Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Firma reklama
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
trip33
początkujący
początkujący


Dołączył: 29 Lis 2018
Posty: 2

PostWysłany: Czw 13 Gru 2018, 18:46    Temat postu: Firma reklama Odpowiedz z cytatem

Witam
Próbuję znaleźć firmę zajmującą się projektowaniem i tworzeniem systemów wystawienniczych. Potrzebny mi ktoś, kto zareklamuje moją firmę w sposób innowacyjny i profesjonalny. Póki co trafiłam na tą: https://www.adsystem.pl/ Moglibyście jeszcze coś polecić? Z góry dziękuję.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tommmi67
początkujący
początkujący


Dołączył: 18 Gru 2018
Posty: 5

PostWysłany: Czw 20 Gru 2018, 14:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć! Poszukuję właśnie jakiegoś fajnego pomysłu na gadżety reklamowe... Czy znacie może coś sprawdzonego w tym zakresie tematycznym? Po głowie chodzi mi od jakiegoś czasu taki druk kalendarzy https://www.drukowanieulotek.pl/kalendarze-listwowane Co o tym sądzicie? Z góry wielkie dzięki za wszelkie sugestie uśmiech
_________________
To nieszczęście, że tak mały odstęp dzieli czas, gdy jesteśmy zbyt młodzi, od czasu, gdy jesteśmy zbyt starzy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
milussinska
kandydat
kandydat


Dołączył: 30 Lis 2018
Posty: 15

PostWysłany: Sro 26 Gru 2018, 10:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki za polecenia, własnie powoli zabieram się za otworzenie własnej działalności i szukam ciekawej formy reklamy. Zastanawiam się nad opcją wynajęcia hostess reklamowych od https://papilioagency.com Ktoś z was korzystał z takiej opcji?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
skuwka
bywalec
bywalec


Dołączył: 18 Sty 2018
Posty: 224

PostWysłany: Sob 26 Sty 2019, 21:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak sie zastanawiamy nad otworzeniem swojego biznesu to np. tutaj https://wfirma.pl/ mozemy miec system do prowadzenia ksiegowosci online. Jest to tanie rozwiazanie, a mamy profesjonalne narzedzie do zarzadzania ksiegowoscia, magazynami, rozliczania pracownikow.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Frenka
kandydat
kandydat


Dołączył: 17 Gru 2018
Posty: 10

PostWysłany: Pią 1 Lut 2019, 11:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli szukasz dobrej reklamy dla swojego nowego biznesu to polecam torby ekologiczne z nadrukiem, np. z logo firmy albo intrygującym hasłem. Widzę, że co raz więcej firm idzie w tym kierunku, co jest znacznie efektowniejsze niż np smycze i tańsze uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tuja
bywalec
bywalec


Dołączył: 06 Lut 2019
Posty: 146

PostWysłany: Pon 15 Kwi 2019, 13:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Reklama firmy to bardzo istotna rzecz, jednak moim zdaniem tematem godnym przemyślenia jest również odpowiedni program, który ma za zadanie pozytywnie wpłynąć na poprawę funkcjonowania biznesu. Takie rozwiązania wdraża coraz więcej firm bez względu na branżę. W mwdycznej, w gabinetach można spotkać oprogramowanie dla gabinetu, które znacznie usprawnia codzienna pracę zarówno lekarzy, jak i pielęgniarek. Dodatkowo działa on w chmurze, przez co dostęp do niego możliwy jest z każdego komputera.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lambo55
początkujący
początkujący


Dołączył: 28 Kwi 2019
Posty: 1
Skąd: Kraków

PostWysłany: Nie 28 Kwi 2019, 10:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam, chciałbym się zapytać jakie efekty przynosi roznoszenie ulotek dla sprzedaży firmy
_________________
konturdruk.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
igrid
początkujący
początkujący


Dołączył: 03 Maj 2019
Posty: 1
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pią 3 Maj 2019, 22:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam, chciałbym się zapytać czy reklamowanie swojej firmy poprzez gadżety jest opłacalne? Gdyz ostatnio sprzedaż spadła w mojej firmie i mam zamiar rozpocząć kampanie marketingową, żeby zapobiec dalszym spadkom. Co o tym sądzicie? Pozdrawiam
_________________
materiały reklamowe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
barto776
maniak
maniak


Dołączył: 23 Lis 2017
Posty: 1255

PostWysłany: Pon 6 Maj 2019, 12:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam. Do reklamowanie firmy polecam sprawdzone sposoby takie jak smycze reklamowe. Jest to tradycyjny sposób na reklamę dla biznesu. Klient zadowolony z usług i z małym prezentem staję się najlepszą reklamą . Serdecznie polecam takie rozwiązania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wiera22
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Kwi 2019
Posty: 565

PostWysłany: Wto 14 Maj 2019, 23:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mogę polecić firmę https://quality-factor.pl/ która specjalizuje się w pozycjonowaniu witryn i promowaniu ich w mediach internetowych. Stworzą stronę którą potem odpowiednio wypozycjonują i dzięki temu firma będzie widoczna w górnej stawce. Zapoznaj się z ofertą bo warto zainwestować w ich usługi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group