Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Zakup online
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 50, 51, 52  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
westeroswinterfell
maniak
maniak


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1177

PostWysłany: Nie 12 Maj 2019, 10:42    Temat postu: Prezent Odpowiedz z cytatem

Zakupy online sprawiają mi frajdę, tym bardziej jak robię komuś prezent ale mniejsza o to :d. Kolega pokazał mi gdzie kupuje bieliznę żonie. Jestem pozytywnie zaskoczona cenami i ilością asortymentu dostępnego w sklepie: https://www.e-lady.pl/dla-pan/sort:created/direction:desc?best=1&campaign-id=19. W końcu online więc mogą sobie pozwolić, przynajmniej nie stoję w kolejce do kasy tylko jest to chyba najwygodniejsza forma zakupów na świecie Very Happy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
westeroswinterfell
maniak
maniak


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1177

PostWysłany: Nie 12 Maj 2019, 10:42    Temat postu: Prezent Odpowiedz z cytatem

I jak, skorzystał ktoś z mojej propozycji? język

Ostatnio zmieniony przez westeroswinterfell dnia Wto 14 Maj 2019, 19:07, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
emnik
początkujący
początkujący


Dołączył: 15 Maj 2019
Posty: 1

PostWysłany: Sro 15 Maj 2019, 12:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Praktycznie wszystko kupuję w internecie, od pewnego czasu namiętnie kupuję tam zwłaszcza ubrania. Noszę rzeczy w rozmiarze 46, w sklepach stacjonarnych czasami ciężko mi znaleźć coś dla siebie. Wybawieniem okazuje się wówczas właśnie internet. Ostatnio np. zakupiłam tam prześliczne sukienki wieczorowe XXL, w których czuję się bardzo kobieco.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
westeroswinterfell
maniak
maniak


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1177

PostWysłany: Sro 15 Maj 2019, 14:59    Temat postu: buty online Odpowiedz z cytatem

Jeżeli szukacie czegoś ciekawego do kupienia online to serdecznie polecam buty. Obecnie sama zainteresowana jestem jakimiś sznurowanymi botkami i przyznam szczerze, że znalazłam naprawdę ciekawą ofertę: https://www.czasnabuty.pl/pol_m_Obuwie-damskie_Botki-damskie_Botki-sznurowane-133.html. Jeżeli wam się podoba to dajcie znać, którą z par byście wzięły. Ja cały czas się waham ale myślę, że się skuszę ze względu na duży wybór i świetne ceny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wiera22
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Kwi 2019
Posty: 565

PostWysłany: Sro 15 Maj 2019, 18:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja od sklepów internetowych wole odwiedzić centra handlowe jak te w Wólce Kosowskiej http://www.gdpoland.pl/pl/ Mają ogromny wybór wszelkich towarów w atrakcyjnych cenach i o dobrej jakości. Polecam odwiedzić i hale bo jest z czego wybierać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Julitka26
kandydat
kandydat


Dołączył: 27 Sty 2019
Posty: 62

PostWysłany: Sro 22 Maj 2019, 22:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio kupiłam kilka fajnych profesjonalnych kosmetyków marki Nanili (może ktoś słyszał, korzystał?) uśmiech widziałam je w salonie kosmetycznym, moja skóra również dobrze na reagowała na wykonane zabiegi z ich użyciem więc sprawiłam sb mały prezent na urodziny uśmiech
_________________
Pasjonatka wszystkiego co związane z modą i urodą
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Frania25
maniak
maniak


Dołączył: 25 Sie 2018
Posty: 1297

PostWysłany: Wto 16 Lip 2019, 20:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do kupowania przez internet to polecam wam stronę jaką jest https://www.taniaksiazka.pl/szkola-podstawowa-4-8-klasa-7-c-313_10458_11619.html znajdziesz tutaj bardzo dużo ciekawych ofert odnośnie podręczników dla naszych dzieci do szkoły.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kastii
kandydat
kandydat


Dołączył: 30 Cze 2019
Posty: 41

PostWysłany: Pią 19 Lip 2019, 9:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio z zakupów online to sobie jakieś ciuchy zamawiałam, a teraz przeglądam ofertę https://nano24.pl/content/32-preparaty-do-kamienia poniewaz ozdoby kamiennie i grill ktory mamy w ogrodzie wymagaja impregnacji. Wydaje mi sie, ze to dobry producent poniewaz sporo osob poleca, a Wy jak sadzicie warto wydac pieniadze na taki impregnat? Zalezy mi na tym zeby byl skuteczny!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Izabella267
bywalec
bywalec


Dołączył: 17 Lip 2014
Posty: 109
Skąd: Katowice

PostWysłany: Sob 20 Lip 2019, 15:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zakupy online są świetne. Gdyby nie rozwój e sklepów to po moje ulubione rzeczy od starboard musiałbym jeździć do USA uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
marian88
początkujący
początkujący


Dołączył: 21 Lip 2019
Posty: 4

PostWysłany: Nie 21 Lip 2019, 11:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnim co kupiłem przez internet to bilety na koncert Kamila Bednarka w sklepie internetowym https://ticketclub.pl/ dzięki czemu szybko i bezpiecznie zapewniłem sobie obecność na koncercie tej gwiazdy Polskiej sceny Very Happy na pewno będzie super zabawa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 50, 51, 52  Następny
Strona 8 z 52

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group