Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Jaka podłoga na taras?
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Krailo
początkujący
początkujący


Dołączył: 09 Sty 2019
Posty: 2

PostWysłany: Pon 21 Sty 2019, 13:54    Temat postu: Jaka podłoga na taras? Odpowiedz z cytatem

cześć, szukam pomysłu na tanią i trwałą podłogę na taras. Czy sprawdzi się coś tego typu: http://www.vhct.pl/pl/panele-dekoracyjne-beton-architektoniczny-3d To na ścianę pod oknem, a na podłogę gładki beton? Co wy macie i co polecacie?

Ostatnio zmieniony przez Krailo dnia Pon 28 Sty 2019, 13:33, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jjelonek
bywalec
bywalec


Dołączył: 05 Maj 2017
Posty: 160

PostWysłany: Pią 25 Sty 2019, 15:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to chyba najlepsze będą płytki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
niepoprawny
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 19 Paź 2016
Posty: 900

PostWysłany: Sro 6 Mar 2019, 16:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A powiedźcie mi jaki parasol na tarasie jest najlepiej kupić? Widziałem tutaj https://gardenspace.pl/parasole-przeciwsloneczne-na-taras ładne parasole w nowoczesnej aranżacji, może coś takiego do siebie zamówić? Muszę się uchronić przed słońcem bo strasznie mi dokucza na moim tarasie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gaduła
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Maj 2017
Posty: 238

PostWysłany: Czw 11 Kwi 2019, 21:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akurat beton? Nie lepiej byłoby jednak inny materiał? Beton jest bardzo zimny.. Za to np. taka posadzka anhydrytowa Łódź chyba lepiej by się sprawdziło. No może aż tak się nie znam, ale czy beton to dobry pomysł..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
AnnMa
kandydat
kandydat


Dołączył: 24 Kwi 2019
Posty: 49

PostWysłany: Czw 2 Maj 2019, 9:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybór jest duży, zależy co komu się podoba. Ja bardzo chciałam mieć drewniany taras, ale słyszałam, że w miejscach narażonych na wilgoć czy słońce, lepszym rozwiązaniem jest deska kompozytowa koszalin. Podobno jest do złudzenia podobna do drewna, a nie trzeba jej odnawiać i jest trwalsza. Co myślicie? Widziałam że sklep https://technika-drewna.pl/ ma takie w swojej ofercie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Madziulek555
kandydat
kandydat


Dołączył: 28 Cze 2020
Posty: 57

PostWysłany: Sro 28 Paź 2020, 11:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo fajną opcją jest posadzka na taras z żywicy syntetycznej. Mamy i serdecznie polecamy uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kankonada
gaduła
gaduła


Dołączył: 13 Wrz 2017
Posty: 456

PostWysłany: Sro 28 Paź 2020, 12:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odpowiednio dobrane płytki gresowe czy klinkierowe, albo nawet zastosowanie naturalnego kamienia powinno być ok.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Transformers
bywalec
bywalec


Dołączył: 30 Kwi 2017
Posty: 223

PostWysłany: Wto 10 Lis 2020, 13:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na taras idealnie nadają się płytki, jakiś elegancki wzór. Zajrzyj do nich https://szklanemozaiki.pl na pewno coś dobierzesz ciekawego na taras. Znajoma ma płytki w imitacji desek i przyznam ze super coś takiego wygląda.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
grzegorz_jot
początkujący
początkujący


Dołączył: 10 Lis 2020
Posty: 4

PostWysłany: Wto 10 Lis 2020, 19:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja położyłbym drewnianą, żeby uciąć koszty i nie robić wylewki betonowej
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
welonik
bywalec
bywalec


Dołączył: 21 Maj 2019
Posty: 191

PostWysłany: Sro 18 Lis 2020, 12:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć wszystkim. Widzę, że nie tylko ja mam problem z wyborem podłogi na taras. Bo z tego co się nasłuchałam to w dzisiejszych czasach można praktycznie wszystko do tego wykorzystać. To też postanowiłam zasięgnąć opinii na ten temat w necie. I tak znalazłam ofertę tejże firmy https://woodgroup.pl/ która to zajmuje się tarasami i nie tylko. Także z nimi wiem, że taras przetrzyma każda pogodę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group