Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

opieka medyczna w pracy
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kapustkowa
bywalec
bywalec


Dołączył: 02 Lut 2018
Posty: 216

PostWysłany: Czw 14 Mar 2019, 14:43    Temat postu: opieka medyczna w pracy Odpowiedz z cytatem

Szef u mnie w końcu pomyślał i będzie negocjował z prywatną placówką medyczną i będziemy mogli swoje zdrowie oddać w świetne ręce, już się nie mogę doczekać. A jak u was to wygląda?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Muminka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 20 Wrz 2018
Posty: 751

PostWysłany: Wto 19 Mar 2019, 0:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Patrząc na to od strony szefa: warto jest wykupić opiekę medyczną dla pracowników w pakietach. Od strony pracownika: jestem za, bo NFZ pozostawia wiele do życzenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arvena
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 10 Paź 2016
Posty: 614

PostWysłany: Czw 28 Mar 2019, 11:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie! Masz rację w stu procentach! My też mamy takie pakiety wykupione przez pracodawcę w medicover i naprawdę to jest wielka ulga wiedzieć że w każdej chwili możesz się zapisać do lekarza i nie czekasz na specjalistę latami
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wang
maniak
maniak


Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 1412

PostWysłany: Czw 11 Kwi 2019, 11:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie mam żadnej opieki medycznej. Dobrze, że w razie czego można skorzystać z usług prywatnej karetki czy też wizyty lekarskiej. Wystarczy zajrzeć w tym celu na stronę https://kgr.com.pl/. Może Wam też się przyda ten namiar.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
FrankieeFran
kandydat
kandydat


Dołączył: 05 Paź 2017
Posty: 64

PostWysłany: Czw 9 Maj 2019, 12:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do tego to fajnie jak w pracy macie jakieś pakiety medyczne, ale to raczej jest w większych prywatnych firmach. Wiadomo, że jak przychodzi co do czego to trzeba zainteresować się na własną rękę leczeniem. Ja teraz zamierzam wybrać sie do podologa Pani dr Marioli Sznapki. Przyjmuje w centrum medycznym w Tychach http://inmedico.pl Mają tu kompleksową pomoc medyczną uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Merksens
kandydat
kandydat


Dołączył: 02 Cze 2018
Posty: 26

PostWysłany: Pią 19 Lip 2019, 10:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Całkiem fajną opcją na takie pakiety medyczne jest to, że take często można jeszcze komuś z rodziny, np. współmałżonkowi taki pakiet zapewnić. Jednak mimo tego także musimy na własną rękę myśleć o swoim zdrowiu. Nieraz konieczne będzie nawet kupienie specjalistycznych urządzeń medycznych do domowej rehabilitacji, czy normalnego funkcjonowania na co dzień. Takim sprzętem jest na pewno aparat słuchowy. Jeżeli macie kogoś w rodzinie z problemami ze słuchem to poczytajcie o tym jak go wybrać na stronie https://www.brandvital.eu/aparaty-sluchowe/jak-wybrac-aparat-sluchowy-i-nie-przeplacic/ Takie porady na pewno się przydadzą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Maryann50
początkujący
początkujący


Dołączył: 22 Lip 2019
Posty: 3
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 22 Lip 2019, 10:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas możemy wybrać sobie prywatny pakiet, ale nie jest to obowiązkowe uśmiech
_________________
“You know you're in love when you can't fall asleep because reality is finally better than your dreams.”

Zobacz te porady o oświetleniu w domu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
dyzio69
bywalec
bywalec


Dołączył: 18 Sty 2019
Posty: 245

PostWysłany: Czw 24 Paź 2019, 15:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My z kolei nie możemy liczyć na żadną pomoc, jeśli chodzi o ubezpieczenie medyczne w pracy, chodzimy wszędzie albo na przymusowy NFZ, albo prywatnie. Faktem jest to, że aparat językowy https://www.ortolingwa.pl/aparaty-lingwalne/ , który chcę założyć i tak nie jest refundowany. Więc śmiało zapiszę się do ortolingwy, nie martwiąc się o dofinansowania leczenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Solution
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 18 Kwi 2018
Posty: 728

PostWysłany: Wto 29 Paź 2019, 12:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam pytanie. Czy jak macie prywatną opiekę medyczną poprzez zakład pracy, to czy to są wytypowane placówki, czy możecie korzystać z jakiegokolwiek gabinetu. Chciałabym dostać się do profesora Adama Antczaka, to specjalista w dziedzinie pulmonologii https://www.adamantczak.pl/index.php i właśnie zastanawiam się, jak to wygląda przy opiece prywatnej przez firmę. A może można szefowi zaproponować, by z takim gabinetem podpisał umowę?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Melmis
kandydat
kandydat


Dołączył: 01 Maj 2018
Posty: 33

PostWysłany: Nie 12 Sty 2020, 16:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Większe firmy, głównie korporacje, dbają o takie rzeczy. To jest na pewno spora zaleta pracy w takich miejscach i mnie to osobiście przekonuje. Najlepiej zdecydować się generelnie na prywatną opiekę medyczną. Jeżeli macie problemy ze wzrokiem to takie miejsca jak https://blikpol.pl/laserowa-korekcja-wzroku powinny was z pewnością zainteresować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group