Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Kraków karboksyterapia

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
morwinka
bywalec
bywalec


Dołączył: 08 Mar 2016
Posty: 151

PostWysłany: Sro 19 Gru 2018, 9:07    Temat postu: Kraków karboksyterapia Odpowiedz z cytatem

Cześć. gdzie w Krakowie konkretnie warto jest zapisac się na karboksyterapię? I co sądzicie o tej metodzie usuwania cellulitu?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
berka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 28 Lut 2016
Posty: 663

PostWysłany: Sro 19 Gru 2018, 11:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam na przykład Beauty Tower:
https://beautytower.pl/modelowanie-sylwetki/karboksyterapia/

Wskazań jest wiele:
cellulit,
rozstępy,
brzuch, pośladki, uda, kolana, ramiona – redukcja tkanki tłuszczowej,
zwiotczenie skóry po ciąży i utracie wagi ciała,
wiotkość skóry na ramionach,
brak elastyczności skóry twarzy, szyi i dekoltu,

Sam zabieg jest jednym ze skuteczniejszych, aczkolwiek trzeba wybrac sie na cała serię. Najlepiej jeśli zapiszesz się na konsultację i na miejscu powiedzą Ci jakich efektów możesz się spodziewac.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kamilka75
bywalec
bywalec


Dołączył: 13 Lut 2018
Posty: 232

PostWysłany: Wto 23 Kwi 2019, 8:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiele osób myśli o tym zabiegu względem cellulitu, jak i również przy cieniach i opuchliznach pod oczami. Jest to zabieg bezpieczny jednak trzeba wiedzieć, że ten zabieg oparty jest na dwutlenku węgla, podobnym do tego, jaki wydychamy. Nie każdy takie leczenie zaakceptuje. Zasadniczo karboksyterapia świetnie spisuje się w walce z niedoskonałościami sylwetki, ale także przy rozstępach czy opadających powiekach. Wśród młodych panien jest bardzo popularna!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Joannica
kandydat
kandydat


Dołączył: 30 Mar 2018
Posty: 34

PostWysłany: Sro 8 Maj 2019, 14:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zapisałam się na drenaż limfatyczny kraków i powiem szczerze, że jestem pod wielkim wrażeniem uśmiech Efekty są super. Jeśli ktoś z Krakowa to polecam http://fizjoterapiadomowakrakow.pl/uslugi/ tutaj chodze na zabiegi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wang
maniak
maniak


Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 1412

PostWysłany: Sro 15 Maj 2019, 11:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja osobiście byłam na endermologii w Neonii w Krakowie i jestem zadowolona z efektów. Tutaj poczytacie sobie więcej o tego typu zabiegach: https://neonia.com.pl/endermologia/. Wykupiłam sobie pakiet 10 zabiegów, ale pierwsze efekty było już widać po około trzech zabiegach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zakro
bywalec
bywalec


Dołączył: 12 Paź 2018
Posty: 106

PostWysłany: Sob 22 Cze 2019, 4:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam, karboksyterapia to terapia z zastosowaniem dwutlenku węgla, stanowiąca istotny przełom w medycynie estetycznej ze względu na szeroki wachlarz zastosowań i dużą skuteczność. Polega na podskórnym wstrzykiwaniu odpowiednich dawek dwutlenku węgla. Podając go pod skórę możemy przyśpieszyć przepływ krwi, tlenu i składników odżywczych oraz poprawić mikrokrążenie czy stymulować komórki do odnowy. Mysle ze jesli ktos boryka sie z duzymi niedoskonałosciami skory to warto sprobowac.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group