Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Depilacja laserowa
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pozostałe tematy rodzinne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
karinabolek
kandydat
kandydat


Dołączył: 07 Lut 2019
Posty: 23

PostWysłany: Czw 7 Lut 2019, 10:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jaki sposób bardziej polecacie? Pójść na zabieg do kosmetyczki czy kupić depilator laserowy do domu?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sardynka90
gaduła
gaduła


Dołączył: 15 Gru 2018
Posty: 487

PostWysłany: Wto 12 Lut 2019, 21:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Depilatory laserowe co prawda są już dostępne na rynku, jest ich coraz więcej, ale nie są tak skuteczne jak zabiegi wykonywane w salonach medycyny estetycznej. W sumie za taki sprzęt musimy też wydać sporo, a nie lepiej oddać się w ręce profesjonalistów, którzy zagwarantują nam skuteczność? Też myślałam o tym, że kupić taki depilator, ale potem pomyślałam, że wydam masę pieniędzy, a nie spodoba mi się taka forma bądź nie będę zadowolona z efektów. Skusiłam się na zabiegi http://www.coco-time.pl/crystal-laser-laser-diodowy i choć jestem dopiero po pierwszym to już są efekty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zakro
bywalec
bywalec


Dołączył: 12 Paź 2018
Posty: 106

PostWysłany: Pon 25 Mar 2019, 21:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja na takie zabiegi chodzę do gabinetu medycyny estetycznej dr Tarkiewicza http://tarkiewicz.pl/uslugi/depilacja-laserowa-lublin/
Pełen profesjonalizm, i niemalże bezbolesnie. Cenowo także ok. Na kolejne zabiegi są rabaty, także polecam:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wang
maniak
maniak


Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 1412

PostWysłany: Czw 25 Kwi 2019, 9:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym raczej wolała iść do specjalistki, która mi na pewno krzywdy nie zrobi. Wiele miejsc ma w swojej ofercie właśnie depilację laserową - na przykład Laserland w Białymstoku: https://laserland.pl/depilacja.html. Poczytajcie sobie więcej o tym, jakim laserem oni dysponują i jak to wszystko działa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KaroKaro28
kandydat
kandydat


Dołączył: 08 Sty 2019
Posty: 13
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 6 Maj 2019, 14:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym raczej poleciła ci zapisać się na laser frakcyjny co2 lublin, znaczniej bezpieczniej niż jakbyś sobie miała sama zrobić taki zabieg kochana
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zakro
bywalec
bywalec


Dołączył: 12 Paź 2018
Posty: 106

PostWysłany: Sro 5 Cze 2019, 17:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja ze swej strony polecam klinikę medyczną Anlaya. Robiłam u nich akurat epilacja laserowa warszawa i jestem bardzo zadowolona z efektów. szeroki wachlarz różnych usług, wszystko na najwyższym poziomie, pełen profesjonalizm, bardzo dobry kontakt z pacjentem noi co najważniejsze – ceny na każdą kieszeń, także polecam bardzo wszystkim niezdecydowanym.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Daenerys
kandydat
kandydat


Dołączył: 12 Cze 2019
Posty: 42

PostWysłany: Sro 3 Lip 2019, 7:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do domu nie kupisz sobie depilatora laserowego ale depilator ipl a nie jest to na pewno to samo...

Polecam zdecydowanie się na depilację laserową w gabinecie bo tylko taka depilacja pozwoli Ci na pozbycie sie włosków na ciele.
Obecnie na rynku dostępnych jest bardzo wiele pozornie podobnych technologii laserowych. Wybierając jednak gabinet depilaicji, warto przeanalizować dostępną technologię i wybrać tę, która najlepiej spełni nasze oczekiwania

Dobrze poczytać sobie o ofercie laserów dostepnych w wybranym gabinecie depilacji:
https://www.korsokolbuszowskie.pl/wiadomosci/5782,depilacja-laserowa-sprawdzony-sposob-na-niechciane-wloski
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lubowa
bywalec
bywalec


Dołączył: 07 Kwi 2019
Posty: 108

PostWysłany: Czw 4 Lip 2019, 13:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam depilator IPL babyliss, fajny efekt dał, na moich ciemnych włoskach to dosyć szybko się pojawił. Nie mam problemu z wrastającymi włoskami, żadych podrażnień, na pewno duże znaczenie ma tutaj regularność robienia zabiegów, wtedy efekt jest dużo bardzij trwały
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Krisiti90
bywalec
bywalec


Dołączył: 02 Lis 2017
Posty: 163

PostWysłany: Nie 7 Lip 2019, 8:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tu może zainteresuje was również oferta od https://www.studiolaser-depilacja.pl/ W tym miejscu możecie liczyć na profesjonalną i przede wszystkim trwałą depilację laserową. Ja własnie zastanawiam się nad takim zabiegiem. Bardzo już by mi pomogło zrobienie samych pach, później mogę pomyśleć o innych partiach ciała uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ragi27
kandydat
kandydat


Dołączył: 11 Lip 2019
Posty: 17

PostWysłany: Sob 20 Lip 2019, 9:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja zazwyczaj wykonuje dapilację laserową nóg w http://tarkiewicz.pl/uslugi/depilacja-laserowa-lublin/ . Bardzo dobre miejsce. Sprawdziłam już mnóstwo roznych gabinetów i tutaj zdecydowanie jest najlepiej. Bardzo dobra opieka, cena i standard uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pozostałe tematy rodzinne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group