty: 1297

PostWysłany: Pon 20 Maj 2019, 12:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie mam nic przeciwko zabawkom, ale warto pomyśleć też o ksiązkach dopasowanych do wieku dziecka. Starszym dzieciom a szczególnie dziewczynkom spodoba się ta książka https://www.taniaksiazka.pl/nela-i-wyprawa-do-serca-dzungli-nela-mala-reporterka-p-1157137.html
Pisana przez dziewczynkę, która zwiedza świat i opisuje swoje wrażenia. W książce znajdziecie treści multimedialne, zapisane w tajnych kodach. Dzięki nim zabawa będzie jeszcze lepsza!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
slodkoslona
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 24 Sty 2016
Posty: 594

PostWysłany: Pon 12 Sie 2019, 16:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osobiście, jestem bardzo dużą zwolenniczką zabawek edukacyjnych. Według mnie sa fajne, bo wspierają rozwój dziecka a jak wiemy najlepsza nauka jest poprzez zabawę. Sporo fajnych zabawek widziałam tutaj https://ksiegarnia-edukacyjna.pl/pol_m_Przedszkole_Szesciolatki_Maly-Elementarz-4257.html . Staram się właśnie takie rzeczy wybierać dla dzieciaków.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kankonada
gaduła
gaduła


Dołączył: 13 Wrz 2017
Posty: 455

PostWysłany: Wto 13 Sie 2019, 7:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zabawek edukacyjnych na rynku nie brakuje, jest ich o wiele więcej niż kiedyś, więc nie powinno być takie problemu w znalezieniu odpowiedniej zabawki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arleta89
początkujący
początkujący


Dołączył: 16 Sie 2019
Posty: 1
Skąd: Katowice

PostWysłany: Pią 16 Sie 2019, 17:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zabawki edukacyjne to świetna sprawa. Moje dziecko bardzo lubi takie zabawki. Teraz myślę nad klockami, czy dobrym pomysłem będą drewniane klocki? Co myślicie?
_________________
Drewniane klocki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Notunia
kandydat
kandydat


Dołączył: 20 Lip 2019
Posty: 25

PostWysłany: Pią 23 Sie 2019, 14:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie, takie zabawki to już wszędzie są. Ale jak wasz synek interesuje się czymś praktyczniejszym na przykład majsterkowaniem to ciekawym pomysłem są narzędzia dla dzieci które znajdziecie na stronie https://www.ekomaluch.pl/zul_m_Zabawki_Dla-chlopcow_Warsztaty-i-narzedzia-dla-dzieci-1261.html . Rozwijają one zdolności manualne dziecka i ćwiczą sprawność ruchową także polecane są nawet dla najmłodszych
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Notunia
kandydat
kandydat


Dołączył: 20 Lip 2019
Posty: 25

PostWysłany: Pią 23 Sie 2019, 14:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To prawda, że zabawek edukacyjnych jest dużo ale chodzi o to żeby wybrać odpowiednią nie tylko do wieku dziecka ale też do jego możliwości. Ja dlatego zamówiłam fajny sorter drewniany jak nie wiecie jak to wygląda to zajrzyjcie tutaj https://www.ekomaluch.pl/product-zul-41631-Melissa-Sorter-drewniany-stopniowanie.html bo synek bawił się takim u kolegi i chce żeby tez taki miał
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Stella15
początkujący
początkujący


Dołączył: 14 Paź 2019
Posty: 2

PostWysłany: Pon 14 Paź 2019, 6:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chcesz zadowolić bliskich, ale nie wiesz jak? oczywiście prezent! jeszcze jedna wskazówka - prezent powinien być fascynujący) niedawno odkryłem stronę z interesującymi prezentami i spieszę się z nią podzielić https://ugearsmodels.pl/mechaniczne-modele-ugears/c-410.html Obiecuję, że nie pożałujesz! to tylko znalezisko! mojej rodzinie bardzo podobały się nieoczekiwane prezenty)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fionnka009
bywalec
bywalec


Dołączył: 08 Sie 2017
Posty: 130

PostWysłany: Czw 24 Paź 2019, 18:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szukacie pomysłu na prezent dla dziecka? Jeżeli tak to myślę, że oferta od https://haribi.pl powinna was zainteresować. W tym miejscu znajdziecie spory wybór zabawek, w tym i samochodów zabawkowych firmy Bruder.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group