Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Spacery z dzieckiem

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze dzieciaczki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
chanelcia
początkujący
początkujący


Dołączył: 02 Mar 2019
Posty: 2

PostWysłany: Sro 8 Maj 2019, 12:27    Temat postu: Spacery z dzieckiem Odpowiedz z cytatem

Jak spędzacie spacery z dzieckiem? Ja jak synek był malutki, to zazwyczaj siadałam na swojej ulubionej parkowej ławce: https://metalico.pl/mala-architektura-meble.html. On spał, a ja nadrabiałam zaległości w czytaniu uśmiech teraz uwielbiam chodzić z nim, pokazywać mu świat, opowiadać. Nie wiem jak zniosę ten przeskok do "mama, plac zabaw!", jak już nie będę dla niego jedyną atrakcją na spacerze... A wy mamuśki jak to zniosłyście?

Ostatnio zmieniony przez chanelcia dnia Sro 15 Maj 2019, 12:56, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Muminka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 20 Wrz 2018
Posty: 751

PostWysłany: Pon 13 Maj 2019, 13:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej, musisz pamiętać o tym, że dla dobra dziecka kontakt z rówieśnikami jest jak najbardziej wskazany, mamę ma się natomiast tylko jedną więc nie obawiaj się, że Twoja relacja z dzieckiem się pogorszy gdy nie będziesz jedynym punktem jego zainteresowania. Prędzej przez ograniczenia mogą być kłopoty, więc nie rób tego:) Mój syn ma w tej chwili 7 lat, nadal chodzimy razem na spacery, ale ma wielu przyjaciół w podobnym wieku. I ja się z tego cieszę. Często zapraszamy do siebie inne dzieci, np. z sąsiedztwa. Z https://basenyogrodowe.pl/78-baseny-dla-dzieci zamówiłam ostatnio nawet basen ogrodowy by wspólnie mogły się bawić latem w ogrodzie, mąż planuje postawić też zjeżdżalnię i huśtawkę. Powiem Ci że to jest piękne gdy obserwuję jak mój maluch tryska radością, dorasta, rozwija zainteresowania i jest lubiany przez inne dzieci.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasix86
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 06 Lip 2017
Posty: 594

PostWysłany: Nie 28 Lip 2019, 12:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My duzo spacerujemy ale na basen jeszcze nie poszlismy bo nie wiem jakie pampersy do wody beda najlepsze. polecicie cos?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
landryneczka
bywalec
bywalec


Dołączył: 09 Lut 2019
Posty: 144

PostWysłany: Nie 28 Lip 2019, 12:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rodzajów pieluszek do wody jest ogrom i ja tez kiedys mialam problem w wyborem Very Happy wtedy poprostu testowalam az trafilam na odpowiednie. polecam ten art. https://www.smyk.com/porady/styl-zycia/jakie-pieluchy-wybrac-na-basen sporo konkretów wiec napewno ulatwia ci rozeznanie Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
paulinabb
bywalec
bywalec


Dołączył: 27 Maj 2019
Posty: 185

PostWysłany: Sro 21 Kwi 2021, 15:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pytanie do osób posiadających wózki spacerowe X-lander. Ogólnie zauważyłam, że wiele osób się na nie decyduje. Jak Wy je oceniacie? uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze dzieciaczki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group