Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

remont w domu

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
KolosDrum
początkujący
początkujący


Dołączył: 10 Sty 2019
Posty: 2

PostWysłany: Nie 13 Sty 2019, 10:18    Temat postu: remont w domu Odpowiedz z cytatem

Ślub, wesele i codzienność smutny i zaczyna się ja chcę płytki a ja nie itp... Mam pytanie do was co radzicie do łazienki zwykłe płytki czy płyty z betonu architektonicznego?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Hanka87
kandydat
kandydat


Dołączył: 22 Gru 2018
Posty: 94

PostWysłany: Sro 24 Kwi 2019, 17:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Doskonale to znam... ostatnio trwa u nas dyskusja nad zakupem sejfów do hoteliku który wspólnie prowadzimy. Oboje zgadzamy się, że w dzisiejszych czasach jest to atut dla hotelu, ale nie możemy zdecydować się na firmę. Ja uważam, że najlepsza jest Hartmann-Tresore, a mój mąż jeszcze chce się zastanowić, jakby było nad czym... Odnośnie płytek, to w domu mam zwykłe, ale gdybym miała jeszcze raz wybierać, to wybór padłby na płytki z betonu architektonicznego, ponieważ bardzo mi się podobają.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
emilitom
początkujący
początkujący


Dołączył: 09 Maj 2019
Posty: 1

PostWysłany: Czw 9 Maj 2019, 11:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zależy w jakim stylu masz cały dom jeśli indrustialnym to beton jesli nie to raczej płytyki, pamiętajcie że wszystko powinno ze sobą współgrać Very Happy
_________________
http://www.anadent.pl/dentysta-piaseczno-kontakt/ - dentysta Piaseczno
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
barksi
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 01 Sty 2018
Posty: 739

PostWysłany: Sob 12 Lut 2022, 13:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiele firm zajmuje się remontami, ale jeśli mam być szczery, to ciężko trafić na jakąś solidną. U nas zleceniem zajęła się ekipa https://www.margrec.eu/pl/ i jak na razie nie ma żadnych problemów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sardynka90
gaduła
gaduła


Dołączył: 15 Gru 2018
Posty: 487

PostWysłany: Sro 23 Lut 2022, 23:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przy takich poważnych remontach przydadzą się porządne maszyny. Jeśli tylko zatrudniacie firmę to jest szansa, że będą w nie wyposażeni, ale jak sami wszystko ogarniacie to mogą się Wam przydać frezarki spalinowe https://mk-diament.pl/oferta/maszyny/frezarki/ to dobry markowy sprzęt, który na pewno będzie pomocny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Emiliaaa
bywalec
bywalec


Dołączył: 10 Lut 2022
Posty: 198

PostWysłany: Sob 26 Lut 2022, 17:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chcesz robić remont w swoi mieszkaniu razem z kuchnią? Nie wiesz co na podłogę zamontować w kuchni polecam panele podłogowe do kuchni https://my-floor.pl/k/podlogi-do-kuchni/ . Panele specjalne do kuchni są wodoszczelne na różnego rodzaju zachlapania czy zalania. Bardzo ciekawa opcja zamiast płytek. Sami zobaczcie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group