Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Jaki dywan do salonu zamówić

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
morwinka
bywalec
bywalec


Dołączył: 08 Mar 2016
Posty: 151

PostWysłany: Sro 21 Lis 2018, 11:56    Temat postu: Jaki dywan do salonu zamówić Odpowiedz z cytatem

Chciałabym kupic sobie na dniach nowy dywan do salonu. Jaki polecicie? Dodam,ze wnętrze jest raczej w tradycyjnym stylu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jagnam
gaduła
gaduła


Dołączył: 23 Lut 2016
Posty: 461

PostWysłany: Sro 21 Lis 2018, 14:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam kupno dywanu w stylu shaggy. Dywany shaggy maja dłuższe włosie, które jest także bardzo gęste. Dzięki temu są również mięciutkie i przytulne, idealne do siedzenia, przyjemne dla stóp i ciepłe. Aż przyjemnie się na nich chodzi uśmiech Włochacze, ponieważ tak także się je określa, są produkowane przede wszystkim z tworzyw sztucznych – w ten sposób są niedrogie i wytrzymałe. Polecam przejrzeć sobie je na stronie Dywanów Łuszczów, w sklepie mają bardzo duży wybór dywanów:
https://dywanyluszczow.eu/150-shaggy

Nadaje się równiez bardzo dobrze do zimniejszych pomieszczeń bo dobrze izoluje podłogę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Weronika321
początkujący
początkujący


Dołączył: 01 Gru 2018
Posty: 4

PostWysłany: Pon 15 Kwi 2019, 20:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dywan powinno się przede wszystkim dopasować pod wystrój samego wnętrza. Wiele fajnych wzorów dywanów można znaleźć tutaj: http://www.topworld.pl/produkty/ksztalt/dywany-okragle,2,37543 Ciekawym i nowoczesnym pomysłem są dywany okrągłe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
elabarbara
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Lut 2017
Posty: 251

PostWysłany: Czw 9 Maj 2019, 13:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem powinno się w domu mieć dywan. Wydaje mi się, że wtedy dom jest cieplejszy i bardziej komfortowy. Ja niedawno wyposażałam swoje mieszkanko i zakupiłam dwa świetne dywany na ten styl jak te Dywany i wykładziny dywanowe Różowe Całkiem inaczej teraz prezentują się moje pomieszczenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
paultka
początkujący
początkujący


Dołączył: 10 Maj 2019
Posty: 1

PostWysłany: Pon 13 Maj 2019, 7:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mi się podobają dywany z ikei - chcociaż ja tam jestem ich wielką fanka xd po za tym pewnie jakiś komfort lub inny tego typu sklep no i budowlane o dziwo mają całkiem spory wybór naprawdę fajnych język
_________________
http://www.oesedukacja.pl - Szkoła jazdy na motor
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Frania25
maniak
maniak


Dołączył: 25 Sie 2018
Posty: 1297

PostWysłany: Pon 20 Maj 2019, 18:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak szukasz idealnych rozwiazań do salonu to polecam Ci stronę jaką jest https://7kd.pl/12-dywany-nowoczesne znajdziesz tutaj bardzo dużo interesujących ofert które powinny Ci sie spodobać. Ceny również są bardzo atrakcyjne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group